Jak zaprosic dziewczyne na impreze

Tomek napisal

Witaj Marso mam na imię Tomek pisze z prośba o parę konkretnych rad,
chce zaprosić pewna dziewczynę na impreze okazyjna i nie mam z kim isc szczerze a bardzo chciał bym z nia. Zamieniłem z nią chyba 2 zdania mam pewność siebie by podejść i zagadać podkreślam tu ze to jest jedna z dziewczyn z tak zw wyższej półki podszedł bym do niej na uczelni ale co mam mówic jak przejść do sedna, prawie jej nie znam czy od razu ja zaprosić czy poczekac i umówić sie na spotkanie? Czekam na Twoja
odpowiedz. Z góry serdeczne dziękuje.

ODPOWIEDZ

Hmm ani ja nie wiem , ani Ty nie wiesz zapewne jaki to jest typ dziewczyny. Radzil bym Ci najpierw wyciagnac ja na spotkanie, poniewaz skoro to jest dziewczyna z gornej polki ma sporo adoratorow.
Skoro piszesz, ze masz pewnosc siebie zastosuj direct. Poprostu podejdz i powiedz ze Ci sie podoba i chcesz ja poznac. Przedstaw sie, zapytaj o opinie na jakis temat. Usmiechaj sie i patrz jej w oczy. Sprobuj zapytac o cos co w niej dostrzezesz, a nastepnie powiedz ze musisz juz leciec, bo sie gdzies spieszysz. Daj jej do reki telefon niech wpisze Ci swoj numer.
W najlepszym momencie spotkania (np. kiedy ja rozbawisz po raz kolejny) zapytaj czy dobrze tanczy. Jeszcze nie slyszalem zeby kobieta powiedziala ze zle tanczy heh. Kiedy juz dostaniesz odpowiedz poprostu powiedz jej ze wybierasz sie na impreze, a ze potrafi tanczyc i wyglada na interesujaca osobe to chcialbys, aby poszla z Toba.
Poczytaj na stronie o atrakcyjnosci. Moze Ci sie przydac zaraz po otwarciu. Propozycja spotkania jest o tyle fajna , ze nawet jak sie na nia nie zgodzi, mozesz zadzwonic jeszcze raz z propozycja wyjscia na impreze.

Ten post został opublikowany w sobota, 21 listopada, 2009 at 00:51 i umieszczony w kategori Odpowiedzi na wasze pytania. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT