Jak odzyskać straconą dziewczynę. Czy jest szansa?

Marcin napisał:

Moja dziewczyna zostawiła mnie po roku i 3 miesiącach bycia razem.Powód ograniczałem ją i byłem zazdrosny,na początku było wszystko pięknie i ładnie byliśmy ze soba dostawała różne upominki zapraszała mnie na rodzinne imprezy było po prostu cudnie,a wszystko zaczęło sie od tego ze do jej siostry przyjeźdzał chłopak z kolegami (głupio to wygląda bo wiem ze do tej pory przyjeżdza z kolegami do własnej dziewczyny ale to inna historia)i od tego momętu zaczęło sie psuć.Chciała przesiadywać z nimi,jak mnie nie było siedziała z nimi do białego rana (a jak ja przyjeżdzałem to czasami o 23 czasami zasypiała) poznałem jej prawie całą rodzine ona moją byliśmy szczęśliwi do pewnego weekendu gdziepojechaliśmy na taką duzą rodzinna impreze do niej było moim zdaniem dobrze ale czułem sie nie pewnie.W poniedziałek sprzątała i mało co sie do mnie oddzywała a we wtorek pojechała z siostrą i tymi kolesiami gdzieś,dzwoniłem do niej, pisałem bez skudku wreszcze zadzwoniłem do jej siostry i dała mi ją do telefonu to sie zapytałem czemu nie odbierasz i tp i przez telefon mała sprzeczka. następnego dnia mielismy porozmawiać ok przyszła ale powiedziała mi ze to koniec oddała mi moje rzeczy i poszła.Prosiłem ja błagałem i nic powiedziała ze mozemy zostac przyjaciólomi możemy sie kontakotować i gadac ze sobą ale ona zdania nie zmieni :(. i nie będziemy nigdy razem.Ostatnio rozmawiałem z nią w szkole to mi powiedziała ze nie wiem kiedy będzie miała czas porozmawiać bo w piątek idzie pograć w siatke po szkole w sobote idzie na ognisko a w niedziele sie uczy.nie dawno pare dni temu miałem troche problemu zdrowotnych mój kumpel powiedział jej o nich.Ona zaczęła sie interesować co jak gdzie kiedy itp nawet napisała do mnie sms jak sie czuje i co tam u mnie długo jej nie odpisywałem ale w końcu odpisałem on też wzlekała na moje sms zebyb odpisać.Nie dawno taki chłopaczek zaczął pisać na mój telefon i mówić mi w oczy ze moja była to szmata itp wurgaryzmy same powiedziałem ze dostanie za swoje doszło do ustawki.Moja była sie o tym dowiedziała i nawet chciała przyjechac na nią ale jakoś nie doszliśmy do niej została przełozona.Mój kumpel ją o tym powiadomił i zaczeła do mnie pisać po co mi ta ustawak zebym dał sobie spokuj ze nie warto sie bić ale ten chłopaczek od dawna mi grał na nerwach.Ostatnio pisałem z nią w niedziele właśnie o tej ustawce i zeszliśmy na temat nas ale ona i tak napisała ze nie będziemy juz razem i mozemy sie przyjaźnic.Od niedzieli sie nie oddzywam.Najgorsze jest to ze widujemy sie w szkole i wygląda jak zwykle przepięknie.Nie wiem co mam o tym myśleć czy ona interesuje sie mną? czy myśli o mnie? czy jest szansa zeby wróciała do mnie? nie oddzywam sie do nie ani ona do mnie od tej niedzieli 🙁

ODPOWIEDŹ

Powodem tego, że zostawiła Cię jest to że nie jesteś dla niej atrakcyjnym facetem. Poprostu przestała czuć do Ciebie to coś. Nie masz cech, które pociągają kobiety.
Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez facetów jest wpadanie w panikę, gdy pojawia się zagrożenie ze strony innego faceta. Pokazują tym samym , że są mało pewni siebie, a to jest bardzo nieatrakcyjne dla kobiety. Ograniczanie jej, zazdrość, kupywanie sobie jej zainteresowania upominkami. Myślę, że w wasz związek wkradła się też monotonia. Wystarczy, że pojawił się rozrywkowy koleś, który potrafi jej różnie czas zorganizować i już przegrałeś.
Bywa też tak, że kobieta zrywa z facetem i sprawdza go jak się będzie zachowywał. Faceci którzy do tej pory zachowywali się frajersko robią tak dalej. Błagają, biegają za nią, kupuja kwiaty, płaczą itd. To potwierdza tylko słuszność jej decyzji. Tak też było w Twoim przypadku. Co gorsza Ty dodatkowo pogarszasz sytuacje chcesz wdać się w bójkę z jakimś kolo. Prawdziwy facet tak nie robi. Agresja jest oznaką słabości.

Co teraz? Jak odzyskać straconą dziewczynę?

Z Twojego zachowania widzę że będziesz żył teraz nadzieją. Każdy sms typu „co słychać”, każdy jej uśmiech bedziesz traktował jako światełko w tunelu na powrót.
Jedyne co mogę Ci poradzić to zajmij się czymś i nie myśl o niej. Nie traktuj smsów i uśmiechów jako nadzieję. Wiem, że to ciężkie, ale musisz zacząć żyć nowym życiem i co ważne zacząć zmieniać siebie. Tylko zmieniając siebie i swoje życie istnieje możliwość, że wróci do Ciebie. Nie licz, że to się stanie za 2,3, tygodnie. Twoje dotychczasowe zachowanie utkwiło jej zapewne na długo w pamięci. Może się tak zdarzyć, że tak jak mówi nigdy już nie będziecie razem. Im szybciej to zaakceptujesz tym lepiej dla Ciebie. Lepiej pozytywnie zaskoczyć się, niż negatywnie rozczarować. Napisałem artykuł jak odzyskać dziewczynę przeczytaj go koniecznie.
Tak jak pisałęm żeby odzyskać dziewczynę musisz zacząć od zmiany swojego zachowania. Przeczytaj artykuł jak być mężczyzną, którego pragną kobiety. Zastanów się także, co dokładnie miało wpływ na rozpad waszego związku i spróbuj pomyśleć jak to naprawić, aby w przyszłości nie popełniac już tych błędów.

Kompletny poradnik na temat odzyskania straconej dziewczyny znajdziesz pod tym LINKIEM

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck