Jak poznać, czy dziewczyna jest wolna

Nowy napisał:

czesc, czy moglbys mi powiedziec jak poznac, czy dziewczyna jest wolna ??? czy to sie da np gdy widze ja idaca ulica ??? pewnei jezlei na jakiejs imprezce itp. jest sama to oznacza, ze wolna, ale jak jest w innych przypadkach ???

druga sprawa, to czy jezeli dziewczyna nie wysyla zadnych sygnalow zainteresowania, to czy oznacza to, ze nie mam u niej szans np jak podejde i zagadam ???

ODPOWIEDŹ

Jeżeli chodzi o Twoje pierwsze pytanie to musze przyznać, że nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Osobiście jeżeli widzę kobietę, która mi się podoba, to nie myślę czy jest sama czy w związku. Nawet będąc w związku kobieta może być nieszcześliwa. Wiele kobiet jest z mężczyznami z przyzwyczajenia lub dla zabicia czasu. Ja na Twoim miejscu zadałbym pytanie…”Jak poznać czy kobieta jest otwarta na nowe znajomości?” 🙂
Moja odpowiedź brzmi:
PODEJDZ I PRZEKONAJ SIĘ , NIE IDZ NA ŁATWIZNĘ

Spróbuję na podstawie swoich spostrzeżeń odpowiedzieć na Twoje pytanie:

– obserwuje mężczyzn idących z naprzeciwka
– pokazuje walory swojego ciała (głęboki dekolt, krótka spódniczka)
– chodzi wolno
– spaceruje z przyjaciółką,
– pije z nią piwo z przyjaciółką w pubie

Jeżeli chodzi o drugie pytanie to brak sygnałów zainteresowania przed podejściem nie ma wpływu na Twoje szanse. Możesz rozmową z nią sprawić, że te sygnały zaczna się pojawiać. Czasami w rozmowie kobieta nie wysyła długi czas IOI i następuję nagły zwrot akcji, po którym potrafi nawet sama przejąć prowadzenie rozmowy.
Brak IOI podczas rozmowy jest sygnałem dla Ciebie, że coś jest nie tak. Nie zaciekawiłeś je wystarczająco i musisz nad tym pracować. Czasem wystarczy zrobić coś spontanicznego lub zaskakującego np. wyciągnąć ją za rękę na parkiet.

Ten post został opublikowany w poniedziałek, 19 kwietnia, 2010 at 01:33 i umieszczony w kategori Odpowiedzi na wasze pytania. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT