Jak poznać dziewczynę.Piękne kobiety są dla ambitnych

Zebrane doświadczenie dało mi pewien obraz tego, kto ma szansę poznać atrakcyjną dziewczynę.

?Piękne kobiety nie są dla mężczyzn leniwych?

lenistwo

Żeby poznać i utrzymać przy sobie taką kobietę potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Chęci czasem to za mało, bo na nich najczęściej się kończy.
Panowie nic samo do was nie przyjdzie. Największym problemem mężczyzn jest lenistwo. Możecie przeczytać 1000 poradników (chociaż niektórzy też tego nie robią, bo szkod aim kasy), ale jak nie zaczniecie tego stosować to wam ta wiedza nic nie da.

Przez lenistwo popełniacie masę błędów. Mówię tu teraz nie tylko o lenistwie przy kobietach, ale także w innych sferach waszego życia.
Przykładowo znajdujecie ciekawą stronę, ale dodacie coś na nią nie czytając regulaminu. Administrator daje wam bana i tym samym odbiera wam możliwość zaglądania na nią.
Czy nie warto było poświęcić chwilę i przeczytać regulamin? Skoro nie szanujecie kogoś, dlaczego ktoś ma szanować was?

Jeżeli jesteś leniwym facetem nie poderwiesz fajnej dziewczyny, bo żeby to zrobić po pierwsze musisz wyjść z domu, po drugie poświecić trochę czasu na teorię i praktykę.
Wielu mężczyzn, mimo iż dostaje do ręki tą cenną wiedzę nie korzysta z niej. Przeczyta, rzuci w kąt i robi dalej swoje mówiąc:

?Jutro zacznę działać?

W rzeczywistości odkładają to na później, na za tydzień, miesiąc itd.
Nawet, jeżeli uda wam się poznać atrakcyjną dziewczynę to nie jesteście w stanie zatrzymać ją na dłuższą metę przy sobie. Wasze lenistwo zabije jej pociąg do was i rozstaniecie się.
Kobiety lubią ciekawe życie pełne emocji i tylko Ci, którzy potrafią im to zapewnić mają szansę stać się ich księciem z bajki.
Na monotonie i lenistwo nie ma tutaj miejsca.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck