Jak wywołać w kobiecie emocje- Opinia Adriana

Opinia Adriana o poradniku Emocjonalny władca, czyli jak wywołać w kobiecie emocje

Cześć Marso !

W końcu udało mi się znaleźć trochę czasu by przeczytać Twój poradnik i trochę motywacji by przeczytać go jeszcze raz ( mam nadzieję że nie ostatni ;).

Niby wiedziałem jak wywołać w kobiecie emocje tzn. bungie, skok ze spadochronem, dobry horror, ale prawdę mówiąc nie byłem świadomy że można użyć mniej ekstremalnych sposobów. Mam tu na myśli; …PRZYKŁAD… , czy jakiś …PRZYKŁAD… czyli coś co nie kosztuje tyle czasu, kasy czy cierpliwości by doczekać pogody na latanie szybowcem.

Jeszcze jedna rzecz mi się spodobała. Mam na myśli Twój opis spokoju i definiowanie problemu by na przyszłość złagodzić lub nawet całkiem wyeliminować złość? Myślę że to ciekawy temat i warto nad tym pracować. Zwłaszcza, że (pomijając już samo uwodzenie), ułatwi nam to życie 🙂

Poradnik ogólnie fajnie napisany. Dla mnie ważne jest to że napisałeś go w sposób przejrzysty tzn. wygodnie się go czyta no i b. istotne są przykłady. Naprawdę dzięki nim człowiek może sobie trudny temat jakoś wyobrazić i zrozumieć.

Pozdrawiam
Adrian

Ten post został opublikowany w wtorek, 22 stycznia, 2013 at 14:55 i umieszczony w kategori Wasze Opinie. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT