Kobiecy ideał

Author: raphiq

Wielu z Was zapewne zastanawiało się jak może wyglądać ideał kobiety. Każdy zapewne wyobrażał sobie inna dziewczynę, a może ktoś myślał, że poznał już ideał kobiety? Ja kiedyś tak miałem. Poznałem świetną dziewczynę i nie widziałem w niej wad. Mówiłem sobie ?ta i żadna inna?. To był jeden z moich większych życiowych błędów, jakie mogłem popełnić.

Musimy sobie uświadomić, że nie ma ideałów, ani kobiet, ani mężczyzn. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta i banalna ? bo każdy ma jakieś wady. Tak, każdy ma wady. Moja A. też miała, ale ich nie widziałem. Zakochany, a raczej zauroczony, nie widziałem tych wad. Tak to się dzieje jak ktoś jest tego nieświadomy. Zakochuje się i dla kobiety robi wszystko, myśląc, że jest idealna. Na swoim przykładzie mogę pokazać, że zakładamy sobie jakby taką smycz (ta i żadna inna) myślimy tak, nie dlatego, że nie podobają nam się inne, ale w głowie coś się ubzdurało, że ta jest ok i koniec, innych nie chcę. Jaką możemy mieć pewność, że nie ma lepszej jak nie poznajemy innych? Tutaj, każdy sam może sobie odpowiedzieć na to pytanie. Musimy o tym wszystkim pamiętać, aby nie przeżyć później upadku, który będzie nas dużo kosztował.

Myślę, że istnieje jednak takie pojęcie jak ?bliska ideału?. Tutaj trzeba także pamiętać, że każdy ma różny gust i jednemu będzie się podobała wysoka brunetka, a innemu średniego wzrostu blondynka i pamiętajmy, że ma reguł, czy jakiś schematów piękności, każdy ma prawo wyboru, dla każdego piękność jest inna.
Podsumowując, nie ma kobiecych ideałów, bo każda dziewczyna ma jakieś wady, których możemy nie widzieć na pierwszy rzut oka, albo przez zakochanie się w niej. Istnieją jedynie kobiety bliskie ideału i dla każdego może być to inna dziewczyna.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck