Od autora strony

Witaj łowco 🙂

Jeżeli jesteś stałym bywalcem mojej strony, chciałem Ci bardzo podziekować za zaufanie jakim mnie obdarzyłeś. Skoro czytasz po raz kolejny moje słowa, to wiem, że moje artykuły i rady wprowadziły w Twoje życie zmiany lub coś nowego. Bardzo mnie to cieszy i życzę dalszych sukcesów.

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz chciałbym, abyś przeczytał poniższy tekst, zanim zaczniesz czytać artykuły, wyciągać wnioski i porównywać je ze swoim dotychczasowym życiem.

Trafiłeś na stronę, która w całości oparta jest na moich doświadczeniach zarówno życiowych jak i tych w kontaktach z kobietami. W odróżnieniu od innych tego typu stron nie ma tu przechwał, lania wody i informacji o ilości kobiet, z którymi spałem. Obecnie społeczność ludzi, którzy mają wiedzę i ją przekazują przypomina wyścig szczurów.
Niektóre strony i fora są dziełem 18 latków 🙂 Poczytał, pokopiował i myśli że złapał byka za rogi

Jest już tyle stron, że ludzie, którzy pierwszy raz stykają się z tą wiedzą nie mają pojęcia, komu ufać, co kupić, co przeczytać, w co wierzyć i czyjego tekstu użyć.
Czytają, czytają i czytają i gówno z tego wszystkiego wiedzą. Z mózgu robi im się kisiel. Im więcej czytają, tym jest gorzej.
Zanim więc zamkniesz tą stronę, zastanów się, czy nie warto tutaj wrócić.

Nie ufaj nikomu
Jedyną osobą na tym świecie, której powinieneś ufać jesteś Ty sam. Nikt inny nie zna Cię tak dobrze, aby mógł wiedzieć co dla Ciebie jest najlepsze.

Doceniaj ludzi za to jacy dla Ciebie są, a nie za to jak wyglądają i co posiadają.
Wielu facetów, którzy nie mają powodzenia u kobiet traktuję swoją pierwszą kobietę jak ideał. Trochę cycka, trochę tyłka i gość nie wie co się z nim dzieje. Naczytałem się już mnóstwo wpisów idealizujących kobiety. Po tych wpisach widać, że te kobiety nie są ani atrakcyjne, ani z wartościowym wnętrzem. Jeżeli coś nie wygląda apetycznie i jest bez smaku, to po co to jeść?

Bądź szczery i nie udawaj, że wszystko jest ok
Nie daj się nigdy źle traktować. Jeżeli w pracy przełożony ewidentnie Ci utrudnia życie, powiedz mu o tym. To, że jesteś jego pracownikiem, nie zmienia faktu, że jesteś także człowiekiem.
Taka rozmowa z zachowaniem kultury i szacunku do tego człowieka przyniesie Ci ulgę, satysfakcję i respekt. Jeżeli mimo rozmowy, przełożony dalej uważa, że trawa jest czerwona…..no cóż, pora zmienić pracę..

„Świat nie jest tylko czarny albo tylko biały, a każda kobieta jest inna”
Nie wiem jakie kobiety spotykałeś, ale moje mają zawsze dwie ręce, dwie nogi, cycki itd.
Ten powyższy cytat, może napisać tylko ktoś, kto wie, że kobiety istnieją, ale na tym jego wiedza się kończy.
To tak jakby powiedział, że każdy facet jest inny, tylko czemu każdemu na widok mega seksownej kobiety wyobraźnia zaczyna pracować, a spodnie powiekszają się o kolejne centymetry?
Nasz organizm jest sterowany przez określone mechanizmy. Gdyby tak nie było, nie czulibyśmy smutku, żalu, nie płakalibyśmy. Skoro jest impuls, który potrafi wywołać płacz nawet u dorosłego faceta (np. Śmierć bliskiej osoby) to istnieje też impuls, który wywołuje w kobiecie pożadanie.

„Ja wiem swoje, mam powodzenie u kobiet”
Świetnie! Jaki jest Twój typ kobiety? Ile takich kobiet poznałeś sam? Najgorsze co może być to oszukiwać siebie. Meżczyzni myślą, że podryw to rozmowa, taniec, uśmiechy itd. To jest tylko część podrywu. Dla mnie podryw kobiety, to umiejętność zmiany jej NIE na TAK. Jeżeli podchodzisz do 10 kobiet w klubie z wyciągniętą ręką do tańca i szósta z kolei laska zaczyna z Tobą tańczyć, a po 10 min całować, to sorry przyjacielu, ale jej nie poderwałeś 🙂

„Trzeba być zawsze sobą i to wystarczy”
Napiszę to tylko raz i radzę Ci zapamiętać na zawsze. Nie ma na świecie człowieka, który jest zawsze sobą.
Dzieję się tak z prostego powodu. Nie żyjemy sami na bezludnej wyspie. Wokół nas są inni ludzie oraz istnieją także pewne apsekty życia, do których się stosujemy. Gdybyś zawsze mówił to, co myślisz, prawdopodobnie siedziałbyś już w więzieniu 🙂
Dlatego śmieszą mnie wpisy gości, którzy tak doradzają, a sami na spotkaniu myślą o pocałunku dziewczyny, ale tego nie zrobią.

Odrzucenie przez kobietę, jest zawsze Twoją winą.
To jest moja teoria i nie musisz się do tego stosować. Pamiętaj tylko, że kobieta nie odrzuca Ciebie, tylko to, co bezpośrednio Ciebie dotyczy. Może to być zła mowa ciała, ubiór, przekaz, lub sposób przekazu. Kobieta nie może odrzucić Ciebie przy pierwszym kontakcie, ponieważ Cię nie zna. Odrzuca pierwsze wrażenie, jakie w niej wywołałeś.

Chcę ją zdobyć i koniec
Upór w dążeniu do celu jest wartościowy w dwóch sytuacjach.
– dążenie do celu nie może być takie same
– cel jest tego wart

Jak już pisałem, faceci dzielą kobiety na te atrakcyjne i te wartościowe. Życzę, ci abyś znalazł kobietę atrakcyjną i wartościową. Często jednak jest tak, że przegrana (zerwanie przez dziewczynę) idealizuje niektóre cechy kobiety, które dla mnie są normalne. Facet, który pisze, że kobieta jest ładna, inteligentna i zabawna wprawia mnie w dobry humor 🙂

„Jasiu dlaczego akurat ten samochód Ci się podoba?”
” Bo jest czerwony, jeżdzi i ma zderzaki”

„Jasiu dlaczego akurat ta kobieta Ci się podoba?”
„Bo świetnie mi się z nią rozmawia, świetnie gotuje, jest otwarta na nowości i wyzwania”

Jeżeli Twoim celem jest mimo wszystko odzyskanie dziewczyny, nie możesz jej odzyskać tym, czym ją straciłeś.

Czy wbijając gwóźdź młotkiem do płotu, będziesz umiał go też nim wyciągnąć?? 🙂

Metody skuteczne w 100%
Na tym świecie są tylko dwie pewne rzeczy:
– każdy umrze
– każdego gówno smierdzi 🙂

Ta strona i wszystkie rady nie daja Ci gwarancji sukcesu. Ta strona zwiększa o wiele, Twoje szanse powodzenia w pewnych sytuacjach!

Przekonaj się i wtedy oceń.
Przypomina mi się sytuacja kiedy pierwszy raz jadłem hamburgera. Wszyscy znajomi to jedli, a ja nie mogłem na to patrzeć. Kiedyś nie wytrzymałem, poszełem do sklepu i kupiłem. Ku mojemu zdziwieniu zjadłęm! Od tego czasu jem kebaby, pizze i inne tego typu rzeczy.
Mężczyźni mają tendencje do utrudniania sobie życia. Zanim podejdą do kobiety, już wymyślają negatywne zakończenia.
Nie oceniaj kobiety, zanim z nią nie porozmawiasz.

Drzwi stoją przed Tobą otworem.
Wiesz czym różnię się od Ciebie? Byłem już po obu stronach. Byłem bez tej wiedzy, a teraz z niej korzystam, dlatego mogę ocenić jej przydatność. Jeżeli właśnie trafiłeś tutaj, to nie masz prawa tego robić. Jak idę do lekarza, bo mnie coś boli, to chcę żeby mnie wyleczył. Nie kwestionuję jego decyzji i zaleceń.

Zapisz się na moją listę i otrzymaj natychmiast cenne informacje i darmowe materiały


CHCĘ DARMOWE MATERIAŁYPowered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck