Czy direct odstrasza kobiety, a indirect jest śmieszny

Na temat sposobów otwarć dziewczyn ciągle istnieje sporo niepewności. Dostaje dużo emaili z zapytaniami i z obawami uzycia odpowiednich otwarć. Postaram się opisać to w tym artykule jak to wygląda z mojej strony.

Czy direct odstrasza kobiety?

Często mężczyźni nie chcą używać tego rodzaju otwarcia z obawy, że kobieta wystraszy się.
Ile takich kobiet wystraszyłeś?
Ilu kobietom powiedziałeś „spodobałaś mi się chciałbym Cię poznać?”

Jeżeli masz w sobie dużo odwagi, żeby powiedzieć coś takiego to automatycznie komunikujesz kobiecie , ze ma do czynienia z silnym facetem. To, że potrafisz powiedzieć kobicie coś takiego nie oznacza jednak, że jesteś pewny siebie. Odwaga nie zawsze jest wyznacznikiem pewności siebie. Może się zdarzyć , że masz odwagę podejść, ale jestes zestresowany.
Jeżeli dziewczyna Cię wyśmieje to są dwie opcje. Jest to osoba, której nie warto poznać albo źle to rozegrałeś. Mam tu na myśli Twój przekaz niewerbalny. Kobieta moze różnie zareagować i musisz być na to gotowy.

Jeżeli Cie wyśmieje rzuć nega..

Ona: haha nie za wysokie progi?
TY: za wysokie? w zeszycie miałem napisane , że mam dzis podchodzić tylko do przeciętnych (neg)

Powyższy przykład pokazuje, że nie warto tracić czasu na taką kobietę, ponieważ ona za pewne niczym prócz wyglądu nie grzeszy 🙂

Ona: Mam chłopaka
Ty: Aha i pewnie schowałaś go w torebce, bo go nie widzę 🙂 Poza tym powiedziałem, że chcę Cię poznać, a nie, że masz być moją dziewczyną. Zresztą nawet nie wiem czy dałabyś radę.

Ona: Muszę iść spieszę się (dziewczyna jest zakłopotana)
Ty: Rozumiem, to dla Ciebie niezręczna sytuacja. NIgdy nikt nie powiedział Ci czegoś takiego?

Kiedy direct może odstraszyć dziewczynę?

Wyobraź sobie, że idziesz na spotkanie z koleżanką, która jest przeciętnej urody i która jest dla Ciebie obojętna. Nagle oznajmia Ci, że od dawna podobasz jej się lub, że kocha Cię. Jest cała zdenerwowana i do tego ma minę, jakby miała zaraz rozpłakać się. Wyobrażasz sobie, jakbyś się wtedy poczuł? Pewnie najlepiej uciekłbyś gdziekolwiek 🙂

Tak samo niektóre kobiety dziwnie się czują i próbuja uciec. Dlatego tak ważne jest budowanie komfortu przez opanowanie i uśmiech.

Czy indirect jest śmieszny?

Wielu mężczyzn pyta mnie czy to nie będzie śmieszne jak podejdę do dziewczyny i zapytam np. „dlaczego kobiety tak lubią zakupy”?
Nasuwa się znów pytanie, ile razy tak zrobiłeś i dziewczyna Cię wyśmiała? Kobiety uwielbiają być pytane o zdanie i uwielbiają doradzać. Dlatego dla nich możliwośc wykazania się i pomocy nie jest śmieszna. To co dla ciebie jest śmieszne dla kobiety może być intrygujące. Pomyśl, jakbyś miał pomalować usta śmieszne nie? Dla Ciebie tak, a dla kobiety malowanie ust to naturalna rzecz.

Nie musisz lubić tego co one lubią, poprostu to zaakceptuj i z tego korzystaj!!!.

Direct czy indirect?

Pisałem i mówiłem już to wielokrotnie, że direct jest dla facetów pewnych siebie. Nie mozesz go używać , gdy jesteś zestresowany ponieważ od razu komunikujesz jej tym, że chcesz od niej czegoś więcej. Mam tu na mysli szczególnie młode dziewczyny, które po usłyszeniu directu myślą, że to „kolejna propozycja związku”. Dodatkowo w większości przypadków kobieta rzuca testami , na których 95% facetów pada jak muchy.

Indirect jest dla wszystkich. Nie pokazujesz kobiecie, że Twoim celem jest głębsza interakcja. Znajomość zaczyna się naturalnie i jest częścią gry, którą od tej pory będziesz rozgrywał.

Gdzie i na kogo?

Direct – Jeżeli jestes pewnym siebie facetem i masz doświadczenie z kobietami możesz go używać wszędzie. Jeżeli nie masz doświadczenia nie używaj go w klubie. Direct najlepiej działa na kobiety bardziej dojrzałe powyzej 22 lat

Indirect – Tego otwarcia może używać kazdy i w dobrowolnym miejscu. Można go używać na kobiety w każdym wieku.

Sam musisz sprawdzić co jest dla Ciebie najlepszym rozwiazaniem. Nie należy także po jednym nieudanym podejściu stwierdzać, że „direct nie jest dla mnie”. Jeżeli lubisz mówić to co myślisz (chcesz powiedzieć kobiecie wprost, że Ci sie podoba), ale dopiero zaczynasz i niezabardzo jest to skuteczne, nie rezygnuj. Podchodź, sprawdzaj reakcję i staraj się analizować swoje błędy.

Na temat otwarć możesz wysłuchać także mojego nagrania Czy teksty otwarcia są ważne

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Czy direct odstrasza kobiety, a indirect jest śmieszny”

  1. craft pisze:

    Ja tam stosuję direct w klubach i mimo, że nie jestem doświadczony to skutkuje bardzo pozywywnie:)

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck