Jak zmienic siebie. 10 zasad Marso

Chcesz zmienic siebie?
Chcesz poznać zasady, które pomogą ci polepszyć Twoje relacje z kobietami?
Chcesz się dowiedzieć, dlaczego niektórzy mężczyźni mają większe powodzenie u kobiety niż Ty?

Ebook „Jak zmienić siebie jest w zasiegu Twojej ręki!!

Jak go otrzymać całkowicie za darmo?

Wystarczy zrobić dwa kroki:
1) Zarejestrować się na stronie
2) Napisać artykuł na dowolny temat

Jakie kryteria powinien spełniać artykuł:

a) Powinien zawierać Twoje przemyślenia, wnioski lub jakaś historie związaną z kobietami.
b) Powinień zajmować minimum 1/2 kartki A4.
c) Tekst nie może być skopiowany z innych stron
d) Artykuł nie może zawierać przekleństw

UWAGA!

– Warunkiem koniecznym jest podanie przy rejestracji prawidłowego adresu email na który będę wysyłał poradnik.
– Jeżeli nie otrzymasz przy rejestracji na swój email hasła do logowania na stronę sprawdź swoją skrzynkę ze spamem lub wyślij swój artykuł na mój email.
– Jeżeli nie masz pomysłu na artykuł, a masz inny pomysł jak mogłbyś go zdobyć napisz do mnei na email.

FRAGMENT PORADNIKA DOSTĘPNY TUTAJ

You can leave a response, or trackback from your own site.

9 komentarzy to “Jak zmienic siebie. 10 zasad Marso”

 1. Jan pisze:

  Poradnik dobrze napisany . Zawiera zasady którymi powinien się kierować każdy facet . Także panowie nic tylko czytać , wyciągać wnioski i zmieniać siebie na lepsze 🙂

 2. Szatyn pisze:

  Czy poradnik będzie można jeszcze jakoś dostać ?

 3. Marso pisze:

  Można, wystarczy napisać w miarę ciekawy artykuł.

 4. esut20 pisze:

  Nie wiem czy akurat w tym miejscu mogę zamieścić swój komentarz, ale to zrobię. Nie będę mówił w samych superlatywach bo to nie będzie obiektywne, ale nie chce też krytykować bo sam bym tego nie napisał. W poradniku raz piszesz, że nie kobieta wybiera , że nie może podejść itp a później , że są urodzonymi uwodzicielkami. Wydaje mi się, że do tanga trzeba dwojga i facet wybiera i ona wybiera. Oczywiście facet może dopomóc jej wyborowi i ją do siebie przekonać, ale jeśli ona nie dołoży swojej części wyboru to nic z tego. Ty według mnie chciałeś uwydatnić to ,że dobrze jest nam mężczyznom, bo my wręcz musimy podchodzić, a jeżeli one to zrobią , to na wejściu troszkę tracą w naszych oczach. A jeżeli my podejdziemy pewnie do nich to wręcz odwrotnie bo zyskujemy. Nie chciałbym zwracać Ci uwagi na błędy, bo sam je robię , ale ze względu na to , że nie jesteś leniwym facetem to powiem Ci , że pisze się „fair” nie „ferr”. Poza tym poradnik krótki, acz treściwy nie jest lekcją uwodzenia i treść jest zgodna z tytułem. Potrafisz mobilizować i widać, że autor to facet konkretny, który nie lubi lać wody. Język tekstu trafiający do czytelnika, prosty i chwytliwy, bez popisywania się swoimi możliwościami pisarskimi. A właśnie o to w poradnikach chodzi , żeby bez problemu się je czytało.

  Dziękuję za poradnik, czytałem go z miłą chęcią i czułem się zobowiązany do napisania tej opinii.

  Pozdrawiam
  Esut

 5. Marso pisze:

  Facet wybiera, ponieważ może podejść do tej kobiety, do której chce. Kobieta ewentualnie może wysyłać mu określone sygnały zainteresowania.

 6. Mateusz pisze:

  w miare dobry poradnik. krotki przejrzysty mi sie spodobal

 7. MarcinKa pisze:

  Marso: mi się wydaje, że esut20 pytał o to jak się zachować po poznaniu. Jeżeli nie, to ja spytam: przypuścmy, że poznaliśmy kogoś i oboje chcemy, to wiadomo z mojej i jej strony wychodzi inicjatywa pisania\spotkania, ale też jest tak, że my podchodzimy, poznajemy kogoś i raczej nie możemy oczekiwać, że będzie 50/50. No chyba, że się mylę, to mnie popraw. Chyba rozumiesz co mam na myśli. Czy po prostu włazić lasce w tyłek a później odpuścić do wspomnienaego 50/50, czy od początku być nastawiony, że co z tego iż podszedłem, 50na50 z chęcią poznania.

 8. Marso pisze:

  Zawsze na początku facet musi przejąć inicjatywę. Sytuacja reguluje się, gdy kobieta jest już zainteresowana….jesteś dla niej atrakcyjny. Jeżeli zrobisz to w odpowiedni sposób to ona będzie teraz Ciebie uwodzić 🙂 Może się to zdarzyć nawet kilka minut po podejściu. Wszystko zależy od Twoich umiejętności.

 9. Marek pisze:

  Z tą chusteczką jest dobre:D

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck