Nie trać energii na kogoś, kto na to nie zasługuje

Każdy z nas jest otoczony różnymi ludźmi. Większość z nich jest zaślepiona przez iluzje, które od małego wpajano im do głowy. Tak jak na nich oddziaływano, tak samo oni robią. Wbijają Ci do głowy różne rzeczy, źle na ciebie działają, wyśmiewają i przekazują złą energię. To wszystko sprawia, że trudniej podejmować Ci decyzje, robić to, na co masz ochotę i wzmaga stres przed kobietami. Jeżeli masz koło siebie takie osoby ogranicz kontakt z nimi.

Otaczaj się ludźmi, którzy są pozytywnie nastawienie do świata, czerp od nich energie. Zobaczysz jak szybko życie zacznie bić dla Ciebie na nowo.
Sam w swoim gronie mam kilka osób, którzy mają błędne przekonania na temat kobiet. Mają swoje własne zdanie i są zaślepieni. Zwalają winę na różne rzeczy nie widząc swoich błędów.
Jeżeli tracisz energie na takie osoby to nie starcza Ci jej na to, na co możesz ją przeznaczyć. Tym samym stajesz się znów jednym z nich. Rozumiesz?

Aby mieć powodzenie u kobiet musisz być zawsze ?Ponad?. Energie przekazuj kobietom, które Cię pociągają. To sprawi, że będziesz dla nich bardziej atrakcyjny i pociągający. Będą czuć się przy Tobie komfortowo.

Wiele jest takich kobiet (nazywam je księżniczkami niereformowalnymi), że, mimo iż są na prawdę ładne szkoda na nie czasu. To typ kobiety, który działa wbrew sobie. Jeżeli ona zawsze jest chętna na spotkanie z Tobą, ale nigdy sama się nie odzywa, nie pisze, nie dzwoni zerwij z nią kontakt. Do takiej kobiety nic nie dociera, a Ty tracisz czas.

Ten post został opublikowany w czwartek, 17 października, 2013 at 18:53 i umieszczony w kategori Porady. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT