prośba do modów i ekipy :)

Masz pomysł na rozwój forum?Napisz
XsA76
Posty: 35
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

prośba do modów i ekipy :)

Postautor: XsA76 » 25 01 2010, o 14:33

Witam wiem ze jestem tutaj swieży i nie powinienem jakos znaczaca wpływac na moderatorów i cała ekipe ale nie o to mi chodzi razem z mazim ostatnio czesto dywagujemy na gg i doszlismy do wspólnego wniosku ze w tematach ex przewija sie za duzo ludzi po prostu tępych którzy nie potrafia czytac ze zrozumieniem dlatego sugerowałbym np okreslona liczbe napisanych sensownych postów zanim pojawi sie temat o kolejnym zostawionym który nie wie co ma zrobic bo czytał porady guru marso ale nie wie czy one zadziałaja.Niechciałbym tutaj uraźic cie marso pisze guru w pozytywnym tego słowa znaczenia dlatego wystosowałem prośbe o to ażeby zrobić troszeczke porzadku w tych wątkach ponieważ wszyscy pisza zostawiła mnie nie wiem co zrobic odpowiedz zawzwyczaj jest taka sama pocztyaj artykuły kolejny post zakłądajacego topik to to ze on nie wie czy to zadziała bla bla bla i takie litanie przez 5 stron o dupie maryny dlatego proponuje tzw selekcje tych tematów przepraszam jezeli wychodze przed szereg ale ma to na celu tylko i wyłacznie poprawienie naszego komfortu pisania na forum i niezbyt duzej chceci do czytania 14 stron opowiesci tej samej marnej tresci.Bardzo prosze wszystkich z ekipy o rozpatrzenie tego zagadnienia serdecznie was pozdrawiam jak i wszystkich userów.

Awatar użytkownika
HwaRang
Pomocnik
Posty: 604
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
Lokalizacja: Olsztyn
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: prośba do modów i ekipy :)

Postautor: HwaRang » 25 01 2010, o 14:33

Ale co poradzisz ? Do człowieka dociera dopiero jak się zwraca w poście do niego. Czytając artykuly o "panu X" nie przekłada tej sytuacji na siebie, chociaż by była identyczna. Mnie też czasem wkurza jak widzę banalne pytania, na które można znaleść odpowiedz w 99% tematów i wtedy po prostu nie wypowidam się. Tym bardziej jak widzę 1 posta opisującego sprawę w 4 zdaniach. Jak widzę, że gościowi nie chce nawet się rozpisać dokladniej na temat związku i powodów zerwania to mi nię "nie chce" odpisywać, chyba że te 4 zdania są bardzo senowne :) Rada - jak Cię wkurza dział powrotów, to masz działy związane z podrywem ;] Skoro tworzy się te 5 stron tematu, to znaczy, że ktoś chce mu odpisywać.

esut20
Moderator
Posty: 1014
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
Lokalizacja: Lublin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: prośba do modów i ekipy :)

Postautor: esut20 » 25 01 2010, o 14:33

Już wam mówię jaki będzie efekt. Ludzie będą nabijać bezsensowne posty ;) Niektórzy są naprawdę strasznie zdeterminowani i czasem wy nawet nie widzicie tego bo koleś dostaje bana. Każda sugestia jest dobra, bo dąży do usprawnienia forum, ale niestety użytkownicy są jacy są.

XsA76
Posty: 35
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: prośba do modów i ekipy :)

Postautor: XsA76 » 25 01 2010, o 14:33

Nie no ja oczywiscie czytam ten dział bo sam jestem w takiej a nie innej sytułacji ale nie wiem moze trzeba stworzyć jakis regulamin tego działu no nie wiem cos co pozwoli troche usprawnic działanie tych wątków zeby własnie nie było tak ze ktos napisze 4 zdania i liczy na rady i najlepiej na złota metode podsuwam tylko pomysł moze okaze sie w jakis spoósb pomocny

Awatar użytkownika
Zip
Posty: 950
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
Lokalizacja: Lublin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: prośba do modów i ekipy :)

Postautor: Zip » 25 01 2010, o 14:33

a czy teraz nie ma regulaminu? jestem pewien że 4/5 osób na tym forum nawet nie otworzyła regulaminu, tu piszą ludzie zdesperowani, w rozsypce i załamani, nie ma na to sposobu

michal19
Posty: 216
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: prośba do modów i ekipy :)

Postautor: michal19 » 25 01 2010, o 14:33

witam modów i całą ekipę;P z uznaniem sprawiacie ze życie staje sie zajebiste chiałbym by zamieszczono jakiś artykuł co znaczy mieć jaja co zrobic dokładnie by być facetem czego sie wyzbyć czym się kierować oczywiście problem z byłą jest opisany co zrobić by wróciła ale tak konkretnie chiałbym żeby był pdoział na fazy zerwanie kontaktu to pierwsze 2 pozbierać sie stanąć na nogi po 3 czego się wystrzegać w jej zachowani uby niewpaść znowu w to samo gówno 4 czego można się spdoziewać... itd chiałbym zeby było wszystko jasno opisane rozumiem pisze CENZURA w nią itd ale co potem znależć se inną dobra co dalej mam laskę co dalej chce do byłej bo coś mnie w niej utwierdziło podlizuje się itd co dalej i co zzrobić by znowu tego neizajebac jedno po drugim by było wiadomo jak postępowac;P baby sa trudne i kazda podobna do drugiej;) pozdrawiam licze na taki profesjonalny artykuł opisany łatwym językiem. w kazdym problemie z byłą wyraznie wszystko jest podobne do drugiego ale co właściwie robia ci ludzie że wracają np by można się odnależć i robić to na co ma się ochote by były jakies przykłady pozdrawiam;)

esut20
Moderator
Posty: 1014
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
Lokalizacja: Lublin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: prośba do modów i ekipy :)

Postautor: esut20 » 25 01 2010, o 14:33

viewforum.php?f=35

Tu masz sporo opisane. Jak przeczytasz wszystko, pytaj co jeszcze nie jasne jest dla Ciebie ;)

Awatar użytkownika
Mazaken
Moderator
Posty: 931
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
Lokalizacja: Lublin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: prośba do modów i ekipy :)

Postautor: Mazaken » 25 01 2010, o 14:33

Może jak po raz kolejny mi się będzie dziś w pracy nudzić to znowu coś nasmaruje :D

leszek88888
Posty: 50
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
Lokalizacja: Lublin/Piaski
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: prośba do modów i ekipy :)

Postautor: leszek88888 » 25 01 2010, o 14:33


Awatar użytkownika
Masterx85
Moderator
Posty: 1261
Rejestracja: 25 01 2010, o 14:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: prośba do modów i ekipy :)

Postautor: Masterx85 » 25 01 2010, o 14:33

A moze powinno byc tak ze nowy temat moze tylko zalozyc czytelnik ktory naprawde potrzebuje pomocy i to na dluzej i bedzie umial w miare swoich mozliwosci podziekowac,ale jak to zrobic? bo chyba forum nie ma takiej mozliwosci ale takie cos by bylo najlepsze:) a tak jak mowicie wchodzi nowy nie czyta innych tematow zaklada nowy i czeka az ktos sie w nim wypowie a odpowiedz na jego 90% jest w innych tematach


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Wasze sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość