“Degrengolada społeczeństwa, co to oznacza?”

BLOG KONKURSOWY-PASTUER10

O tym jak mamy się zachowywać w relacjach z kobietami, doskonale Nas poinformował Marso na swojej wybitnej stronie. Jednak takie przemiany, które trapią Naszą cywilizację europejską (przez lewacką UE zapoczątkowane ? tak zrobili, że Chińczycy Nas przeganiają a nawet kraje arabskie…) warto przeanalizować i przeciwstawiać się tej opisanej w tytule degrengoladzie.
Ideałami Naszej kultury były takie wartości jak honor, szczerość, sprawiedliwość, praca tytaniczna czy ambicja. To co Nas obecnie otacza strasznie nas demotywuje, zabiera nam się konkurencyjność a jak doskonale wiemy konkurent wzmaga w Nas najlepsze cechy, musimy się rozwijać i nie panikować bo przecież strach to oznaka słabości. Panujący socjalizm oducza Nas pracy nad sobą. Przecież zabiera się przez podatek dochodowy pracującym ich pieniądze a bezrobotni dostają zasiłki. Wiadomo jak to z pracą jest, ale to temat na głębszą dyskusję. My, faceci uświadomieni i dysponujący niesamowitymi wartościami i wiedzą nie możemy się poddawać tym złym wartościom i jak to mówi Janusz Korwin-Mikke: ?Aby zwyciężyło zło – wystarczy obojętność ludzi dobrych?. Jesteśmy przedstawicielami cywilizacji europejskiej ? rycerzy, którzy bronią dobrych, prawych i sprawiedliwych cech. Niestety mamy przeciw sobie co najmniej 85% populacji, którzy żyją konsumpcyjnie, chcą być wyjątkowi a tak naprawdę są klasyczni, zwykli, szarzy.

Myślicie dlaczego pokazuje się goliznę wszem i wobec? Bo facetowi zaspokojonemu nie w głowie prawość i rozkminy intelektualne. Ot stara taktyka Nerona 🙂 Najsmutniejsze jest to, że kobiety są takie same ? oczekują wyjątkowości, zrozumienia a wystarczy jedna impreza, bądź choćby tylko jeden słabszy dzień, kłótnia i nagle BANG – brak PRACY nad związkiem (czytaj: Ty się staraj a ja mam tylko brać i dostawać) i wymiana na lepszy model 🙂 My nie przejmujmy się takimi sytuacjami, choć to boli (sam ostatnio taką przeżyłem, stąd może taki negatywny przekaz), i zajmijmy się sobą ? pracujmy nad sobą, rozwijajmy się, walczmy, ale trzymając się Naszych wartości. Nie możemy iść pod prąd i iść na łatwiznę. Bo oczywiście trzeba dbać o siebie i żebyśmy my byli szczęśliwi, ale mamy to szczęście, że reprezentujemy takie cechy, że możemy zmieniać otoczenie wokół Nas i zmieniać ten syf panujący. Pokonujmy swoje bariery mentalne, czytajmy dużo, ale rozważnie ? z refleksją, dbajmy o siebie i o wartych ludzi, nie dajmy się zapędzić w kozi róg !
To jest trudne bo z kim przystajesz takim się stajesz, ale co to dla Nas ?!””

Ten post został opublikowany w piątek, 14 lutego, 2014 at 00:59 i umieszczony w kategori Wasze wpisy na blogu. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT