Ludzki filtr.

Cześć Łowco
Zakładam, że słyszałeś o czymś takim jak filtr. W skrócie można powiedzieć, że filtr służy odseparowaniu tego, co chcemy od tego czego nie chcemy. Filtry stosowane są wszędzie, min. do okularów, do oczyszczania powietrza, czy w samochodach.

Ludzki umysł ma też swego rodzaju filtr. Ten filtr pozwala na widzenie tego, na co nasz umysł jest zaprogramowany w danym momencie.

Swego czasu chciałem kupić samochód. Najpierw podobał mi się stary fiat brawo. Kiedy wychodziłem na ulicę, wszędzie go widziałem. Później podobała mi się astra 2. Bez problemu potrafiłem ją znaleźć na parkingu hipermarketu, gdzie stały setki aut. Ostatecznie kupiłem Alfę Romeo 147 i teraz ten właśnie samochód widzę bez problemu na ulicy.

Dlaczego Ci o tym piszę?
Kiedy ostatnio szedłem z kumplem, zauważyłem bardzo ważną zależność. On dostrzegał rzeczy, na które ma ustawiony filtr. Ja dostrzegałem rzeczy, których on nie dostrzegał.
Nasze umysły są zaprogramowane na wychwytywanie z krajobrazu rzeczy, które nas interesują. Ja idąc ulicą bez problemu wychwytuję emocje ludzi, czy mają obrączki, jaka w danym momencie łączy ich relacja.
Mój kolega dostrzegał rzeczy w przyrodzie, na które ja kompletnie nie zwracałem uwagi. On dostrzegał siedzącą żabę, ja bym ją prawie rozdeptał.

W naszym życiu każdy w danym momencie ma ustawiony filtr, który powoduje, że dostrzegamy rzeczy których inni nie widzą.

Dobry sprzedawca, potrafi na bieżąco reagować na klienta. Wie kiedy kłamie, kiedy jest znudzony lub zainteresowany produktem. Osoba nie pracująca w sprzedaży tego nie dostrzeże.

Osoba, która chce kupić daną markę samochodu, będzie ją dostrzegać wszędzie, a osoba, którą ten model nie interesuje, stwierdzi że gość mia fioła na punkcie tej marki.

Facet, którego zostawiła dziewczyna, kieruje swój filtr na nią i nie dostrzega uroku innych kobiet.

Takich przykładów mogę wymieniać bez liku.

Ludzki filtr

Chce Ci przekazać, że jeżeli chcesz osiągać sukcesy w danej dziedzinie, musisz w swoim umyśle ustawić właśnie taki filtr.

Jeżeli chcesz osiągać sukcesu z kobietami, Twój filtr powinien w mgnieniu oka wychwytywać takie wskazówki, jak jej biżuteria na palcach, kolor oczu, sposób zachowania, reagowania na określonych ludzi i rzeczy. Bardzo ważnym czynnikiem jest tutaj czytanie mowy ciała, ponieważ ona zawsze powie Ci prawdę.
Kiedy Twoje słowa nie są odzwierciedleniem Twoich myśli, następuje wewnętrzny konflikt i jego efektem jest przekaz do mięśni. W efekcie tego nasze ciało zachowuje się nerwowo 🙂

Jeżeli brałeś już udział w szkoleniu “Kompletne Uwodzenie” to tam była poruszana ta kwestia.

Marso

Ten post został opublikowany w sobota, 4 kwietnia, 2015 at 18:34 i umieszczony w kategori Porady. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT