Chcę Cię jako przyjaciela

Mateusz napisał:

Witam !!
Moja sprawa wygląda tak …
Poznałem pewną dziewczynę. Wcześniej mijaliśmy sie pare razy, mierzyłem ją wzrokiem, z jej strony uśmiech jako odwzajemnienie. Od ręki dostałem od niej nr. kom i gg. Pisaliśmy ze sobą ze 4 dni .. wszystko było bardzo fajnie. Ale jak sie teraz okazało źle odczytałem jej sygnały czy też może raczej zamiary.
Mieliśmy sie umówić, ja w ciągłym biegu zajęty szkołą, pracą … pisze mi sms kiedy bede. Odpowiadam że “za jakiś czas, dam ci znać”. Więc ona .. ok.
Uporałem sie ze sprawami osobistymi, pisze do niej kiedy i gdzie …. cisza. Wracam wieczorem do domu. Włączam gg .. patrze a tam u niej opis “kocham cie …” Nogi z waty .. myśle co jest ?! Pisze do niej dlaczego mi nie odpisała … ona na to że nie zauważyła tego sms’a i takie tam, ok myśle, zdarza sie. Pisze mniej więcej tak “..ale po opisie widze ze to może lepiej że sie nie spotkaliśmy”, “…nie bede ci mieszał” … a ona do mnie “ale ja cie chce jako przyjaciela” Pierwszy raz w życie przeżyłem taką huśtawkę uczuć. Najpierw poczułem odrzucenie, potem zaczołem sie śmiać. Teraz kompletnie nie wiem o co chodzi. Myśle .. booże pierwszy raz w życie spotykam sie z taką sytuacją.

I teraz pytanie. Co dalej. Mówiła mi że mimo to że ma chłopaka to możemy sie spotykać …
Jak teraz ‘zagrać’, skończyć to czy działać i czekać aż bedzie wolna ?? Jakie ona ma zamiary ? Jak ją rozszyfrować ?

ODPOWIEDŹ

Witam.
Faceci często błednie odczytują pewne sygnały kobiety.Myślą, że jak się uśmiechnie to już jej się podoba. Otrzymując numer telefonu jeszcze bardziej są o tym przekonani.
Jeżeli wrzuciła Cie w ramę przyjaciela, prawdopodobnie własnie tak się zachowujesz. Macie dobry kontakt, rozmawiacie o wszystkim, ale nie jesteś dla niej wystarczająco atrakcyjny.
Jeżeli ma chłopaka, szkoda Twojego czasu na nią. Przecież są inne kobiety. czas który jej poświecisz może nic nie przynieść, a wykorzystując go na poznawanie innych kobiet możesz tlyko zyskać

Moje rady:

– Żyj normalnie swoim życiem i traktuj ją jak normalną koleżankę. Nie pisz pierwszy smsów, jeżeli ona napisze pierwsza nie odpisuj od razu.

– Jeżeli opowiada Ci o jakimś problemie nei zagłebiaj się w niego. Wysłuchaj i zmień temat. Nie daj się traktówać jak przyjaciółka z penisem!

– Nie gadaj z nią na gg po kilka godzin. staraj się wręcz omijać częste rozmowy z nią.

– Jeżeli zaczyna pierwsza rozmowę na gg, telefon itp kończ ją wcześniej. Niech zacznie się zastanawiać czemu to zrobiłeś.

– Bądz trochę arogancki. Rzuć czasem jakąś śmieszną uwagę w jej stronę albo komentarz ale z umiarem.Nie bądź wulgarny i chamski!

– Jak najmniej rozmawiaj z nią na temat uczuć, dołujących rzeczy i problemów. Nie rób z siebie misia przytulanki.

Marso

Ten post został opublikowany w poniedziałek, 31 sierpnia, 2009 at 16:34 i umieszczony w kategori Odpowiedzi na wasze pytania. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT