Jak pobudzić kobietę seksulanie

Jak podniecić kobietę, jak podniecić dziewczynę,

Cześć
Dziś będzie o tym, jak wprowadzać małymi krokami seksualność w relacji z kobietą.
Podam wam 3 proste przykłady, jak podniecić kobietę, jak podniecić dziewczynę, jak pobudzić seksualnie dziewczynę.

Przykład 1 (opowiadanie na spotkaniu)

Siedzisz sobie na spotkaniu z kobietą, mówisz coś zabawnego, a ona się uśmiecha:
TY: Wow, masz świetny uśmiech, używasz pewnie jakiejś dobrej szczoteczki?
ONA: Tak nie, cokolwiek

TY: Wiesz, moja koleżanka opowiadała mi kiedyś o zakupie szczoteczki do zębów, która była całkiem nieduża, około 16cm długości, okrągła, z nieco większą końcówką.
Kiedy ją wkładała do ust… główka szczoteczki robiła się nieco większa, przez co trafiała w nawet najbardziej trudno dostępne miejsca.
Po każdym umyciu czuła tą niesamowitą świeżość w ustach, uśmiechała się i z niewiadomych powodów nabierała energii na kolejne rzeczy… w danym dniu.
Miałaś kiedyś podobnie?

Reakcja na ten tekst jest bez znaczenia, ponieważ ważny jest przekaz.

Przykład 2 (sms)

Dawno, dawno temu, za rzekami, (tu wstaw miasto między Tobą i nią) i Trzema chałupami, mieszkała sobie księżniczka (imię targetu). Pewnego dnia księżniczka wybrała się do lasu na poziomki. Zbierała, zbierała, aż zabłądziła. Usiadła na pniu i zaczęła płakać. Naglę coś się poruszyło w krzakach. Przerażona księżniczka (imię targetu) zerwała się na równe nogi. Po chwili z krzaków wyłonił się przystojny mężczyzna. Jak się okazało był to leśniczy (Twoje imię). Okrył zmarzniętą księżniczkę, swoją leśniczą kurtką i zabrał do chatki. Leśniczy poczęstował księżniczkę (wstaw to co lubi jeść i pić). W kominku drewno trzaskało od płomieni , nadając chatce niesamowity erotyczny nastrój. Leśniczy usiadł z księżniczką na białym futrze z upolowanego niedźwiedzia i przytulił. W powietrzu unosił się zapach (nazwa jej perfum) i (nazwa Twoich perfum) co intensywnie pobudzało seksualnie oboje. Nagle, ich spojrzenia spotkały się. Księżniczka (imię targetu) zbliżyła się do leśniczego (Twoje imię) c.d.n. 🙂

Po tym sms, dziewczyna powinna zapytać co było dalej lub kiedy kolejna część.
W 2 części powinieneś jak najdokładniej opisać to w jaki sposób kochałbyś się z nią (ze szczegółami).

Przykład 3 (internet FB)

Zobacz na poniższym filmie (nagrywanym po 3 piwach 😉 ), jak łatwo za pomocą słów wprowadziłem koleżankę w nastrój seksualny.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck