HP- Dawca szczęścia

Cześć
Wprowadzam do społeczności nowe określenie.
Jest nim HP-Dawca Szczęścia (Happiness Performer)
Pua to już przeżytek i w większości kojarzy się z gościem, który robi z siebie idiotę, aby zaimponować kobiecie. Używa, rutyn, sztuczek, gotowych tekstów, zupełnie nie jest sobą.

To wszystko sprawia, że osoby trafiające do społeczności są nią zachłyśnięci na tyle, że idą w złym kierunku. Następnie po pewnym okresie braku efektów wpadają we frustrację.

Charakterystyka HP:

1. Jest szczęśliwy sam ze sobą
Jeżeli uzależniasz swoje szczęście od drugiej osoby (kobiety) lub od wartości materialnych i pieniędzy, to tak naprawdę jesteś tylko pozornie szczęśliwy.
Musisz cieszyć się z tego co Cię otacza, co powoduje uśmiech na Twojej twarzy.
Musisz być szczęśliwy, z tego co dajesz innym, a nie co otrzymujesz w zamian.
Szukaj pozytywów nie skupiaj się na negatywach

2. Rozdaje pozytywne emocje bez względu na stopień znajomości
Wchodząc do sklepu, pubu, gdziekolwiek musisz emonować pozytywnymi wibracjami. Czasami miłe słowo wystarczy, aby poprawić humor Pani w sklepie, czy starszej osobie na ulicy.
Zobaczysz, że po pewnym czasie ludzie będą Ci się odwdzięczać tym samym, co będzie dawało Ci mnóstwo energi.
Czasami wystarczy powiedzieć „Dziękuję i miłego dnia”.

3. Szanuje innych
Przede wszystkim HP ma szacunek do samego siebie oraz rodziców. Bez względu na to, kim są, co robią, jacy czasem bywają, pamiętaj żyjesz dzięki nim.
Bądź zawsze uprzejmy dla starszych, to świadczy o Twoim dobrym wychowaniu.
Miej szacunek do przyrody, głównie zwierząt.
Każda istota na tym świecie ma takie samo prawo do życia jak Ty. Uszanuj więc to i nie pokazuj swojej przewagi, nad bezbronnymi istotami.
Warto też czasem zrobić dla nich jakiś dobry uczynek.

4. Jest świadom swoich emocji
Jesteśmy tylko ludźmi, nie robotami. Czy wstydzisz się swoich łez? Jeżeli tak, to znaczy, że nie masz dystansu do siebie i opierasz swóją wartość na opini innych.
Łzy są tak samo potrzebne jak uśmiech. Czasem rozładowują negatywne emocje i zmuszają do refleksji.
Czy zdarzyło Ci się w jakiejś sytuacji płakać i opowiedziałeś o tym kobiecie?

5. Tryska humorem i jest wygadany.
Kobiety uwielbiają, kiedy facet potrafi fajnie i ciekawie opowiadać. Pokazuje tym samym, że w jego życiu coś się dzieje, nie siedzi w domu przed komputerem.
Oprócz tego emanuje taką enegią, że potrafi spowodować uśmiech na twarzy każdej kobiety.
Jego mowa ciała znajduje się na wysokim poziomie, czyli potrafi samym spojrzeniem lub mimiką twarzy rozśmieszać dziewczynę.

6. Jest spontaniczny i nieprzewidywalny.
Z jakiegoś niezrozumiałego powodu kobiety uwielbiają, kiedy jadą z facetem autem, a on śpiewa, tańczy w aucie, robi dziwne , ale bezpieczne manewry.
Potrafi wprowadzić niepewność zatrzymując się na poboczu, po czym całuje kobiete.
Idąć ulicą łapie dziewczyne słyszać muzykę i zaczyna z nią tańczyć.
Kiedy jest totala cisza, nagle podnosi dziewczynę do góry i obraca kilka razy.

7. Pomysłowy z zasadami.
Wartościowa dziewczyna na pewno odwdzięczy CI się za Twoje pomysły i spontany w których może wziąć udział. Czasem wystarczy zabrać kobietę na jakieś wzniesienie, gdzie jest piękny widok na miasto, niż zabierać ją do kawiarni.
Im bardziej zaskakujący jest pomysł tym lepiej.

Musisz mieć zasady i się ich trzymać
Kobiety świadomie lub nieświadomie będą Cie testować, dlatego musisz być spójny pomiędzy tym co mówisz, robisz i myślisz.
Ustal zatem kilka swoich zasad

8. Jest seksualny
Nie możesz bać się tego na co masz ochotę. Jeżeli chcesz pocałować dziewczynę zrób to. Jeśli o tym myslisz, Twoja mowa ciała i tak CIę zdradzi, a ona to wychwyci.
Dotykaj ją, bo dotyk jest naturalną formą kontaktu.
Przecież wystarczy złapać jej rękę w celu zobaczenia lub zapytania o pierścionek i już jest naturalny kontakt 🙂
Pokazuj jej, że jesteś nią seksualnie zainteresowany, bez tego nie dojdzie do 2 randki, lub zainteresowanie dziewczyny spadnie.
Seks jednak nie powinien być dla Ciebie wyznacznikiem, ponieważ wtedy kobiety będą to wykorzystywać.

9. Wyglądaj schludnie
Zadbany facet to podstawa. Nie będę tu pisał o higienie, bo to tak samo ważne jak sen 🙂
Chciałby zwrócić CI uwagę na 3 rzeczy
– Perfum; kobiety uwielbiają, kiedy facet fajnie pachnie, ale nie kiedy jest wyperfumowany tak jakby się w nich kąpał
– Fryzura; uzywasz żelu, odstaw to, nie potrzebujesz tego zupełnie
– Buty; muszą być adekwatne do rodzaju spodni jakie masz na sobie i oczywiście czyste

Pracuj nad sobą, abyś doszedł do takiego miejsca, gdzie będziesz spełniał większość podanych wyżej punktów. Kiedy nabierzesz doświadczenia, będziesz naturalnie interesował ludzi.
Tego nie nauczysz się z amerykańskich książek, nie nauczysz się od ludzi o niku PUA i nie nauczysz się w rok czasu.
To długo trwały proces.
Uwodzenie to dla mnie nie samo zaciągnięcie kobiety do łóżka, ale przede wszystkim wpływanie tak na innych, abyś był dla nich ciekawą i intrygującą osobą.

Na koniec usuń ze swojego słownika słowa zawarte w zagranicznych tekstach typu: wypas, pastwisko i wszystko co kojarzy CI się z PUA.
Przestań uświadamiać kobietom, że potrzebujesz ich uwagi robiąc z siebie idiotę za pomocą jakichś sztuczek z kartami, rutyn, sześcianów itd.

Podoba Ci się artykuł? -> LIKE
Masz inne zdanie? -> DODAJ KOMENTARZ

Zrób pierwszy krok w kierunku HP – TUTAJ

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 komentarze to “HP- Dawca szczęścia”

 1. Krzysztof pisze:

  Dobrze zebrałeś to wszystko co jest ważne aby zainteresować kobiety ale przede wszystkim aby samemu lepiej się czuć i uczynić życie przyjemniejszym.
  Według mnie głównymi elementami to jest szczere polubienie siebie i pewność siebie a wtedy pozostałe punkty też będą spełnione bo będzie człowiek umiał cieszyć się życiem, każdym dniem i nie będzie bał się okazywać tej radości w każdym miejscu i w każdym czasie.
  Od jakiegoś czasu przestały podobać mi się określenia typowe dla PUA i jakieś dziwne zagrywki stosowane przez podrywaczy. Sztuczne teksty i wyuczone zachowania to nie tędy droga. Bo co jak ktoś dostanie numer dzięki wyuczonym schematom to później aby utrzymywać zainteresowanie nadal będzie szukał schematów. Nie da się grać całe życie. Co innego jeśli ktoś szczerze polubi siebie, będzie znal swoją wartość to wtedy nie potrzeba tekstów bo w danej chwili wie co ma powiedzieć. Czuje się swobodnie i nie jest sztuczny. Idąc ulicą widać po nim pewność siebie, widać po ruchach, po twarzy, że ma coś w sobie przyciągającego. Zmieniając swoje przekonania ze złych na dobre zmienia się nie tylko postrzeganie świata ale także i wygląd. Ludzie lubią pozytywnych ludzi bo w ich towarzystwie przejmują tą energię i sami mają dobry humor. No i to fajne uczucie gdy kobiety zwracają uwagę jak się przechodzi obok.
  Zachęcam wszystkich do obrania tej drogi.
  Tylko ile osób zainteresowanych podrywaniem będzie chciało wejść w to głębiej i starać się stać jak to nazwałeś HP? Większość chce jak najszybciej i jak najmniejszym wysiłkiem zdobywać tysiące kobiet. Stać się HP to już wyższe progi i dużo ciężkiej pracy. Samo polubienie siebie gdy ktoś przez lata był karmiony a później sam się karmił negatywnymi emocjami to ciężki proces. Wiem bo codziennie nad sobą pracuję w tym kierunku i patrząc z perspektywy czasu choć widzę efekty to jeszcze długa droga.
  Polubienie siebie – TAK, Pewność siebie – TAK, wyuczone teksty i schematy – NIE.

 2. Patryk pisze:

  Pierwsze cztery podobają mi się najbardziej gdyż nie wymagają one żadnych cech zewnętrznych. O takie nastawienie walczyłem ! Cieszę się Marso ,że zauważyłeś jak wnętrze dającego szczęście jest istotne i ,że kobieta to nie tylko obiekt do wykorzystania 😉
  Pozdrawiam

 3. Marso pisze:

  Patryk, pierwsze 4 CI się podobają, bo nie wymagają od Ciebie, abyś coś robił prawda?
  Pamiętaj, że głównym celem tej strony jest podrywanie, a żeby tego dokonać pierwsze 4 pkt nie wystarczą

 4. Easta pisze:

  Wszystkie te punkty moi drodzy to nie tylko podryw. Trzeba zaakceptować siebie i nauczyć cieszyć się życiem. Wtedy można szczerze przeanalizować HP i wyciągnąć wnioski. Nigdy nie dasz nikomu szczęścia gdy sam ze sobą nie będziesz szczęśliwy. Ogólnie cały artykuł na wielki + i LIKE.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck