Jak podniecić kobietę

Napięcie seksualne jest to istotnym czynnikiem wywołania w kobiecie pożądania.
Większość mężczyzn trafia na opór przed samym seksem, ponieważ nie wiedzą, że podniecać kobietę można dużo wcześniej nawet zaraz po jej zapoznaniu.
Zastanawiacie się na pewno, kiedy zacząć wywoływać to napięcie u kobiety. To w dużej mierze zależy od tego jak silną osobowość ma facet.

Jeżeli podchodzisz z otwarciem bezpośrednim możesz od razu przejść do budowania napięcia. Warunkiem jest izolacja kobiety w komfortowe miejsce, w takie, abyście mogli swobodnie rozmawiać, a Ty będziesz mógł prowadzić swoja grę.
Przy otwarciu pośrednim musisz najpierw przejść dwa etapy. Musisz pokazać jej swoją atrakcyjność, a następnie zbudować raport (więź między wami) inaczej kobieta może uznać Cię za jakiegoś zboczeńca.

Poniżej omówię kilka sposobów jak podniecić kobietę:

Twój stan:

Pisałem już w jednym z artykułów, że posiadając odpowiedni stan, możesz wywołać ten sam stan u drugiej osoby. Jeżeli wprowadzisz siebie w stan podniecenia kobieta po prostu nieświadomie przejmie go od Ciebie.

Głos:

Mów ściszonym głosem, lekko opadającym. Gdy cos do niej mówisz rób dużo przerw, to podnosi napięcie. Głos w połączeniu z dotykiem daje niesamowity efekt. Możesz np. mówić jej, co będziesz robił, a następnie rób to. Możesz też opowiadać jej co byś zaczął robić, gdybyście byli tu sami.

Dotyk:

Najistotniejszy w podnieceniu kobiety jest dotyk. Kobiety bardzo reagują na niego. Na pewno czułeś lub widziałeś jak kobieta całuje drugą osobę, robi to bardzo delikatnie. Ucz się od nich. One właśnie w taki sposób chcą być dotykane. Staraj się dotykać ją tylko opuszkami palców.

Dotykaj takich miejsc jak:

 • ręka
 • (dłoń, zgięcie w łokciu i ramię)

 • kark
 • możesz to zrobić delikatnie gdy bawisz się jej włosami

 • twarz
 • delikatnie przesuwasz palcem po jej twarzy pytając czy wie, że ma takie charakterystyczne rysy

 • plecy
 • delikatnie masuj jej plecy wędrując od góry do dołu i z powrotem.

  Wzrok

  Staraj się patrzeć jej głęboko w oczy. Niech poczuje Twoje przenikliwe i rozbrajające spojrzenie. Wędruj oczami po jej ciele, ale rób to wolno. Spoglądaj raz w jedno oko raz w drugie. Spoglądaj na jej usta.

  Istotnymi czynnikami, które wprowadzają napięcie seksualne są także zabawa jej włosami lub jej kontakt z Twoim ciałem Możesz to zrobić np. trzymając ją za rękę a później kładąc ją na swoim kolanie. Zrób to tak, jakby wyglądało to naturalnie. Możesz też powiedzieć jej, że ładnie pachnie i delikatnie ją powąchać muskając delikatnie niby przez przypadek jej szyję.

  You can leave a response, or trackback from your own site.

  2 komentarze to “Jak podniecić kobietę”

  1. misiek pisze:

   o widzę strona ma nowy adres. dobry art. tak trzymać.

  2. misiek pisze:

   napewno się przyda

  Leave a Reply

  Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck