Ebook Odzyskaj EX Dziewczynę-Opinia Pawła

Opinia Pawła dotycząca poradnika:

„Jako osoba, która ?siedzi? w temacie od 3 lat. Osoba, która przeszła pod jego batutą nie tyle metamorfozę, o ile zrozumienie pewnych rzeczy, którymi nie powinna się głowa zaprzątać, teorytycznie nie powinna się znajdować tutaj moja opinia. A jednak! Idąc tropem wielkiego Janusza Korwina-Mikke ? większość ludzie to idioci, ale wiedzą najlepiej co dla nich najlepsze ? uważam, że w dobie powszechnego wyuzdania, braku zaangażowania emocjonalnego, pokazywania tylko fizyczności, piersi damskich, teledysków z gołymi, niemal nagimi boginiami wyglądu – do materiałów Marso dobierają się osoby z wartościami, które mimo wiedzy, że mogą mieć doprawdy kobietę swoich marzeń jednak chcą powalczyć o swoją byłą, aby zachować wartości, które bądź co bądź są w Biblii, czyli Księdze Życia (bagatela, w Niej można znaleźć wiele rzeczy, których uczy a raczej przypomina Nam Marso :)).

Życie nie toczy się tylko w materii cielesności i jak doskonale wiemy ? charakter tworzą trudności, a w zasadzie umiejętności pokonania ich 🙂 (Tak Marso, jak to mówisz ? nie ma problemu ? jest WYZWANIE !! 😛 ) Czasem po prostu poznajemy osobę/kobietę, której nie chcemy stracić, bo mamy wiele do pokazania jeszcze ? czasem może po prostu nie pasujemy do siebie, ale ten poradnik Odzyskaj EX dzięwczynę, o ile nie pokaże nam, czy odzyskamy swoją byłą (przy oczywiście używaniu tego co Bozia dała najważniejszego czyli MÓZGU :)) o tyle na pewno staniemy się dużo lepszą wersją siebie !
Sam ostatnio znalazłem się w takiej sytuacji i choć może to jest strasznie przewartościowana sytuacja, to jednak chcę spróbować to naprawić (choć w sumie nie popełniłem strasznych gaf) i myślę, tfu, ja to wiem, że jak zastosuję się do instrukcji z poradnikabto będę przynajmniej wiedział czy warto było 🙂

Tradycyjnie in plus : czytelność, łatwość czytania, obrazowość, sytuacje z życia (potwierdzone info w 100%, nie żaden chwyt marketingowy jak u wielkich PUAsów !). Podsumowując ? myślę, że te 35 zł to nie jest wygórowana stawka (jestem studentem, więc wiem co to bieda :P) a nauczyć się można wiele :)”

Szczegóły poradnika oraz OPINIĘ INNYCH OSÓB znajdziesz TUTAJ

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck