Opinia Krzysztofa- Marso Pro Newsletter

Opinia Krzysztofa, dzięki wielkie!
Witam
Kilka zdań ode mnie na temat MarsoPro.

Cena:
20 zł dla nowych członków. 16 zł dla osób, które korzystały już z MarsoPro lub kupiły poradnik. Dla jednego będzie to dużo dla innego mało. Jednak trzeba zastanowić się, co tak naprawdę dostajemy za te pieniądze. Każdy się ze mną zgodzi, że jest to wiedza, która ma nam pomóc w rozwoju, zmienić przekonania tak by w kontakcie z kobietami wyróżniać się swoją atrakcyjnością na tle innych facetów. Dlatego też każdy indywidualnie powinien się zastanowić czy za wskazówki by tego dokonać warto tyle zapłacić czy nie.

Co otrzymujemy:
Za pośrednictwem MarsoPro otrzymujemy wskazówki jak można zachować się w określonych sytuacjach, raporty z różnych akcji, ebooki, link do filmu, ciekawe porady. Osobiście uważam, że choćby dla książki X było warto wykupić abonament w poprzednim miesiącu. Można wyciągnąć z niej sporo wartościowych wskazówek i dopasować do naszej własnej wizji rozwoju. Porusza on także ważną kwestię, jaką jest szczerość. Warto przeczytać i zastanowić się czy naprawdę jestem szczery z ludźmi i z samym sobą. Pozwolę sobie zacytować fragment: ?Ludzie zazwyczaj mówią ?szczerość, ok. załapałem, następna? i chcą słyszeć następne sposoby i strategie na podryw. Nie pracują nad tym, żeby wcielić szczerość w swoje życie.? Kobiety lubią szczerych facetów. Podobała mi się także historia, którą można wysłać smsem. Działa bardzo pozytywnie. Polecam też zobaczyć, jaką laska ma minę, kiedy na tekst o tym, że ma chłopaka odpowiadamy jak Marso w hipermarkecie. Nie chcę zdradzać szczegółów. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nigdy nie wiadomo, co kiedy się przyda, a warto uzbroić swój arsenał sztuczek. Pamiętajmy też o tym, że każdy może zasugerować jakiś temat, na który chciałby otrzymać odpowiedź.

Częstotliwość:
Wiadomości dostaje, co kilka dni. Jak napisał kiedyś Marso: ?tyle, żeby Ci nie zapychać skrzynki i żebyś miał, co czytać?. Może dla kogoś jest to za mało, ale wydaje mi się, że nad każdą wiadomością warto zastanowić się dłużej niż tylko raz ją czytając. Warto wyciągać pewne wnioski i starać się zastanowić, kiedy i jak możemy coś wykorzystać. Jak wiadomo nie wystarczy przeczytać czegoś, bo teoria to jedno a dzięki praktyce wejdzie się na odpowiedni poziom.

Podumowanie:
Jest to tylko i wyłącznie moja opinia. Osobiście jestem zadowolony z usługi MarsoPro. Wskazówki działają. Jeśli do tej pory ktoś nie doszedł do tego jak zwiększyć swoją atrakcyjność to warto zastanowić się nad wypróbowaniem MarsoPro. Należy jednak pamiętać, że nie jest to cudowne narzędzie po przeczytaniu, którego każdy będzie wyrywał wszystkie laski na mieście. Jednak w połączeniu z silną wewnętrzną postawą da bardzo mocne argumenty do tego by zdobywać zainteresowanie kobiet.

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 komentarze to “Opinia Krzysztofa- Marso Pro Newsletter”

  1. xyz pisze:

    Osobiście uważam, że jest to świetnym pomysłem i sposobem aby trafić do tych którzy CHCĄ się rozwijać :)Mam tylko taki pytanie Jeżeli wykupię Marso Pro w środku miesiąca przykładowo to przepada ważność konta wraz z końcem danego miesiąca czy od momentu aktywacji?

  2. Marso pisze:

    Założenie jest takie, że do 7 każdego miesiąca należy uiścić opłatę, aby otrzymywać newsletter. DLaczego zatem ktoś miałby wykupywać newsletter w środku miesiąca?

  3. xyz pisze:

    Przeszukując informacje na temat Marso Pro newsletter nie znalazłem takiej informacji dlatego właśnie pytam i odpowiedz uzyskałem;)

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck