10 przykazań Marso. Nie popełniaj błędów

Witaj łowco 🙂

Ten artykuł będzie miał na celu pokazać Ci, jak wiele błędów popełniasz w kontaktach z kobietami.
Niektóre będą dla Ciebie oczywiste, inne mogą być zaskoczeniem. Żeby odnośić sukcesy, najpierw musisz wyelimonować swoje błędy. Każdy błąd bowiem, może zburzyć całą piramidę atrakcyjności, którą do tej pory budowałeś.

1. Nie daj się ponieść kobiecym emocjom.

Kobiety to istoty, które przechodzą duże wahania emocjonalne. Potrafią unosić się z zupełnie błahych powodów, krzyczeć, tupać, lamentować, manipulować płaczem. Zdolne są nawet do tego, żeby pod wpływem emocji wykrzyczeć coś w stylu „spier…j frajrze!”. PAMIĘTAJ! Jeśli w tym momencie dasz się jej sprowokować i w ramach rewanżu wykrzykniesz coś podobnego, możesz zostać skreślony.

Tak, wiem, wielu z was w tym momencie pomyśli jak mały chłopczyk: „Jak to? Jej wolno, a mi nie?”, „Ona może mnie obrażać?!” – jeżeli tak pomyślałeś, daj sobie na jakiś czas spokój z kobietami. Potrzebujesz jeszcze czasu, żeby je lepiej poznać i zrozumieć.

Jak zachować się w sytuacji „kobiecych wyładowań”?
Nabierz dystansu. Miej świadomość tego, że kobietą sterują hormony i to one sprawiają, że nie potrafi utrzymać emocji na wodzy. Nałóż tarczę. Lekko się uśmiechnij. Poczekaj, aż się wykrzyczy. Nie reaguj na jej płacz. Zawsze możesz powiedzieć, że wychodzisz na spacer i chciałbyś, żeby uspokoiła się do czasu, kiedy z niego wrócisz.

Kiedy burza minie, przyda się coś dla rozluźnienia atmosfery. Może ją przytulisz? Może sama będzie się do Ciebie garnąć?

2. Nie przepraszaj

W sytuacji jak powyżej następuje kolejny błąd. Rozstajecie się w gniewie i kiedy wracając do domu Twoje emocje opadają, Twoje sumienie zaczyna robić Ci jazdy „po co jej tak powiedziałem”. Wyciągasz telefon, dzwonisz i przepraszasz tłumacząc się z każdego słowa.

Gratulacje! W tym momencie zostałeś miękkim workiem treningowym. Spodziewaj się kolejnych praktyk z aktem wyżywania.

Słowo „przepraszam”, należy szanować i używać tylko w wyjątkowych sytuacjach.

3. Nie mów, że Ci zależy, jeśli nie było kontaktu fizycznego (pocałunek, seks)

To jeden z najczęściej popełnianych błędów przez facetów. Facet poznaje dziewczynę, umawia się z nią na spotkanie, zachwyca się jej urodą i zaczyna tworzyć jakieś wizje wspólnej przyszłości. Dziewczyna jest wystraszona i go olewa.
Jeżeli już popełniłeś ten błąd, nie popełniaj błędu z pkt. 2

4. Bycie needy (potrzebującym)

Gdybyś miał 7 kobiet, na każdy dzień tygodnia, mówiłbyś każdej, że Ci zależy? Oczywiście, że nie. Masz przeciez 6 innych.
Nie pokazuj więc kobiecie, że Twój cały świat kręci się wokół niej.
Na ulicach, w klubach, w hipermarketach codziennie spotykasz mnóstwo kobiet. Jeżeli z tą Ci nie wyjdzie, nic straconego, poznasz inną.

Kobieta, która jest pewna swojej pozycji w związku i uświadamiana na każdym kroku o kompletnym braku konkurencji, staje się bierna i coraz bardziej kapryśna. Ty uchylasz jej nieba, dla niej… „niebo” zaczyna znaczyć zbyt mało.
Wkracza wybrzydzanie, niekończące się kaprysy. Narasta frustracja, a koniec związku powoli pojawia się na horyzoncie.

5. Zawsze bierz numer telefonu

Jeżeli dziewczyna Ci się podoba, zawsze bierz od niej numer telefonu. Nie licz na szczęście typu: „Spotkam ją następnym razem w busie” lub: „Zagadam na naszej klasie”. Nie baw się w tego typu rzeczy, bo to przynosi Ci dodatkowe problemy.

Zdobycie numeru telefonu nie jest tak naprawdę niczym trudnym. (osobny artykuł)

Nie dostałeś numeru? – Widać popełniłeś jakiś błąd. Poza tym – traktuj to jako szansę. Na co? Na poznanie nowej kobiety, która być może bardziej będzie do Ciebie pasowała niż tamta, najwidoczniej niechętna na poznanie kogoś
wartościowego.

6. Nie przykładaj uwagi do jej fochów i złego humoru.

Jak już pisałem wyżej, kobieta może mieć zły dzień. Lepiej jej wtedy unikać, niż starać się za wszelką cenę pomóc rozładować napięcie. Jeżeli jest na coś zła, Tobie też może się dostać, a wtedy uważaj na to co napisałem w pkt. 1
Lepiej olać jej zachowanie i wrócić do swojego zajęcia, bo za godzinę może być całkiem inną osobą.

7. Nie daj się szantażować seksem.

Czasem zdarza się, że dziewczyna chce, żebyś coś zrobił, a Ty nie masz na to najmniejszej ochoty i odmawiasz. W zamian słyszysz: „W takim razie zapomnij dziś o seksie!”. Użyj wtedy następujących słów:

„Słuchaj, nie jestem z Tobą dla seksu, ale dlatego, że cenie w Tobie różne inne rzeczy. Seks leży na ulicy, więc nie używaj go jako karty przetargowej.”

Pamiętaj, seks jest przyjemnością obustronną.

8. Seks jest zły

Tak, seks jest zły i niepotrzebny. W sieci znajduje się wiele wpisów na ten temat. Dziewczyna nie chce seksu, a facet wierzy, że kiedyś to się zmieni. O ile można zrozumieć faceta, który jest z dziewicą w wieku 18-19 lat, o
tyle bycie w związku 3-letnim z 24-letnią kobietą bez upawiania seksu woła o pomstę do nieba.

Wiesz, do czego podobne jest posiadanie pięknej kobiety i nieuprawianie z nią seksu?
Do posiadania drogiego, eleganckiego i szybkiego samochodu… W garażu. Nieużywanego.

9. Nie tłumacz się

Pamietaj, że tylko winny się tłumaczy. Jeżeli Twoja kobieta uwierzyłą w coś, co w ogóle nie miało miejsca, lepiej ją wyśmiać niż na siłę zaprzeczać.

ONA: Wiesz co się wczoraj dowiedziałam? że całowałeś się z Kasią w klubie. Jak mogłeś mi to zrobić Ty…..
TY: Skąd Ci takie bzdury do głowy przyszły?
ONA: Ewelina mi powiedziała…
TY: Ewelina.. haha, wiesz co? Tak, całowałem się z Kasią, potem zrobiła mi loda przed parkietem, a na końcu wziąłem ją na barze koło DJ’ki. To było show wieczoru, nawet DJ grał muzykę pod nasze ruchy! (pokazujesz jakie)

Jeżeli kiedykolwiek dziewczyna posądzi Cie o coś podobnego, radzę popracować nad waszym zaufaniem w związku lub zastanowić się czy ten związek ma sens.

10. Nie kreć filmów.

Wiele emaili, które od was otrzymuję, zawierają pytania, których sens nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

1. Co zrobić, jeśli dziewczyna po podejściu mnie uderzy?
2. Co jeśli dziewczyna bedzie się śmiała, że chce ją pocałować?
3. Dziewczyna nie odbierała wczoraj telefonu, myślisz że ma kogoś innego?

Dam Ci dobrą radę,

Zacznij myśleć o pozytywach działaniach, a nie o negatywach. W rzeczywistości 90% negatywnych myśli z Twojej głowy nie ma odzwierciedlania w realu, 9% negatywnych reakcji jest wynikiem Twoich myśli (negatywne myśli przekładają się na Twoją mowę ciała, zła mowa ciała na rekację drugiej osoby itd.) a ten 1% stanowią niedojrzałe dziewczyny, których przecież nie chcesz poznawać.

……i po 11

Podrywaj, podrywaj, podrywaj 🙂

Marso

You can leave a response, or trackback from your own site.

5 komentarzy to “10 przykazań Marso. Nie popełniaj błędów”

 1. Maciek pisze:

  Ok jasna sprawa, tylko zastanawia mnie kiedy jest ten moment, że wypada ją przytulić a nie starać się jej dać odpowiedź na logicznym poziomie typu „zmień pracę”. Często laski mówią o swych problemach nie dlatego, że chcą abyśmy je rozwiązali, ale dlatego, że oczekują od nas zwykłego przytulenia tudzież innej czułości. Marso masz na to jakiś złoty środek jak to rozróżnić ?

  Bo nie wiem kiedy to jakiś test, gierka z jej strony, a kiedy prawdziwe emocje, jak wiesz kobiety to urodzone aktorki, tak samo jak podrywaczki.

 2. Marso pisze:

  Maciek możemy załozyć, że przytulasz kiedy tylko płacze, marudzi itd, natomiast odpowiadasz, kiedy sama pyta Cię o zdanie? 🙂

 3. Maciek pisze:

  No, ale chyba nie masz na myśli tego, że facet powinien być chodzącym chłodnikiem ?

  Mój poprzedni związek rozpadł się o to, bo wszędzie widziałem testy gierki manipulacje. Wcale nie chcę jej przytulać za każdym razem, lubię grywać na emocjach, raz jestem miły, czuły, a raz oschły krytykujący ją i jej zachowanie, stawiając przy tym wymagania i mówiąc gdybyś była x to. Po czym ona stara się udowadniać mi to x.

  Kobiety często zdradzają bo facet, daje im logiczne wytłumaczenie, a nie czułość, której one potrzebują (z umiarem)

 4. Marso pisze:

  jaki chłodnik? może zdefiniuj swoje pojecie chłodnika.

  Kobiety zdradzają z nadmiaru czułości oraz z braku emocji

 5. Heratix pisze:

  wszytko Git, ale punkt pierwszy i szósty mozna by bylo zamieścić w jednym.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck