Jak zaprosić dziewczynę na wesele

Zbigniew napisał

Witam.
Piszę do ciebie z pewną prośbą ponieważ za parę miesięcy
czyli w czerwcu i sierpniu idę na dwie imprezy czyli na dwa wesela. Ja ostatni
raz na weselu byłem jak miałem 8 lat teraz mam 20 lat i otrzymałem
zaproszenie z osobą towarzyszącą. I mam pewną dziewczynę z którą
chcę iść ale jakoś dziewczyny ostatnio wszystkiego mi odmawiają spotkania
jakis wspólny wypad gdzieś i nie chce żeby tego zaproszenia też mi nie
odmówiła. Podpowiedz mi proszę jak ją zaprośić żeby ze mną poszła na to wesele, a moja lista kandydatek na wesele jest krótka. Z góry dziękuję Pozdrawiam

ODPOWIEDŹ

Witam
Problem nie jest w tym „jak” ją zaprosić, albo jak jej to powiedzieć tylko jakie masz z nią relacje.
Jeżeli masz z dziewczyną dobry kontakt, była z Tobą już na imprezie, tańczyliście i śmialiście się to myśle, że na pewno nie odmówi.
Problem pojawi się, gdy jest to koleżanka na cześć – cześć. Brak dobrego kontaktu (raportu)między wami, sprawi że odmówi z obawy przed złym samopoczuciem na tym weselu.
Jeżeli masz np. 3 kandydatki to zastanów się jakie masz z nimi relacje. Jeżeli masz z jedną z nich dobry kontakt, ale nigdy nie byliście na imprezie to weź ją na imprezę.
Potańczycie i kilka dni po imprezie możesz powiedzieć jej coś takiego:

„Ania słuchaj bardzo fajnie mi się z Tobą ostatnio bawiło. Dobrze tańczysz, a tak się akurat składa, że szukam osoby towarzyszącej na wesele. Byłoby mi bardzo miło gdybyś zechciałą mi towarzyszyć”

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck