Jak dalej postąpić z dziewczyną?

Palemosty napisał:

Witam, postanowilem, ze napisze z tego wzgledu, ze czasami nie wiem, czy jest sens analizowac zachowanie/nastawienie kobiety/dziewczyny. Czy moze olac to i wrzucic na luz. Wszedlem drugi raz do tej samej rzeki z pewna dziewczyna i postanowilem, ze sobie nie odpuszcze.

Sytuacja wyglada tak, ze ostatni raz widzialem sie z nia miesiac temu? Troche z mojej winy praca, kumple, treningi etc. Malo czasu na ogarniecie wszystkiego, probowalem sie z nia umowic od pewnego czasu, ale kiedy ja mialem chwile wolna, to ona byla zajeta (studia). Po czasie stwierdzilem, ze nie chce mi sie bawic w kotka i myszke i napisalem, ze nie zamierzam dalej uganiac sie za nia… niech sie zajmie studiami etc.

NA odzew dlugo czekac nie musialem, bo nagle zadzwonila i powiedziala, ze jak chce to ma caly tydzien wolny. PRzechodzac
do sedna sprawy. Wczoraj do mnie zadzwonila z tego wzgledu, ze bylem na wylocie (umowilem sie z nia), spoznilem sie do niej 1.5h! PRzegryw na calej linii. ODpuscilismy i zajechala tekstem, ze mam jakies plany wobec niej, ciagle sie z nia umawiam w godzinach wieczornych. Chce ja zaciagnac do lozka i tego typu sprawy. Usmialem sie i wyparlem sie tego wszystkiego. Na koniec zarzucila zarcikiem, kiedy powiedzialem, ze musimy porozmawiac w 4 oczy „chyba w 2 oczy, przymkne na to oko” Jak mam na to spojrzec, jak dalej postapic O.o

ODPOWIEDŹ
Witaj,
Analizowanie zachowania dziewczyny powoduje że to Ty jesteś uzależniony od niej. Naszym celem jest powodowanie, aby to kobieta wykazywała chęć spotkania z nami, zainteresowanie.

Ciągłe olewanie i wrzucanie na luz też nie jest dobre, bo nigdy nie znajdziesz rozwiązania problemu. Tego z czego on wynika, jeżeli powtarza się.

Problem jest w tym, że nie potrafisz jej zainteresować, spowodować, aby chciała znaleźć dla Ciebie czas.

Zastanów się, czy jak Tobie na czymś/na kimś zależy, to nie poukładasz sobie tak czasu/dnia, aby znaleźć na to czas?

Jeżeli wiesz że niedługo jest finał Ligi Mistrzów i jesteś np. kibicem Realu Madryt, to czy nie zrobisz wszystkiego aby go obejrzeć? 🙂

Analizowanie czy olewanie w tym przypadku jest bezsensowne. Skupiasz się na niej a powinieneś nad sobą.
Powinieneś zastanowić się dlaczego ona nie jest Tobą zainteresowana, dlaczego nie ma czasu dla Ciebie, dlaczego spławia CIę i wyśmiewa.

Wyparłeś się wszystkiego, ale przecież jakiś cel wobec niej masz prawda? Pokazałeś tym brak spójności, bo niby po co chcesz się z nią umawiać jak nie chcesz ani seksu ani związku?

Kobiety nie są głupie, więc strzeliłeś sobie w kolano.

Jak już pisałem problem jest w Tobie, ponieważ masz na nią ciśnienie i nie potrafisz racjonalnie dawkować swojej uwagi dla niej.

Trzeba wykonywać jakiś krok, aby ściągnąć jej uwagę, a potem sprawdzasz czy zadziałało. Jeżeli zadziała, to dziewczyna sama zaczyna się odzywać (zainteresowałeś ją).

Jak postąpić z tą dziewczyną?

Musisz sprawić, aby ona odbierała Cię jako wyzwanie, a nie jako kolejnego gościa, który za nią lata.
Zobacz jak to o czym piszę zadziałało, kiedy napisałeś jej, że nie masz zamiaru już za nią się uganiać 🙂

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck