Jak poderwać dziewczynę

Trafiłeś na stronę, która zapewne burzy Twoje dotychczasowe teorie na temat podrywania dziewczyn. Przez całe Twoje dotychczasowe życie na pytanie ?jak poderwać dziewczynę? dostawałeś w odpowiedzi, że musisz mieć kasę, wygląd lub być napakowanym kolesiem.
Mało kto jednak wie, że to cechy charakteru facetów, którzy są dobrze zbudowani lub mają pieniądze przyciągają dziewczyny.
Ludzie są nieufni dopóki sami nie przekonają się na własnej skórze jak jest naprawdę.

Pamiętajcie, że oczy widzą, to co chcą widzieć i nie zawsze dostrzegają prawdę.

Świat przepełniony jest iluzjami. Świat działa tak, abyśmy dostrzegali to, co chce żebyśmy widzieli. To napędza całą gospodarkę.
Czy naprawdę wierzysz, że można spowodować zniknięcie jakiegoś przedmiotu? To tylko iluzja. Umiejętność wprowadzania iluzji to umiejętność skupienia całej swojej uwagi na czymś co ma odwrócić uwagę od rzeczywistości.
Tak w większości działają środki masowego przekazu. Dlaczego mówi się, że telewizja kłamie? Jak będziesz kiedyś na żywo świadkiem jakiegoś kontrowersyjnego wydarzenia, a później zobaczysz na ten temat relacje w TV to zrozumiesz. Podrywanie dziewczyn jest społecznie nieakceptowane. To jest temat tabu.
Prosty przykład. Pytasz kogoś co mam zrobić żeby poderwać dziewczynę? W odpowiedzi dostajesz:

 • kup jej kwiaty
 • zabierz ją do kina
 • zabierz na kolację
 • kup jej jakiś drobiazg itd.
 • A teraz pomyśl co by było, gdyby każdy myślał, że można poderwać dziewczynę bez dóbr materialnych, że możesz ją poderwać swoim wnętrzem?
  Odpowiedź jest prosta. Obroty, kwiaciarni, kin, restauracji, sklepów drastycznie spadają. Czy świat może sobie na to pozwolić? No właśnie…

  Jedyne co potrzebujesz do podrywania dziewczyn to trochę wiedzy i praktycznych umiejętności. Wiadomo, że nic nie przychodzi od razu, ale jazdy samochodem też nie uczysz się w godzinę. Potrzebujesz spędzić około 30 godzin na praktycznej jeździe. Jeździsz po różnych drogach, między różnymi samochodami. Tak samo jest z podrywaniem dziewczyn. Jednemu wystarczy 30 godzin do poznania podstaw podrywania, a inny potrzebuje 60 godzin. Fakt jest taki, że musisz te godziny spędzać z różnymi dziewczynami, w różnych miejscach i spotykać się z różnymi sytuacjami.

  Ja boje się dziewczyn

  Ludzie sami sobie wpajają, że się boją. Nawet nie próbują, ale wiedzą, że dziewczyna ich wyśmieje. Czasem słyszę: ?mojego kumpla dziewczyna wyśmiała?.
  Czasem też słyszę, że kogoś potrącił samochód. Czy wychodząc z domu za każdym razem myślę o tym, że może mnie też potrącić? NIE!
  Prawdopodobieństwo wypadku jest większe niż wyśmianie przez dziewczynę, a mimo to faceci bardziej boją się podchodzić.
  Musicie wiedzieć, że samochód jest po to, żeby nim jeździć a kobieta, żeby ją podrywać. Przecież celem każdego człowieka jest znaleźć drugą osobę i założyć rodzinę.
  Następnym razem, gdy znajdziesz sobie wymówkę, żeby nie podejść do dziewczyny przypomnij sobie moje słowa.
  Jak poderwać dziewczynę? Czytać i wiedzę sprawdzać w życiu codziennym!  !– Umieść ten tag po ostatnim tagu widżetu przycisk +1. —

  You can leave a response, or trackback from your own site.

  3 komentarze to “Jak poderwać dziewczynę”

  1. Pezet pisze:

   ,,Musicie wiedzieć, że samochód jest po to, żeby nim jeździć a kobieta, żeby ją podrywać. Przecież celem każdego człowieka jest znaleźć drugą osobę i założyć rodzinę”
   Święte słowa:):)

  2. luke pisze:

   fajna ta stronka 🙂 po malym surveyu na ulicach moge z przekonaniem potwierdzić, że marso podaje wlasciwe reguly gry. polecam cieripacym niezwloki hehe

  3. sanmaster pisze:

   Co prawda to prawda

  Leave a Reply

  Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck