Dziwne zachowanie dziewczyny

Demon napisał:

Witam,
Spotykam sie z Kasią od paru miesięcy. Jest to dziewczyna impulsowa, taka
która wpływa na ludzi do okoła, odopwiedzialna, z pomysłami. Ja uważam
ze bardzo mało dziewczyn jest godnych uwagi a ona mnie zainteresowała, dlatego że potrafi powiedzieć co myśli, nie słodzi mówiąc ze jestem
wspanialy itp jak inne dziewczyny. Zdarzyla sie jedna co stwierdzila ze nie mam wad co jest kompletną bzdurą a ta ma zdrowe i rozsądne podejście do mnie. Ma mocne zasady jeżeli chodzi o facetów ( nie jest łatwa) Poza tym umie rozszyfrowywać moje emocje kiedy staram sie to ukryć. Nie zawsze to jest na moją korzyść ale imponuje mi to. Problem polega na tym, że ja jej zachowania nie rozumiem. Na początku naszej znajomości zaprzyjaźniliśmy sie i spotykaliśmy coraz częściej utrzymując ze jesteśmy tylko znajomymi. Wiele razy to było powiedziane, ponieważ ona chce wrócić do faceta z ktorym sie rozstała ale mysli o nim a ja jestem człowiekiem, który lubi być wolny i nie chciałem mieć dziewczyny. Ale do czasu jak sie być może nawet zakochałem. Ona też
coś zaczeła czuć i przy niewielkiem pomocy alkoholu „zaprzyjaźniliśmy”
razem w łóżku. Od tego czasu strasznie mi zaczeło zależeć a ona miała
wurzuty sumienia przez swojego byłęgo… Pozniej utrzymała troche dystansu
do czasu aż sytuacja z „zaprzyjaźnieniem” powtórzyła sie o wiele bardziej
intensywnie niż poprzednio. Pozniej miała jeszcze wieksze wyrzuty,
powiedziała ze musimy utrzymać dystans bo ona chce do tamtego.. Wiem, że nie są
razem ale cały czas sie spotykają. Bywają chwile, że coś jej sie włączy
i zaczyna być dla mnie inna. Dotyka mnie w miejsca, które lubie, masuje i
takie tam różne pieszczoty a później znowu dystans. Potrafi proponować
spotkania lub inne formy rozrywki a gdy sie zgadzam po dosłownie kilku
minutach wykręca sie bardzo idiotycznymi powodami. Przy tym cały czas utrzymuje,
że to tylko kolezęństwo. Dodam ze wie co do niej czuje bo umie ze mnie
czytać jak z elementarza. Umiesz powiedzieć co jej chodzi po głowie??

ODPOWIEDŹ

To co robi ta dziewczyna to tradycyjne push&pull. Jest dla Ciebie dobra, a później trzyma Cię na dystans.
W Twoim przypadku prawdopodobnie ona robi tak, ponieważ nie chce żeby wasze stosunki pogorszyły się (pull-przyciagnij), ale też nie chce, abyś chciał czegoś więcej (push-odepchnij).
Myślę, że na obecną sytacje ma wływ jeden główny powód. Ty oraz jej były macie cechy, które ją pociągają. Ewentualnie on może mieć wysoki status społeczny, a Ty cechy charakteru. Ona nei chc was obu stracić, ponieważ każdy z was ma coś, czego ona potrzebuje. Pociąga sobie za odpowiedni sznurek, kiedy tego potrzebuje.

Przypomnij sobie czy coś mówiła na temat byłego tzn. co u niego lubi, co ją pociąga itd. Zastanów się też, co ją pociąga w Tobie.
Zacznij stosować jej taktykę (push&pull). Rób tak, że w decydującym momencie przerywaj to co robisz, zakończ rozmowę lub spotkanie.
Zastosuj też metodę kary i nagrody. Gdy zrobi coś dla Ciebie nagrodź ją buziakiem lub masażem. Gdy zrobi coś nie po Twojej myśli nic dla niej nie robisz. Stajesz się lekko chłodny, ale uśmiech nie znika Ci z twarzy.

Może pokazałeś je że za bardzo Ci zależy i ona to teraz wykorzystuje. Spróbuj ochłodzić wasze stosunki. Mniej spotkań, większe przerwy, mniej rozmów. Musisz próbować i oceniać co na nią działa.

Skoro jest to jak ona twierdzi „koleżeńskość” zacznij spotykać się z inną kobietą. Zobaczymy co zrobi , gdy postawisz ją w takiej samej sytuacji, jak ona Ciebie postawiła.
Nie jesteś jedynym, a jednym z wielu…więc niech ona też przekona się jak to jest.

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Dziwne zachowanie dziewczyny”

  1. Misiek pisze:

    Idealna odpowiedź, sam przechodzę od 4 miesięcy coś podobnego, zupełnie jakbym czytał swoją historię, dziewczyna z którą się spotykam zachowuje się identycznie, tyle, że spotyka się ze swoimi kumplami, a swojego byłego nienawidzi, koleś ją dość skutecznie skrzywdził i dziewczyna ma też przez to do mnie pewien dystans, więc z jej byłym nie mam problemów i jak to bywa uważa, że wszyscy faceci są tacy sami… i że nie chce mieć faceta… ,a jednak gdy się widzimy i Jesteśmy sami, jest naprawdę cudownie. Zaczęło mi na Niej zależeć, wiem, że parę razy zrobiłem błąd i okazywałem jej to, przez to teraz „pociąga za sznurki” ,mam czasem takie wrażenie. Warto dodać, że jest między nami 5 lat różnicy, Ona ma 17, a ja 22, wobec tego też jesteśmy na innym poziomie emocjonalnym, ale ciągle żyję w nadziei, że będzie dobrze i jakoś się to w końcu poukłada 😉
    Sam zmienię teraz troszkę do Niej podejście i wezmę ją na dystans, oczywiście wszystko w granicach rozsądku, ponieważ strasznie mi na Niej zależy i nie chcę Jej w jakikolwiek sposób stracić, a już w ogóle skrzywdzić, nie darowałbym sobie tego. Jednak stanowczym czasem w niektórych sprawach trzeba być, bo w końcu facet to facet, ma być facetem, bo w końcu to na nim w przyszłości leży obowiązek utrzymania rodziny i musi zapewniać swojej kobiecie bezpieczeństwo, być dla niej wsparciem itd., a nie jakieś tam „jajo” ,czy wydepilowany laluś… (metroseksualista, po prostu żałośni są tacy homo nie wiadomo podchodzący pod gejów kolesie… mający dwie lewe ręce 😐

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck