Magnes na kobiety, czyli cały Ty


W poprzednim moim artykule jak być mężczyzną, którego pragną kobiety zamieściłem opis najważniejszych cech Twojego charakteru.
Cechy te są niezbędne do tego, aby wywołać to „coś” w kobietach, bez względu na wygląd, status portfela, wykształcenie , samochód itd.

W tym artykule postaram się dorzucić do Twojego wewnetrznego ja, trochę tego zewnętrznego.
Poniżej umieściłem procentowy podział „magnesu na kobiety”, którym Ty możesz być. Zobacz jak podany wykres obrazuje najważniejsze części Twojego JA, dziającego na kobiety:)


CHARAKTER 55%

Charakter, to najważniejsza część Twojego magnesu na kobiety. Jeżeli wierzysz, że bez niego możesz bez problemu poderwać atrakcyjną kobietę, to radze Ci zamknij tą stronę 🙂
Mógłbym w tym miejscu napisać książkę o całej liczbie zachowań mających wpływ na Twoje relacje z kobietami poczynając od pierwszych IOI z jej strony do momentu Twojego zachowania po rozstaniu. Mam nadzieję, że zdajesz sobie chociaż w cześci sprawę z tego, jak ważna jest Twoja reakcja dla kobiety na różne sytuacje, które spotykają nas w życiu.

W tym miejscu chciałbym abyś przeczytał poniższe artykuły:
Jak-byc-atrakcyjnym-facetem-osobowosc-ktora-przyciaga-kobiety
Syndrom-milego-goscia
Bądz-szarmanckim-uwodzicielskim-dzentelmenem

WIĘCEJ ->

WYGLĄD 25%
Jeżeli do tej pory wierzyłeś, że wygląd nie jest ważny to jestes w błędzie. Zaznaczam od razu, że tak, jak pokazuje nasz magnes jest ważny, ale nie najważniejszy.

Na wygląd składa się:
– higiena
– sylwetka
– ubiór
– mowa ciała

Podstawa to higiena, czyli bycie czystym i zadbanym. Możesz być świetnie ubrany, ale długie i brudne paznokcie mogą skutecznie odstraszyć dziewczynę.
Zadbaj więc o zapach, czyste paznokcie, czyste włosy oraz zęby i swieży oddech.

Twoja sylwetka także odgrywa tutaj kluczową rolę. Jeżeli Twoim jedynym ćwiczeniem jest codzienne picie piwa, to jedyne co przyciągnie wzrok kobiet będzie Twój brzuch.
Nie musisz chodzić na siłownię i wylewać tony potu. Możesz uprawiać regularnie jakiś sport, a wieczorem robić serię brzuszków. Jeżeli masz niedowagę, warto zasięgnąć porady dobrego trenera. Lepsze kształty, tak jak u kobiet przyciągają uwagę.
Podobały Ci się kobiety, o płaskim tyłku?

Ubiór jest istotną częścią wyglądu. Oczywiście powinieneś nosić to, w czym czujesz się najlepiej. Uważam jednak, że kobiety same dbając o dobry dobór części garderoby, także wymagają od faceta, zeby dobrze się prezentował. W moim przekonaniu facet ubrany w glany, czarny swetr przy 30 stopniowym upale, może poderwać jedynie waski wahlarz kobiet (o podobnym wyglądzie).
Wyobraź sobie teraz, jak kobieta (powiedzmy kierownik dużej firmy) idzie przez centrum miasta za rękę z gosciem ubranym w skatowskie spodnie, buty z zielonymi sznurówkami i czapkę z prostym daszkiem.

Sposób, w jaki poruszasz się idąc,jak stoisz, siedzisz, gestykulacja, mimika twarzy to wstępne informacje dla kobiety (mowa ciała), o tym jaki jesteś (możesz być).
Większość nieudanych podejść jest właśnie spowodowana pierwszym wrażeniem kobiety, na temat danego mężczyzny.
Kiedy podchodzisz do kobiety (od momentu kiedy Cię zauważy) następuje momentalny skan Twojej sylwetki. Możesz zatem być skreślony zanim zdołasz powiedzieć „cześć”.

Pamiętaj, że Twój wygląd składa się z dwóch części. Tej, na którą masz wpływ (np. kształt brzucha) i tą którą musisz zaakceptować (np. kształt Twojej głowy).

SOCIAL 15%

Co to takiego ten social?
Można powiedzieć że to wszystko , co Cię otacza i ma bezpośredni związek z Twoja osobą. Mowa tutaj o Twojej rodzinie, znajomych, wykształceniu, ambicjach i celach życiowych. Najmniejszy wpływ na Twój social ma tutaj rodzina. Ważna jest natomiast liczba i jakość Twoich znajomych. Osoby obracające się w śród ludzi zabawnych, kreatywnych i nieprzewidywalnych zyskują znacznie więcej niż Ci, którzy są samotnikami. Jeżeli masz problem ze skompletowaniem paczki na wyjazd w góry, to kobieta może Ci przykleić etykiętkę „nudny gość”
Istotną rolę odgrywają tu ambicję i cele. Możesz nie mieć nic, ale Twoje cele i ambicja w dążeniu do nich może bardzo zaimponować kobiecie. Wykształcenie ma tutaj mniejszy wpływ i moze mieć znaczenie jedynie dla mniejszej liczby kobiet.

KASA 5%
Wiem, wiem mając kasę możesz wszystko nie? Zaraz rozwieje Twoje błędne przekonanie. Daj kretynowi milion złotych….myślisz że chwyci byka za rogi? 🙂 Ludzie, którzy do pieniędzy nie doszli sami, nie potrafią ich kontrolować. To pieniądze kontrolują ich. Dają im pewność siebie, a kiedy znikają ludzie się staczają.
Jest róznica między gościem, któremu ojciec wszystko kupuje (samochód, mieszkanie, ubrania) , a tym który na to zapracował.
Przyjeło się u nas, że jeżeli widzimy atrakcyjną kobietę w BMW to przyklejamy jej łatkę (dziwka, lecąca na kasę), a gosciowi etykiętkę „frajera z kasą”. Zanim ocenisz błędnie taką parę , zastanów się czy facet sam własnymi rękami nie doszedł do kasy, czym zaimponował i przyciągnał tą kobietę 🙂

Zauważ, jak brak jednej z części magnesu może go diamterialnie osłabić i niekorzystnie wpłynąć na inną

charakter+wygląd+kasa- brak socialu.

Dlaczego facet o takim wyglądzie i przy kasie nie ma znajomych?Czy, aby na pewno posiada odpowiednie cechy charakteru?

charakter+wygląd+social-brak kasy

Dlaczego facet przy takiej ilości znajomych i wykształceniu nie może znaleźć pracy? czy, aby na pewno posiada odpowiednie cechy charakteru?

Jak widzisz z powyższych przykładów każdy element układanki odnośi się do Twojego wnętrza, a to jak widać z wykresu stanowi najważniejszą część magnesu na kobiety.

Mam nadzieję, że ten artykuł pozwolił Ci zrozumieć czym tak naprawdę jest magnes na kobiety.

Pozdrawiam

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 komentarze to “Magnes na kobiety, czyli cały Ty”

 1. Adrian78900 pisze:

  Najbardziej podzielam zdanie o pieniądzach. Często słyszę że on pewnie coś ukradł i dlatego jest taki bogaty… no ale cóż

 2. Emdo pisze:

  świetny poradnik. Forum jeszcze lepsze. porady na bieżąco są tym czego mi trzeba, bo książka „…….” którą posiadam w postaci mBook’a pomogła mi wiele ale wciąż nie rozwiewa wielu wątpliwości dlatego po przeczytaniu książki 10 razy zacząłem szukać czegoś więcej. Znalazłem tę stronę i forum więc jeśli ktoś będzie mi pomagać na bieżąco poradzę sobie bez problemów.
  DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W TEN „PROJEKT” I ZACHĘCAM DO DALSZEJ PRACY, BO POMAGACIE LUDZIOM TAKIM JAK JA.

 3. JestemSobą pisze:

  Ok, przeczytalem i juz wiem, ze umre samotnie.

  Mozna pisac Bog wie co ale pewnych rzeczy czlowiek w sobie nie jest w stanie zmienic a bedzie co najwyzej pozorowal zmiany, ktore nie przyniosa rezultatu.

  Fajna strona, sporo madrych rzeczy mozna tu znalezc. Szkoda, ze trafilem tu o 6-8 lat za pozno.

 4. Marso pisze:

  JestemSobą z takim podejściem pewnie tak będzie jak piszesz w pierwszym zdaniu. Człowiek jest w sobie wszystko w stanie zmienić, trzeba tylko chcieć i do tego dążyć. 6-8 lat za późno tzn ile masz lat? 60?, 70?, 80? 🙂

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck