Co zrobić, zeby dziewczyny szanowały Cię

Fragment poradnika „Jak zmienić siebie czyli 10 zasad Marso”

Rób to, na co masz ochotę

„Mężczyźni wykorzystując swoją lewa półkulę ciągle analizują.
Każda decyzję wielokrotnie starają się przemyśleć. O ile są sprawy, które trzeba w ten sposób rozpatrywać np. kredyt w banku o tyle w innych sprawach jest to zbędne.
W relacjach z kobietami mężczyźni często zastanawiają się co powiedzieć nieznajomej, żeby dobrze wypaść. Szukają sprawdzonych tekstów na podryw i kiedy zadziałają używają go ciągle. Następnie wypisują i mówią o tym jak to pewny siebie nie podszedł, powiedział tekst, po czym dziewczyna zainteresowała się i sobie fajnie rozmawiali. To jest budowanie fałszywej pewności siebie na czyichś doświadczeniach. Jeżeli nagle teksty przestaną działać to pewność siebie znika.
Prawdziwy, pewny siebie facet robi to, na co ma ochotę. Jeżeli chce podejść do kobiety, bo mu się w niej coś spodobało to podchodzi. Jeżeli chce jej coś powiedzieć, to jej to mówi. Dlaczego mam nie powiedzieć kobiecie, że mi się nie podoba jej zachowanie w obawy przed odrzuceniem? Chyba lepiej sprawę postawić od razu jasno, a nie przemilczać jej zachowania, mimo, że nam to nie pasuje. Z czasem i tak wyjdzie na jaw, że to dla was jest swego rodzaju uciążliwe. Wtedy kobieta mówi:

?Dopiero teraz Ci to przeszkadza? Wcześniej Ci to nie
przeszkadzało?

Przeszkadzało tylko nie miałeś odwagi powiedzieć. Związek się kończy, bo ona nie ma zamiaru tego zmieniać i jesteś rok w plecy. Przecież można było tego uniknąć chociażby kwalifikując kobietę na jednym z pierwszych spotkań.
Facet, który robi to, na co ma ochotę jest ceniony przez kobiety. Podoba im się to, że ma odwagę powiedzieć i zrobić rzeczy, których inni się boją.
Od miłego gościa odróżnia go np. to, że umie powiedzieć ?nie?. Potrafi odmówić kobiecie, ponieważ ma swoje życie i bardziej istotne są dla niego inne rzeczy niż np. spotkanie z kobietą. Mimo iż z kobietą można się spotkać codziennie, mężczyźni rezygnują np. z meczu piłki nożnej, żeby tylko zobaczyć się z kobietą i
najczęściej słuchać jej zwierzeń.
Przyzwyczajasz swoim dobrym zachowaniem kobietę i kiedy zaczyna Cię to irytować kobieta stwierdza, że jednak nie jesteś taki super. Co więcej jesteś teraz gorszym facetem od tego drania, który na samym początku powiedział jej, że na pierwszym miejscu u niego jest piłka nożna.
Kto lepiej na tym wyszedł?
Kto jest atrakcyjniejszy dla kobiety? „

JEŻELI CHCESZ POZNAĆ INNE MOJE ZASADY ZOBACZ —> TUTAJ

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentarze to “Co zrobić, zeby dziewczyny szanowały Cię”

  1. Marcin pisze:

    Wiesz czytając twoje artykuły czasem mam wrażenie, że wyznajesz islam a artykuły czerpiesz z koranu.

  2. macho pisze:

    wbrew pozorom to byl komplement 🙂

    poniewaz koran i islam w swoich zasadach tych prawdziwych islamskim ( nie wypaczonych przez plemiona zmieniajace islam dla wlasnych celow krajaa arabksie odbiegaja od zasad islamu) szanuje kobiete, uwazajac ja za cos wspanmialego, ale jednoczesnie facet w islamie musi o nia dbac i byc dla niej prawwdziwym facetem nie lalusiem.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck