Jak zbudować i pokazać swoją atrakcyjność

Kamil napisał:

Witam mam na imię Kamil mam 19 lat uczę się w 3LO .Na wstępie chciałbym
Ci powiedzieć że twoja strona jest świetna zmieniła totalnie moje
poglądy na temat kobiet nigdzie nie znalazłem takiej wiedzy.

Po powrocie z wakacji zaczęła podobać mi się dziewczyna z mojej klasy
zupełnie się zmieniła wygląd jak i charakter.Jest to typ romantycznej
dziewczyny która szuka księcia z bajki ,nigdy nie miała chłopaka natomiast
widać że jej go brak,gdy w rozmowie z nią gdy neguję wygląd a wydobywam
cechy charakteru bardzo się tym fascynuję chyba jest podatna na te „triki”
opisane na stronie oraz na inne perswazyjne i manipulacyjne, to tyle o niej.
Moim problemem jest to że nie potrafię pokazać jej swojej atrakcyjności moja osobą nie potrafię opowiadać ciekawych rzeczy nie znam fajnych historii bo niewiele ich było ostatnie 3 lata praktycznie wyjęte z życiorysu ,
chciałbym abyś doradził mi czym zacząć się interesować żeby mieć o czym
rozmawiać z kobietami żeby być dla nich atrakcyjnym ,liczę na poradę jak
poprzez zachowanie pokazywać swoją atrakcyjność i rozbawiać kobiety chcę też abyś podpowiedział jak budować ciekawe historie jakiś schemat oraz
o czym najczęściej ty opowiadasz.Chciałbym zapytać nie wiesz może czy
istnieje jakiś poradnik który pokazuje jak krok po kroku budować w sobie te
cechy alpha.
Co do targetu jak jej delikatnie zakomunikować że się nią interesuje?

Z góry dzięki za odpowiedz naprawdę spoko strona.

ODPOWIEDŹ

Skoro piszesz, że stosujesz już na niej pewne rzeczy i jej sie to podoba to już w jakiś sposób jesteś dla niej atrakcyjny, bo wyróżniasz się z tłumu facetów.
Na pewno w Twoim zyciu mialo miejsce jakies ciekawe zdarzenie. Zatrzasnąłeś się w ubikacji, zatrzymała Cie policja, biegałeś jako dziecko po lesie, nie umiałeś usnąć po strasznym filmie itp. Spróbuj sobie coś przypomnieć na pewno coś znajdziesz. Wypisz sobie jakieś zdarzenia na kartce i przypomnij sobie jak to było i opisz to.
Teraz największe znaczenie ma to jak opowiadać a nie o czym. Możesz mówić o zwykłym spacerze, ale w taki sposób żeby ta historia przekazywała emocje.

Przykład:
Szedłem sobie raz przez las nocą, bo było bliżej do domu. (niskim spokojnym głosem) Nagle…(pauza) patrze, a w oddali jakieś dziwne jaskrawe światło. Stanąłem na chwilę lekko przerażony. (Teraz stopniowo podnosisz głos) Patrze, a te światło zaczyna się przemieszczać i poruszać w moją stronę. (Jeszcze bardziej podnosisz głos i zwiekszasz tempo wypowiadanych słów) Serce zaczęło mi bić jak szalone, zacząłem uciekać, ale światło mnie doganiało i kiedy już było naprawdę blisko stanąłem nieruchomo i……..(pauza pogłebiasz jej emocje) minał mnie starszy Pan na rowerze wigry 3 (śmiejesz się) . Tak tak, to nie ufo to była lampka na dynamo.:D

Proste?
W tej jednej historii jest ,ciekawość, niepewność, strach i humor. Na pewno poradzisz sobie z opowiedzeniem innych.
Jeżeli nie wiesz o czym rozmawiać z przeczytaj artykuł o czym rozmawiać z dziewczyną. Pozstaraj się ułożyć jak najwiecej pytań do każdego tematu i z nich korzystaj. Jeżeli chodzi o zachowanie to zajrzyj do kategori blogu ZACHOWANIA tam jest kilka artów z których możesz wyciagnąc wnioski. Ja najczęściej rozmawiam na tematy damsko-meskie. To dla każdego temat rzeka i mogę o tym rozmawiać ciągle.
Facet atrakcyjny dla kobiety, porusza się spokojnym opanowanym krokiem, nie garbi się nie gestykuluje żywiołowo. Robi to na co ma ochotę, czyli np przytula ją i dotyka kiedy chce. Nie pyta czy mogę?, tylko działa. Nie pyta gdzie chce iśc?, tylko ją tam zabiera, prowadzi ją. Jest towarzyski i potrafi rozmawiać z każdym w waszym towarzystwie. Przeczytaj artykuł jak być mężczyzną, którego pragną kobiety.
Co do komunikowania jej, że się nią interesujesz to ona na pewno juz to wie. Kobiety takie rzeczy dostrzegają. Jeżeli bedziesz je proponował spotkania, dotykał i uśmiechał do niej zalotnie to oczywiste bedzie, że się nia interesujesz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck