Bolesna porażka w pubie

Nowy napisał

Wybrałem się wczoraj z kumplem do pubu. Właściwie mieliśmy pójść tylko na chwile i gdzieś bliżej, ale z czasem plany się zmieniły. Jak już byliśmy w pubie po jakimś czasie przyszły 2 dziewczyny, blondynka i brunetka. Mnie oczywiście zainteresowała ta blondi, więc spytałem kumpla czy chce żebyśmy się poznali i żeby się przysiadły do nas. Zgodził się, więc to załatwiłem (on jest zbyt nieśmiały by sam tak podejść. Podszedłem do blondi i zaproponowałem, żeby się przysiadły. Jak już to zrobiły to zająłem się rozmową z nią. Gadaliśmy o klubach i jej studiach, może jakoś z 10 minut. Z jej strony zauważyłem USS – bawiła się włosami podczas rozmowy i patrzyła na mnie. W pewnym momencie jej koleżanka wyszła chyba zatańczyć a my gadaliśmy sami. Później ona wyszła do łazienki jak wróciła to poszła na parkiet potańczyć, bo to jest po drodze z kibla. Jak już wróciły razem to usiały w swoim pierwotnym stoliku, więc ja do nich „dziewczyny pomyliłyście miejsca”, a one odpowiedziały, ze właśnie już idą. Podszedłem zatem do blondi i powiedziałem „może dasz mi swój numer” a ona chyba „yyy… nie” i po tym jak to usłyszałem to poczułem się jakbym dostał w twarz. Taki ból jakby utrata godności. Odszedłem i wróciłem do swojego stolika i tyle. Bez pożegnania. Niezła porażka. Oczywiście mogę się pocieszać, że ona pali, ze jest za wysoka itp. Ale przecież to nie ma żadnego znaczenia, bo gdyby się udał podryw to nie myślałbym o tym.

ODPOWIEDŹ

Popełniłeś znaczący błąd, gdy one do was dołączyły. Gdy otwierasz set 2 osobowy lub większy musisz na początku wzbudzić zainteresowanie i ściagnąc uwagę wszystkich.
Owszem w waszej sytuacji była możliwośc rozmowy 1vs1, bo byłeś z kumplem , a ona z koleżanką. Tylko jak napisałeś ten Twój kumpel jest nieśmiały, więc albo nic nie mówił albo ją nudził. Skoro wam się dobrze rozmawiało, a im nie to koleżanka stwierdziła, że szkoda jej czasu. To, że Twój target poszedł i nie wrócił to także normalna rekacja.
Gdyby to był set 3 osobowy miałbyś dużo większe szanse. Ty zająłbyś się targetem, a pozostałe 2 koleżanki sobą.
Jeżeli chcesz uniknąć podobnych sytuacji to podrywaj sam lub daj kilka wskazówek kumplowi.

PRZYPOMINAM, ŻE WSZYSTKIE PROBLEMY NALEŻY UMIESZCZAĆ NA FORUM

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck