Lekcja 1-Twój umysł

Większośc mężczyzn myśli, że potrafi podrywac kobiety. Wielokrotnie spotkałem się ze słowami “a co trudnego jest w podrywaniu?” “Ja sobie dobrze radze z kobietami” po czym na moje pytanie co pownień mieć facet, żeby poderwać dziewczynę odpowiadali “mieć kase, wygląd, mieć gadane itd”.

Jeżeli do tej pory nigdy nie korzystałeś z wiedzy na takiej stronie jak ta, to wszystko co do tej pory wiesz na temat podrywania kobiet jest tylko Twoim błędnym wyobrażeniem.
Własnie teraz musimy Ci zrobić format tej części umysłu, która była odpowiedzialna za postrzeganie wszystkiego , co jest związane z kobietami.

Odrzuć wszystko co słyszałeś od kobiet, to co zobaczyłeś lub usłyszałeś w telewizji, zapomnij o tym co mówiła Ci cała Twoja rodzina i to co radzili Ci kumple nie znający tematu.

Skoro to wszystko jest takie skuteczne, dlaczego siedzisz przed kompem, zamiast wymieniać uśmiechy z jakąś piękną kobietą?

Od teraz dostajesz nową wiedzę, nowe mozliwości. To wiedza, która zmieni Ciebie i Twoje słabe relacje z dziewczynami.

Zadanie 1

Zastanów się w co do tej pory wierzyłeś, a okazało się nieprawdą np. że do podrywania kobiet potrzebne są pieniądze.

Zadanie 2

Przeczytaj następujące artykuły:
Pozytywne przekonania

Ten post został opublikowany w czwartek, 14 stycznia, 2010 at 23:34 i umieszczony w kategori NLP. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

2 komentarze to “Lekcja 1-Twój umysł”

  1. wojtek napisał:

    bardzo ciekawa strona polecam

  2. Mariusz napisał:

    Dzisaj troche juz wyprobowalem i powiem ze jestem zadowolony ale pozytywnie dziekuje i pozdrawiamb

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)