Lekcja 6-Atrakcyjność

Kobieta w ciągu 2-3 minut już wie czy chce z Tobą wejść w głębszą interakcję, dlatego musisz zaraz po otwarciu pokazać jej, że warto z Tobą spędzić czas.
Musisz w jakis sposób wyróżnić się z tłumu innych kolesi, którzy zaraz po otwarciu zasypują kobiety głupimi pytaniami „jak masz na imię, skąd jesteś, gdzie idziesz”. Ty masz wzbudzić jej zainteresowanie, a nie robić z nią wywiad. Zanim zaczniesz od niej wyciągać informację musisz sprawić, aby ona chciała Ci o nich mówić.
Żeby dziewczyna chciała dalej z Tobą rozmawiać musisz wywołać w niej kilka stanów. Ważnym stanem jest zaintrygowanie i zaufanie. Jeżeli skorzystałeś z otwarcia direct prawdopodobnie zaintrygowałeś ją swoją bezpośrednością i pewnością siebie.

Zadanie 1

Korzystając z poniższych wyrazów ułoż kilka zdan na wzbudzenie w kobiecie zaufania.

Wiesz jak to jest, zaufanie, mężczyzna, spotykać się, wzbudzać, w jednej chwili, sprawia, ten facet, w tym momencie, to zadziwiające, ludzie, rozmawiać, spotykać, czuć, słuchać, patrzeć, oczy,głos, z jakichś tajemniczych powodów, odkryć.

Formy wyrazów możesz oczywiście zmienić, tak, aby zdania posiadały sens. Możesz dodać także swoje wyrazy.

Zadanie 2

Spróbuj ułozyć podobne zdania potrzebne do wywołania stanu zakochania lub pożądania

Zadanie 3

Ulóż 3 historie w oparciu o poniższe wątki. Minimum 6 zdań dla każdej historii

– jechałeś w pociągu na wakacje i do przedziału weszła starsza babcia.
– szedłeś przez ciemny las i usłyszałeś dziwny głos
– jak obca dziewczyna poprosiła Cię o pomoc

Zadanie 4

Sięgnij pamięcią wstecz i przypomnij sobie jakieś przygody lub historie z Twojego zycia.

Zadanie 5

Przeczytaj następujące artykuły:
Jak być atrakcyjnym facetem
Jak zainteresować dziewczynę
Uwodzenie głosem i wzrokiem
Jak odbijać kobiece testy
Rutyny pomocne w budowaniu atrakcyjności

You can leave a response, or trackback from your own site.

8 komentarzy to “Lekcja 6-Atrakcyjność”

 1. kamilo10 pisze:

  Mógłbyś mi podać jeden przykład zdania na wzbudzenie w kobiecie zaufania. Chciałbym mieć jakiś punkt odniesienia.

 2. Esut pisze:

  Mówisz „słuchaj, pod żadnym pozorem mi nie ufaj!! Jestem strasznym draniem! Najgorsze co możesz zrobić to mi zaufać” Wydaje CI się , że no jak to? po takim czymś mi zaufa? Uwierz zaufa, zrobi CI na przekór i zaufa. Jak będziesz jej mówił, jaki to jesteś porządny i można Ci ufać, ona wyczuje, że coś za bardzo Ci na tym zależy. Oczywiście mów to wszystko z uśmiechem na ustach.

 3. kamilo10 pisze:

  Proszę podajcie mi jeden przykład zdania na wywołanie stanu zakochania.

 4. Esut pisze:

  Proszę przeczytaj wszystko, co jest na tej stronie dopiero zadawaj pytania.

 5. Saymon pisze:

  Po prostu wypas czytam krok po kroku i nie wpadłem na to a przecież jestem romantykiem

  Tak na marginesie jestem szczupły i to jest moja wada mam nadzieje ze te teksty działają na 25+ letnie kobiety także

  Pozdrawiam
  Tą stronę każdy facet powinien mieć podklejona u siebie.

  Ułożone z waszego zadania

  Cześć patrząc na ciebie nigdy nie spotkałem tak tajemniczej a za razem pieknej kobiety , mozesz mi powiedziec jak ty to robisz mam na imie szymek a ty:)

  Chciałbym tez poznać opinie kobiet czy naprawdę takie teksty romantyczne przyciągają. Jestem nieśmiały potrafię podejść dlatego pytam.

 6. ona pisze:

  Szczerze ? To trochę drętwy ten tekst. Najlepszy jest Esuta, faktycznie coś w tym jest, zresztą nie od dziś wiadomo że kobiety nie lubią fajtłapowatych, coś tam ględzących o zaufaniu facetów. A powielanie schematów jest żałosne. Sama kiedyś się spotkałam z pseudo-podrywaczem, który wyuczył się na pamięć co ma robić i mówić, jakieś eskalacje dotyku itp 😀 Było to tak sztuczne, te jego spojrzenia, jakieś obracanie w kółko ni z tego ni z owego. Ja mam dla was jedną radę, bądzcie naturalni i zabawni. Poczucie humoru jest naprawdę ważne. Bądzcie pewni siebie, ze spuszczoną głową nic nie osiągniecie, niestety. A jeśli chodzi o to że musicie być przypakowani i inne tego typu rzeczy -> to Błąd !! nie musicie, ja nie znoszę koksów np. No ale na wygląd patrze, nie ma się co oszukiwać że kobiety nie patrzą. Czemu niby ładna dziewczyna ma zadawać się z przychlastem jak może mieć jakiegoś przystojniaka ? Tak samo przystojniak nie chce brzyduli, to działa w obie strony. Najpierw przecież widzimy jak ktoś wygląda. I raczej też kobiety nie patrzą czy jesteście bogaci ale czy macie szansę być kiedyś bogaci ( dobre studia, odpowiednie cechy charakteru). Pozdrawiam wszystkich 🙂

 7. MoonShaker pisze:

  Przeczytałem wszystkie lekcje.. Nie potrzebne mi to 😉 Wole byc naturalny, niż udawać że jest wszystko dobrze.. Nie patrze na wygląd, tylko na to co dziewczyna ma w sobie czyli powinna Kochać być wierna i musi być sympatyczna. Jeśli jesteś naturalny, pewny siebie i odważny! To wygrasz każdą walke ;). Oczewiśćie musisz dbać o dziewczyne! Żeby była zawsze uśmiechnięta i NIGDY się nie nudziła. Dziewczyna nie może zobaczyć że jesteś nieśmiały, bo od razu cię spławi.. Jak już mówiłem wyżej, to musisz być ZAWSZE pewny siebie. Pozdro dla wszystkich wyrywaczy ;))

 8. poiuytre pisze:

  Nie zgadzam się z Tobą Moonshaker, że „Dziewczyna nie może zobaczyć że jesteś nieśmiały, bo od razu cię spławi” Bzdura! Mój ukochany, właśnie tym zdobył moje serce, że już na pierwszym spotkaniu sprawiał wrażenie nie co nieśmiałego, ale był przy tym bardzo uroczy, szarmancki itd,że pomyslałąm sobie, „o to może być właśnie to”. Miałam już dość tych wszystkich pseudo-samców alfa, pseudo romantyków, tanich podrywaczy-ruchaczy itp. Bądzcie SOBĄ i zachowujcie się po prostu naturalnie – wywalcie przez okno błagam was chłopcy te wszytskie śmieszne sztuczne kursy uwodzenia, ramy, eskalacje dotyku itp. Dbajcie o siebie – schludny wygląd, zadbana(nieotłuszczona) sylwetka, czyste paznokcie i włosy (żadne żele czy lekko przestłuszczone!)Miejcie jakieś fajne hobby.A będzie dobrze.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck