Dziewczyna mówi mi, że jej nie słucham

Mariusz napisał:

Hejka po raz kolejny.
Pomyślałem że jak spytałem o jedno to spytam o więcej. Mianowicie moja dziewczyna mówi w kłótniach że jej nie słucham ale to nie jest prawda! Zawsze jej słucham. Może ona ma inną definicję słowa słuchać… Co zrobić? Jak się zmienić by myślała, że zawsze ją słucham? Kolejną sprawą jest to czy mam zgrywać zazdrosnego jak moja dziewczyna sama mi podkręca że wzięła numer od kochanka/kierowcy (żartem) ? Ja robię w tym momencie coś w rodzaju zamyślonej/złej miny ale nie mówię że jestem zazdrosny. Mówić to wprost?

Moim największym problemem jest to, że nigdy nie mogę znaleść tematów do rozmów. Jak się spytam coś o nią to mi odpowiada krótko i po rozmowie to decyduję się na 2gą opcję i mówię o sobie to mi później wypomina w kłótni że świat nie kręci się tylko wokół mnie. To jak ja mam okręcić świat i wokół niej skoro odzywa się do mnie krótko? O czym rozmawiać? Często jak idziemy na spacer to jest cisza przez moment. Piszemy sobie esy że tęsknimy, że chcielibyśmy się spotkać, wysyłamy około 150 esów dziennie do siebie i gdy dochodzi do spotkania nie wiem co powiedzieć. Później mi mówi że związek to nie tylko całowanie i przytulanie… o czym mówić??? Nie potrafię improwizować jak inni… Jestem miernym polonistą a dobrym matematykiem. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Mariusz.

ODPOWIEDŹ

Oczywiście, że kobieta ma inną definicję słowa „słuchać”. Większość mężczyzn traci przez to kobietę. Kobiety pewnych rzeczy nie potrafią mówić wprost lub nie mogą czegoś powiedzieć ze względu na etykę.
Kobieta wysyła mężczyźnie odpowiednie sygnały lub zawiera prawdziwy przekaz między wierszami. Musisz nauczyć się to rozpoznawać.

Jeżeli kobieta poraz kolejny mówi Ci że nie ma czasu, bo się uczy to znaczy mniej wiecej tyle co „słuchaj koleś odczep się, nie jestem zainteresowana”

Jeżeli chce się kochać to nie powie „przeleć mnie” tylko zacznie mówić o tym, że sniło jej się jak się z Tobą kocha lub zacznie Cię dotykać itd

Jeżeli chce dostać się do domu faceta, zapyta go czy może skorzystać z łazienki, czy mogą obejrzeć razem film lub zobaczyć jego psa.

Jak nauczyś się odczytywać te sygnały to ona to będzie czuła, że ją słuchasz.

Przesadna zazdrość jest zła. Nie masz być zazdrosny, bo to automatycznie obniża Twoją wartość w jej oczach. To o tym numerze od kochanka to jest shit test. Poczytaj o tym i sciagnij sobie mój mini ebook „Swiat kobiecych shit testów”. Tam masz 100 przykładowych testów i odpowiedzi na nie.

Ogranicz liczbe smsów z nią. Jak można tyle pisać? Myślę, że 10 smsów dziennie to maksium! Na stronie jest artykuł o tym, o czym rozmawiać z kobietą. Problem facetów nie tkwi w tym , że nie wiedzą o czym rozmawiać, a w tym, że boją się poruszać jakiś temat z obawy przed tym jak kobieta na to zareaguje.
Cisza jest naturalna. Przecież nikt nie bedzie nawijał bez przerwy 2 godz na spotkaniu.
Nie jesteś żadnym miernym polonistą tylko boisz się mówić o prostych rzeczach, a szukasz jakichś złotych tematów.
Zacznij czytać aktualności na onecie, ogładać wiadomości i czytać ksiązki. Od czasu do czasu kup jakąś gazetę. Będziesz na bierząco miał tematy do rozmowy 🙂

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Dziewczyna mówi mi, że jej nie słucham”

  1. Gangez pisze:

    Z tymi esami to inaczej mi ciężko. Ona tęskni za mną i denerwuje się jak nie dam znaku życia przez godzinę. Mieszkamy od siebie daleko i widzimy się raz(góra 2) na tydzień.

    Co do czytania nowinek, wiadomości, książek to nie przejdzie. Ona nie interesuje się takimi rzeczami. Więc co z tego że tylko ja będę mówić. Najlepiej by było zacząć rozmawiać na jakiś wspólny temat tylko ja się interesuję mechaniką, fizyką, filmami polskimi(których nie trawi ona), mangą i anime a ona ogląda romansidła, słucha radia, szuka ciuszków, dużo zajmuje się domem bo ma chorego tatę (mama nie żyje). Wspólny temat o którym moglibyśmy rozpisywać się godzinami to są przyjemności. Nie chce by to wyglądało, że tylko o to mi chodzi. Wiem że chciałaby wziąć ze mną ślub, mieć dziecko ale wiem też że nie może to tak wyglądać że tylko dla sexu jesteśmy razem.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck