Jak zmienić siebie, jak zmienić swoje zycie

Cześć Łowco,
Otrzymałem ostatnio email od jednego z użytkowników.
Zobacz jak można zmienić siebie i swoje podejście do kobiet dzięki stronie na której się znajdujesz 🙂

Cześć Marso

Nie napiszę ci ,że strona zmieniła moje życie ,nie napiszę ci nawet tego ,że dałem sobie spokój z uwodzeniem !

Wiesz pojąłem cały sekret uwodzenia 🙂 To nie chodzi o to ,żeby biegać za numerami przynajmniej w moim wypadku to nie daje mi szczęścia. Każdy ma prawo do własnych iluzji także nie twierdzę ,że jakiekolwiek metody uwodzenia są złe. Po prostu przestałem szukać szczęścia na zewnątrz.

Oczywiście nie neguję kobiet w żadnym wypadku ! kocham je kocham świadomie tylko ,że i bez nich sobie poradzę bo przede wszystkim mam samego siebie czego poniekąd uczy strona. Jeśli ma się tę wewnętrzną fortecę wszyscy pragną się do niej zbliżyć i dlatego zamiast budować coś nietrwałego jak atrakcyjność na zewnątrz stawiam fundamenty tu w środku.

Lubię poznawać kobiety patrzeć jak mnie adorują, a ja je ! kocham widzieć w jej oczach stan zafascynowania z tym ,że nie interesują mnie rutyny. Nie chce udawać kogoś kim nie jestem by ją zdobyć 😀 Chce być sobą i trach ! ona też będzie sobą. Taką miłość gdzie obie osoby nie są od siebie uzależnione kocham najbardziej. Nie zrozum mnie źle ,nie chodzi o przygodę na jedną noc ! ,ale o niezależność i możliwość odejścia w każdej chwili gdy wymaga to dobro partnera.

Żeby nie było ,że wpadłem w skrajność 🙂 Lubię zwiększać ramę czego nauczyłem się ze strony ! Lubię rozwalać boxa i doświadczać uczucia pełni życia gdy serce wali jak szalone a słowa zaczynają drgać wtedy wiem ,że zaraz nastąpi przełom i będę spokojny i szczęśliwy.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck