Czas życia. Nieśmiałość w podrywie dziewczyn

A więc w tym blogu po pierwsze chcę się przywitac i opisac pare rzeczy które mam nadzieje zmotywują was do podniesienia tyłka z komputera i ruszenie na miasto wyrywać piękne dziewczyny !

Moja historia zaczyna sie tak…
W podstawówce  byłem zwykłym chłopakiem nie myślącym nawet o podrywie dziewczyn, w drugiej klasie gimnazjum coś we mnie ruszyło gdy przypatrywałem się starszym kolegą którzy całowali się z dziewczynami, a więc zapragnąłem wiedzy na temat podrywu. Szukałem w internecie różnych tematów które pomogą mi zdobyć dziewczynę, moją największą zmorą była cholerna nieśmiałość której myślałem że nie pokonam. Gromadziłem pełno wiedzy na temat podrywania, sciągałem różnorodne ebooki, na temat NPL,NLS, Nieśmiałości, Uwodzenia dotykiem itp.itd.
Ale to dostarczyło mi wiedzy TYLKO wiedzy której nie wykorzystywałem ponieważ byłem nieśmiały. I tak w Liceum przyglądając się jeszcze pięniejszym dziewczyną a już nawet kobietą postanowiłem ze naucze się podrywu !
Moim nastepnym problemem było to ze baaardzo obawiałem się że zabraknie mi tematów do rozmowy i śmiertelnie obawiałem się  tej niezręcznej ciszy. Ale przeczytałem ze to jest tylko objawa nieśmiałośći wiec wiedzialem ze jak sie przelamie z podchodzeniem do dziewczyn to i te braki tematów przejdą, i tak się stało.

I moje pierwsze “zaloty” zaczęły sie w miastach oddalonych od mojego, chciałem do szkoły wejść juz jako dobry podrywacz 😉 heh, na początku niektóre dziewczyny mnie spłaszały np” wybacz nie mam czasu,mam chłopaka” ale tlumaczyłem sobie to ze moze na serio nie ma czasu moze naprawde jest wierna chłopakowi. I tak wkońcu poderwałem moją pierwszą dziewczynę nie była to moze SHB ale miała wyjątkowy charakter. Potem juz poszło z górki, zacząłem chodzić na dyskoteki, wiecej przebywałem w towarzystwie przyjaciół, i POZNAŁEM wielu przyjaciół bo teraz wiem ze ci”kumple” z klasy to tylko demotywowali do podrywu i stania się lepszym. I wkońcu przestałem marnować czas przed komputerem, poczułem że żyje bo pamietam gdy cale dnie spędzałęm przed komputerem czułem że trace dzien po dniu że kazdy dzień marnuje.

A więc podsumowywując prosze was weźcie dupy w troki i ruszcie podrywać dziewczyny, nikt z was nie jest za głupi, nikt nie jest za nieśmiały, wystarczy chcieć a mozna się zmienić o 180 stopni !

Pozdrawiam 🙂

Ten post został opublikowany w sobota, 2 stycznia, 2010 at 23:43 i umieszczony w kategori Wasze wpisy na blogu. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

One komentarz to “Czas życia. Nieśmiałość w podrywie dziewczyn”

  1. ziomal napisał:

    echh litosci !!! ludzie blagam dbajcie o ortografie, bo to sie naprawde zle czyta i czasem ciezko zrozumiec kontekst !!!

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT