Jak poderwać koleżankę

Już tak jest, że świat ciągle się zmienia. Jeszcze niedawno byliśmy małymi dziecmi, a teraz jesteśmy dorosłymi ludźmi. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego. Świat się zmienia, ludzie się zmieniają……
No właśnie.

Często bywa tak, że mamy jakiś szereg koleżanek, którymi w ogólę się nie interesujemy. Kobieta w przeciwieństwie do mężczyzny potrafi odmienić swój wygląd w jeden dzien. Zmiana fryzury, ubrania troche więcej tuszu i nie poznajesz swojej koleżanki. Bywa czasem tak, że odkrywamy iż mieliśmy koło siebie śliczną dziewczynę, która poprostu trochę była zaniedbana.
Oczywiście facetowi, który jest wzrokowcem od razu fluidy marsza grają. Zaczyna myśleć co by tu zrobić, aby poderwać koleżankę.
Czasem też nasze interpretacje ludzi po wyglądzie prowadzą do tego , że nie interesujemy się dziewczyną, która znamy. Dopiero , gdy przypadkowo z nią porozmawiamy, zauważamy ,że jest interesującą i ciekawą osobą

Jak to zrobić? Jak poderwać koleżankę?

Przede wszystkim jeżeli miałeś do tej pory bardzo dobry kontakt to jest Twój plus. Jeżeli traktowała Cię jak przyjaciela i Ci o tym mówiła to jesteś w gorszej sytuacji.
Aby poderwac koleżankę nie wystarczą zwykłe rozmowy. Musisz sprawić, aby zaczeła Cię traktowac inaczej niż kolegę. Patrz głęboko w oczy, uśmiechaj się zalotnie, bądź zabawny. Ważną rzeczą jest oczywiście dotyk.
Podrywanie koleżanki jest jak podrywanie nowo poznanej dziewczyny z tym że już się znacie.. Plusem lub minusem jest to jak do tej pory się traktowaliście.

Jeżeli do tej pory miałeś z nią dobry kontakt poprostu powiedz:

” Słuchaj tyle czasu się już znamy, a jeszcze nie mieliśmy okazji pogadać na spokojnie w 4 oczy. Jak to możliwe?” i zabierasz ją gdzieś.

Jeżeli zlewałeś ją, bo Ci się nie podobała, zacznij z nią rozmawiać. Tylko nie dawaj jej poznać, że zainteresowałeś się nią z powodu zmian jej wyglądu. Możesz zacząć od jakiejś drobnej rozmowy, by w kolejnych wzbudzać jej zainteresowanie sobą i zaprosić na spotkanie.

Możesz np. zapytać o jej zdjęcie na nk, zapytać o wspólnego znajomego, a póżniej od razu przejśc do budowania atrakcyjności.

Jeżeli nie potrafisz bezpośrednio z nią porozmawiać, bo jesteście tylko na „cześć” możesz spróbować zorganizować jakiś wspólny wypad ze znajomymi, do pubu, na bilard czy zroganizować domówkę.

Po pierwszym spotkaniu pochwal ją mówiąć np:

„Wiesz pozytywnie mnie wczoraj zaskoczyłaś. Dobrze się czułem w Twoim towarzystwie. Musimy to kiedyś powtórzyć”

Jeżeli przytaknie za parę dni możesz zaproponować kolejny wypad we dwoje.

Myślę, że ten artykuł rozjaśnił Ci trochę jak poderwać koleżankę. W przeciwienstwie do przyjaźni tutaj trzeba wykazać więcej inicjatywy. Nie musisz zmieniać całkowicie swojego zachowania, a jedynie zainteresować się koleżąnką.

You can leave a response, or trackback from your own site.

11 komentarzy to “Jak poderwać koleżankę”

 1. kamilo10 pisze:

  A jeśli znam ją 2 lata i kiedyś chciałem z nią być tylko ona nie chciała i mam z nią dobry kontakt to robić to samo co tu jest na ten temat napisane?

 2. sp0802n pisze:

  spróbuj znow do niej zarywac 😀 moze da ci szanse 🙂 mi sie udało 🙂

 3. bolektolekkox pisze:

  Fajne porady są na tej stronie… Wiem jakie popełniałem wcześniej błędy, dziś się postarałem i widać że nic na marnie nie idzie 😀 Zaczynam podryw kolezanki, mam nadzieje ze wyjdzie nam 🙂

 4. token pisze:

  mi tera tez dobrze idzie 🙂 po tym poradniku

 5. pachu pisze:

  Z tego co tu przeczytałem to jestem na dobrej drodze , chodzę z nią od 2 lat do klasy a dopiero ostatnio ją zauważyłem i jest po prostu pięknością. Gadałem z nią bardzo rzadko, a w piątek domówka u kumpla. Rozmawiałem z nią na ten temat i dowiedziałem się od niej, że ma zamiar mnie upić. No i wiecie – wzajemnie 🙂 Trzymajcie kciukasy w sobote wieczór 😉

 6. Krzysiek pisze:

  koleżanka z tym upijaniem najprawdopodniej już działa na Ciebie ; ) tylko pamiętaj nie daj zwieść się emocjom i trzymaj ją z dystansem 🙂 co prawda to narazie twoja .. koleżanka z klasy 🙂

 7. Dominik pisze:

  Znam koleżanke od początku rokuszkolnego i chyba do niej zarwe tak jak jest tutaj napisane:)

 8. Benio pisze:

  Nie wiele mi pomógł ten poradnik, bo się nie udało.

 9. tak pisze:

  pierwszy krok się udał i lecimy dalej…

 10. Bartek pisze:

  Podoba mi się znajoma. W sumie jesteśmy bardziej na „cześć”, dwie ekipy znajomych, ze wspólnymi znajomymi. Najczęściej widuje ją gdy jestem ze swoimi znajomymi a ona ze swoimi w lokalnym pubie. Rok temu przeprowadziliśmy chyba ze 2 rozmowy na FB i to w sumie tyle.
  Ostatnio przysiadłem się na chwilę do stolika jej znajomych, bo mam tam bliższą koleżankę ze szkoły, z którą zawsze zamienimy kilka słów. Przywitałem się ze wszystkimi, trochę pożartowałem ( śmiała się 🙂 a to chyba dobrze) pogadałem z tą bliższą koleżanką i wróciłem do swoich znajomych. Gdy ich ekipa wychodziła rzuciłem chyba normalne „Do zobaczenia” do wszystkich. Ów znajoma wychodząc, przechodziła obok mnie, powiedziała „na razie” po czym przesunęła dłoń po moim ramieniu.

  No i nie wiem, to była jakaś forma zainteresowania?

 11. Marso pisze:

  Możliwe, że była 🙂 Zamiast pytać trzeba było ją po tym zatrzymać i powiedzieć, że masz ochotę ją bliżej poznać. Wziąć numer i zobaczyłbyś, czy się umówi.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck