Jak zapomnieć o byłej

Jak zapomnieć o byłej

mironer napisał:

Napiszę do Ciebie bo mam wielki problem. Zerwała ze mną jakiś czas temu dziewczyna. Sługo się z tym meczyłem aż wkoncu zrozumiałem że muszę o niej zapomnieć. Dziewczyna delikatnie mówiąc zdradziła mnie. Poszła w tango z jakims innym kolesiem. Zrozumieąłem to po dłuzszym czasie że nie mogę po tym się o nią starać. Że muszę o niej kategorycznie zapomnieć i zacząć nowe życie z nowymi laskami. Ale niestety to nie jest takie proste jak myślałem. Ciągle o niej myślę. To się dzieje wbrew mnie. Nie chcę o niej myśleć ale ciagle przychodzi mi ona do głowy. Poradz mi jak zapomnieć o byłej. Czy znasz jakiś skoteczny sposób na odkochanie ?

Witam:
Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić , aby zapomnieć o byłej jest usunięcie wszystkiego co Ci ja przypomina. Zdjęcia, niepotrzebne rzeczy, które od niej dostałeś itp.
Druga sprawa to zajmij się czymś co pozwoli Ci o niej zapomnieć. Zacznij chodzić na siłownię lub basen, spędzaj czas z przyjaciółmi, znajdż sobie jakieś ciekawe hobby. Jak najmniej przebywaj w domu, a zwłaszcza sam. Wtedy człowiek łapie doła Gdy będziesz posród przyjaciół i znajomych , gdy będziesz miał zajęcie Twoje myśli nie będa krążyć w okół byłej.
Trzecia sprawa to zacznij spotykać się z innymi kobietami. Na świecie jest pełno atrakcyjnych i inteligentnych kobiet, które codziennie spędzaja kilka godzin dziennie w łazience tylko po to żeby taki facet jak Ty ją poderwał. Złota rada na to jak zapomnieć o byłej to :Poznasz nową kobietę to szybko zapomnisz.
Po czwarte pomyśl: czy ona naprawde była tak wartościowa, że warto o niej wspominać? Czy to co się stało nie jest wystarczającym powodem żeby raz na zawsze usunąć ją z pamięci?

Nie ma złotego środka na odkochanie. Najlepszym lekiem jest czas i poznanie nowej wartościowej dziewczyny.

Pozdrawiam

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 komentarze to “Jak zapomnieć o byłej”

  1. podrywacz pisze:

    jeśli przelecisz 12 innych to napewno zaponisz o byłej.

  2. grzebien pisze:

    ta przelecisz 12 innych, pewnie takich które mają już chłopaków, którzy są równie mocno zakochani w swoich laskach jak ty w swojej byłej 😛 błędne koło

  3. Grzesio pisze:

    Ja pier…. .:x z nudow wlaczylem sobie ten list do przeczytania a czytajac go doslownie mialem wrazenie jak bym go sam napisal :I tez kurna przebolalem pol roku ale z czasem zaczelo przechodzic i odzyskalem logiczne myslenie na ten temat. u mnie pomogla wlasnie silownia i wypady z jej bylymi przyjaciolkami na imprezy. czasem jeszcze mysle o niej ale wiem ze gdybym wrocil do niej to odczuwal bym wstred do nawet zwyklego pocalunku bo widzial bym przed oczami co ona robila ustami temu kolesiowi jak mnie puscila kantem.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck