Jesteś w stanie wszystko zrobic. Szara myszka

Są dziewczyny proste w podrywaniu, ale też i trudne to zależy od tego czy dziewczyna chce być przez Ciebie podrywana czy nie, to nie zmienia faktu ze to Ty masz władzę, Ty trzymasz pilota, ale musisz ja wykorzystać (władze :P) mianowicie musisz wywołać tą chęć, aby dziewczyna chciała być przez Ciebie podrywana. Musisz być na tyle pewny siebie by mówiło to samo przez siebie musisz być schludny i oryginalny to daje Ci przewagę nad setkami facetów, którzy  starają się poderwać dziewczynę podkreślam starają się większości to raczej nie wychodzi ze względu na nieodpowiednie podejście i strach, który wywołany jest brakiem pewności siebie. Ważne są Cwicznia opisane na tej stronie by nabrać pewności siebie pochlebić sobie. Radzę zwracać uwagę tez by z tą pewnością siebie nie przesadzić nie stać sie grubiański i chamski przy kobiecie, co niestety sie zdarza w zależności od tego jak jesteś odbierany, należy się dopasować. Aby posiąść taką władze należy stać się ideałem danej kobiety(pozornie) po prostu się jej spodobac np. być zabawny (?kobieta roześmiana kobieta zdobyta?). Jednym z najwaznijszych czynników jest podniecanie kobiety. Jeżeli ja podniecasz, jeżeli cię pożąda jest Twoja. Profesionaliscie wystarczy wszystko, bo nie liczy się tu przedmiot tylko to, co z nim robisz. Odpowiednia tonacja głosu, mowa Ciała, gesty spojrzenie, aż po sam wygląd.

Koniec wstępu czas na historyjkę, która ma zilustrować władzę nad kobieta w pewnej sytuacji, to jest tylko przykład. Mój nieśmiały kolega poznał całkiem interesującą osobę pasująca do jego charakteru. Jakiś czas spotykał się z nią, była jego ideałem, była spokojna ułoznona, nieroztargniona w większości ładna fajna nieśmiała szara myszka (jego ideał) Po jakimś czasie słyszał  już najrózniejsze historie o niej (sprzeczne z jego ideałem). Jako całkiem dobrze zaznajomiony w relacjach z kobietami postanowiłem ją sprawdzić. Przypadkiem znalazłem się na imprezie, na której on nie mógł być. Dostrzegłem na owej imprezie tą o to dziewczynę, o której pisałem wyżej.  Była ubrana bardzo wyzywająco obcisłe leginsy lateksowe, dekolt taki ze sam się oblizałem, ale to impreza w końcu. Kiedy zobaczyłem ja używającą swoich kobiecych atrybutów w taki sposób, ze wieczór miała raczej zaplanowany do późna…szara myszka. Kobieta ma zaprogramowane w sobie bycie kokietka każda to lubi. Zatkało mnie widziałem zazwyczaj była spokojna i cicha teraz z myszki zmieniła się w niegrzecznego kotka. Udawanie szarej myszki nie przyszło jej raczej na dobra postanowiłem wziąc sie do roboty. Owa pani widziała mnie może kilka razy. Podszedłem do niej podczas całkiem dobrego  kawałka, po jej wzroku widać było ze mnie skojarzyła. Zacząlem gierkę:  grubszym spokojnym głosem z uśmiechem zalotnym  szepnąłem jej do ucha „kojarzysz mnie?” Zagryzła wargę z uśmiechem i skinęła głowa.  Wiedziałem, o co jej chodzi przysunąłem się do niej  od tyłu położyłem ręce na jej biodrach i zaczolem kołysać jej ciałem w sposób na tyle podniecający by się jej to spodobalo odwróciła sie i chciała mnie pocałować, zrobiłem sprytny unik i powiedziałem nigdy. Na zajutrz opowiedziałem wszystko koledze był by w stanie jej wszystko wybaczyć po za tym ze go oszukała. Po jakimś czasie dowiedziała się o wszystkim, bo zdziwiło ja, czemu mój przyjaciel z nią nie rozmawia. Była wściekła miałem przez nią nie jeden powazny problem ( ale nie o tym mam pisać). Któregoś dnia dorwałem ja na ulicy i zapytałem, co odwala przeklinała gadała ze jestem idiota usmiechnąlem sie i opuściłem ja z zagwostką. Tą zagwostką Pewnością siebie i moim zachowaniem spowodowałem u niej nie mały szał, zakochała się. Po nocach nie dawała mi spać przesladywała, mówiła ze jestem dla niej stworzony.
Kończąc to jest właśnie ta władza, o której pisze byłem w stanie z nią zrobić, co żywnie mi sie podobało, wystarczyłoby tylko odpowiednie zagranie. Kolega znalazł inną jest mi wdzięczny, „szara myszka” od jakiegoś czasu dała mi spokój.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck