Co powinieneś wiedzieć o podrywaniu

Jeżeli zacząłeś interesować się relacjami damsko-męskimi, chcesz nauczyć się podrywać kobiety, musisz zrozumieć kilka rzeczy.

Wielu początkujących myśli, że aby poderwać kobietę wystarczy znać kilka fajnych tekstów. To czy zaczniesz odnosić sukcesy z kobietami zależy od Ciebie i Twojej postawy, a nie od tego co do niej powiesz.
Jeśli chcesz, aby kobiety zaczęły się Tobą interesować musisz rozwinąć i udoskonalić w sobie dwa czynniki.

Na podrywanie kobiet składają się dwie rzeczy:

Inner game ( wewnętrzna postawa)

Jeżeli do tej pory myślałeś, że aby poderwać kobietę potrzebujesz fury, skóry i komóry to byłeś w błędzie. Jeśli biegałeś za kobietami, prosiłeś je o bycie z Tobą, kupowałeś kwiaty, pisałeś wiersze i próbowałeś zaimponować im portfelem to był błąd. Czy przyniosło to kiedykolwiek jakiś skutek? Jeżeli tak, to na jak długo?
Zapomnij o tym jak najszybciej.
Prawdziwy facet nie potrzebuje tego do bycia atrakcyjnym dla kobiet. Aby stać się takim mężczyzną musisz wyrobić w sobie pewne cechy osobowości. Ta zmiana ma na celu pokazanie kobiecie, że to TY jesteś dla niej nagrodą, a nie odwrotnie jak myśli większość mężczyzn.
Odpowiednia wewnętrzna postawa to odpowiednie myślenie, zachowanie oraz cechy osobowości.
Zanim zaczniesz działać zastanów się jaki masz cel w tym aby zdobyć tą wiedzę. Jeżeli masz cel i starasz się do niego dążyć na pewno pomału zaczniesz odnosić sukcesy.
Inner game to przedewszytkim zachowanie, zasady, postrzeganie świata i Twój cel życiowy.

Outher game (zewnętrzna postawa)

Gdy wykreujesz w sobie odpowiednią osobowość możesz przystąpić do nauki różnego rodzaju technik i metod, za pomocą których zwiększysz swoje sukcesy z kobietami.
Nie myśl jednak, że bez tego też to zadziała.
Używanie outher game bez wyrobienia w sobie inner game to jak budowanie domu od dachu. Bez podstaw nie ma sukcesu rozumiesz?
Jeżeli ktoś chcę zostać bokserem, idzie do szkoły i najpierw zaczyna od nauki pewnych nawyków. Trenuje podstawy, skupia się zachowaniu i pewnych nawykach. Gdy to osiągnie zaczyna uczyć się technik obrony, ataku, uderzenia itd.
W skłąd outher game wchodzą min. historie, rutyny, opowiadania i historie.

Z podrywaniem kobiet jest tak samo.
Dlatego już dziś zacznij pracować nad swoją postawą. Nie bądź typem pluszowego misia, który jest na każde skinienie kobiety i który pochłania każdy jej smutek i każdą łzę.
Jeżeli chcesz odnosić sukcesy z kobietami nie możesz zachowywać się jak frajer?.masz być mężczyzną.

Nie wiesz jakie cechy powinien posiadać atrakcyjny facet?
Przeczytaj artykuł jak być mężczyzną, którego pragną kobiety

You can leave a response, or trackback from your own site.

8 komentarzy to “Co powinieneś wiedzieć o podrywaniu”

 1. Stasiek pisze:

  stary! jesteś bogiem ;]
  wielu osobom może to pomóc (mówię na swoim przykładzie). dzięki tobie wielu facetów zmieni swój stosunek do płci przeciwnej ;D

 2. m pisze:

  Stary chyba ratujesz mi małżeństwo, nie wiem jak to się stało ale na przestrzeni 10 lat z ogiera który potrafił podrywać laski a one ustawiały się w kolejce na randki stałem się jak to nazywasz frajerem. Czy to jej wina, czy moja nie mam pojęcia, ale wiem na pewno że jestem frajerem, nadopiekuńczym, na każde zawołanie, użalającym się, zazdrosnym, do tego straciłem spontaniczność. I to wszystko się przekłada na relacje partnerskie z moją żoną, ona niema na mnie ochoty, działam jej na nerwy itd… po prostu książkowe definicje o których piszesz. Mam nadzieje że po tej lekturze wróci wszystko do normy. Już kilka razy testowałem takie zachowanie o jakim mówisz i od razu zauważyłem poprawę ale muszę to usystematyzować i utrwalić i koniec z MISIACZKIEM!! Napisze na pewno więcej spostrzeżeń z moich działań i obserwacji. Pozdrawiam

 3. bonzo pisze:

  Powiem tak. Ta stronka plus własne doświadczenia troche mi pomogły. Generalnie za bardzo się nad tym nie skupiałem, bo brakowało mi na to czasu z racji wielu różniastych zajęć. Przeczytałem wszytskie lekcje i zacząłem od dyscyplinowania siebie. Postawiłem na metode małych kroczków. Nie ma nic od razu. Jak mowa powyżej: nawyki. Na początek podreperowałem relacje z tymi dziewczynami, które znam. To nie było trudne, gdyż na codzień „narażony” byłem na obcowanie pośród wielu dziewczyn więc jakby siłą rzeczy kontakty z dziewczynami musiały ulec poprawie. Tu muszę dodać, że nim zacząłem, spieprzyłem sprawę z fajną laską. Dałem się podejśc pod jej test, pomimo iż szło długo świetnie. A że jakoś tak tylko mi z nią wychodziło, żeby rozmawiać bez hamulców itd., to się zmotywowałem. Jak umiem z jedną, to z innymi też. I powolutku polepszałem relacje. Dzisiaj pierwszy raz w życiu mam wiecej koleżanek niz kolegów w najbliższym kręgu znajomych i super. Rozmawiam coraz swobodniej, wyrabiam pewne nawyki, takie jak dystans do siebie i poczucie humoru. Teraz będe miał już więcej czasu dla siebie, a że zbliża się lato to zabieram się za ponowną lekturę lekcji i do roboty!

  Dzięki za tę stronkę, bo to najlepsza w tym temacie jaką znalazłem. Nie ma pierdolenia o byle czym i pozostawiania danego zagadnienia na półgwizdka. Jest konkret i to bardzo przekonujący. I ogólnie streszczający sie przecież do trzech rzeczy: bądź sobą, bądź pewny siebie, pracuj nad sobą. Wtedy przychodzi poczucie humoru, dystans, luz – coś czego doświadczyłem tylko przy jednej dziewczynie i akurat to spieprzyłem przez niewiedze.

  A dla wszystkich zagubionych duszyczek porada: czytać i pracować nad sobą! Byście nie spieprzyli jak ja i nie żałowali szansy na związek z waszą wymarzoną kobietą.

  Pozdro 🙂

 4. Marso pisze:

  dzięki Bonzo za te słowa :))

 5. XD pisze:

  Marso to co piszesz działa na większość kobiet;) Ale niestety nie działa na tą co miało zadziałać. Masz może do mnie jakąś radę?

 6. Marso pisze:

  Oczywiście że mam 🙂 SKoro działa na większość kobiet, a na Tą co chciałeś nie zadziałało, to znaczy, że za bardzo dążyłeś do tego, aby ją zdobyć 🙂
  Chyba, że próbowałeś wykorzystać tą więdzę tylko raz, no to wybacz, ale na zdobycie umiejętności potrzeba czasu.

 7. XD pisze:

  Próbowałem już wiele razy z różnym kobietami zazwyczaj wychodziło:) ale ta jest inna próbowałem wiele razy i nigdy nic nie wyszło:(
  Sądzisz że powinienem sobie ją odpuścić?

 8. Marso pisze:

  Sądzę, że powinieneś skalibrować swoje działania, a od zadawania pytań jest forum

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck