Jak reagować na odrzucenie

Michał napisał:

Hello
Mam pytanie do Ciebie. Jak reagować na odrzucenie ze strony kobiet? Na przykład gdy podchodzę do kobiety w klubie i proszę do tańca czasami
spotykam się z chamską reakcją. Co wtedy powiedzieć? Co powiedzieć gdy
dziewczyna spławia chłopaka kulturalnie? Czy da się z tej sytuacji
wyjść zwycięsko bez poczucia przegranej?
pozdrawiam

ODPOWIEDŹ

Cześć.
Odrzucenie trzeba traktowac jak kolejne doświadczenie. Nie można tego brać do siebie, tylko wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Przyczyny odrzucenia są dwie:

a) Zrobiłeś coś źle
b) Zły moment podejścia

Wg. mnie jeżeli możemy wykluczyć punkt b, wtedy kobieta nie odrzuca Ciebie jako osobę , tylko to ,co jej pokazałeś w ciągu kilku sekund, gdy Cie zobaczyła.

Skoro podchodzisz w klubie i prosisz do tańca, to robisz to samo co większość wypitych facetów. Ona odrzuca zatem Twoje zachowanie, a nie Ciebie.

Jezeli chodzi o spławianie poczytaj o shit testach. Myślę, że z dziewczyną, którą rzuca jeden chamski tekst można zagrać w grę, natomiast, jeżeli nie potrafi powiedzieć nic wartościowego, tylko obrażać, to szkoda na nią czasu.

Musisz nauczyć się rozróżniać zwyciestwo od przegranej.

Ten post został opublikowany w czwartek, 11 listopada, 2010 at 11:47 i umieszczony w kategori Odpowiedzi na wasze pytania. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

5 komentarzy to “Jak reagować na odrzucenie”

 1. Brutecki napisał:

  Ostatnio czytałem komentarz kobiety do jakiegoś artykułu o sprawach damsko- męskich i napisała że faceci reagujący na odrzucenie uśmiechem na twarzy są dla niej silni psychicznie ,i na pewno coś w tym jest . Także lekki uśmiech nie zaszkodzi moim zdaniem 🙂

 2. Lunar napisał:

  Ja się instynktownie uśmiecham ironicznym uśmieszkiem, gdy zostaję odrzucony. Taki już wyrobiłem mechanizm obronny, bo wydaje mi się to jedyną sensowną reakcją – choć w środku i tak jestem miękką pipką. 😉

 3. EliteScorpio napisał:

  kurde fajna stronka
  ostatnio zrobilem jak radzili fachowcy z tej stronki i jest niezle mam dziewczyne PzDr. dla zalozyciela i uzytkownikow naprawde pomoglo wiezcie lub nie

 4. MichalM napisał:

  Dokladnie to co u gory napisali, lekki ironiczny uśmiech, ktory jej mówi, że nie wie co traci 🙂

 5. Cappuccino napisał:

  Na początek muszę powiedzieć że jest to bardzo pomocna strona. Dużo opisane co i jak. Mam tylko jedno pytanie – gdzie można napisać do autora? Tak jak jest w tym dziale że ktoś ma problem i jego pytanie jest publikowane.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT