Jak zdobyć dziewczynę.Frajerskie podrywanie facetów

Wybrałem się raz z kumplami na imprezę.
Ogólnie w tym lokalu jest zazwyczaj dużo super kobiet. Tym razem było mniej. W moja uwagę wpadła blondynka HB7 , ale nie ze względu na urodę tylko fajnie tanczyla. Innym powodem, dla którego ja obserwowałem było adorowanie jej przez dwóch starszych kolesi (po 30stce).
Jeden z nich ciagle ja podnosił do góry, wołał do baru i stawiał jakies drinki. Laska wyraznie miala go dosć..

Gdy wyszła na parkiet rzuciłem usmiechem, ona go odwzajemniła, po czym powiedziałem jej “mam wrażenie ze nie lubisz natrętnych mężczyzn” ona odpowiedziała “dokładnie” wiec pytam, dlaczego chodzisz z tymi facetami do baru ona, ze oni ja ciagna na sile, a jest tylko z koleżanka. Mowie tak “niektorzy to mysla, że na dyskotece można łatwo zdobyć dziewczynę i jeszcze stawiajac im drinki.” Ona patrzy na mnie i mówi ” milo ze jeszcze można spotkać normalnego faceta na imprezie, który przyszedł się pobawić i z którym można fajnie pogadać”.

Rozmawiamy tak z 15 min,a koles ja znowu wola do baru.Pytam…Co on Ci stawia za drinka ona, ze żubrówka z sokiem. Mowie do niej czekaj chwile zaraz przyjde. Poszedlem do baru i zapytałem o najdroższy drink. Nie pamiętam nazwy, ale kosztował cos 42zl. Wrocilem i mowie jej tak. “Jak teraz będzie chciał Ci cos postawić powiedz, ze masz ochotę na podwójnego drinka (nazwa) no i koleżanka tez go uwielbia. Zawołał ja i zrobiła tak jak powiedzialem. Koles poszedł do barmana i z nim gada po czym przychodzi z żubrówka z sokiem dla niej i dla kolezanki. Laska odwraca się do mnie i polewa. Cos mu powiedziała i przyszła do mnie. Pytam “jak poszło”, a ona, ze on poszedł jej kupić tego drinka, ale barman mu powiedział, ze nie ma takiego.

To jest przykład frajerskiego podrywania facetów, którzy myślą, że stawiając drinki można łatwo zdobyć dziewczynę.
Koles usłyszał, ze ma zapłacić 168zl to mu mina zrzedła i sciemnił (heheh) Gapił na nas, a my się bawilismy i bekę mięlismy z niego. Nastepnym razem może wezmie grubszy portfel.

Ten post został opublikowany w piątek, 28 sierpnia, 2009 at 19:30 i umieszczony w kategori W terenie. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

3 komentarze to “Jak zdobyć dziewczynę.Frajerskie podrywanie facetów”

 1. kamil napisał:

  Ale go załatwiłeś! ha ha ha

 2. Tomek napisał:

  jednak można się pozbyć takich frajerów ze sceny 😉

 3. let's be honest napisał:

  >>Mowie tak ?niektorzy to mysla, że na dyskotece można łatwo zdobyć dziewczynę i jeszcze stawiajac im drinki.? Ona patrzy na mnie i mówi ? milo ze jeszcze można spotkać normalnego faceta na imprezie, który przyszedł się pobawić i z którym można fajnie pogadać?<<

  …na 100% tak bylo 😉

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT