Pierwsze wrażenie

Czy pierwsze wrażenie jest ważne?

Oczywiście, że pierwsze wrażenie jest ważne. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale zanim podejdziesz i będziesz chciał poderwać kobietę, ona podświadomie już będzie wiedziała czy chce Cię poznać. Zanim powiesz do niej cokolwiek ona ma już pewną ocenę Twojej osoby. Jak to możliwe?

Kobiecy wzrok jest jak skaner. Gdy Cię zobaczy dokonuje pewnej oceny. Tego w jaki sposób się poruszasz, jak jesteś ubrany, czy jesteś pozytywnie nastawiony.
To wszystko ma wpływ na to jaka jest jej reakcja na Twój podryw.
Jeżeli mi nie wierzysz zrób sobie test.
Podejdź do 4 kobiet. Do 2 podejdź z głową lekko spuszczoną, z ponurą miną i zapytaj o godzinę
Teraz podejdź do 2 następnych wyprostowany, spokojnym krokiem z uśmiechem.
Zobaczysz jak różne będą reakcje.

O wiele większe znaczenie ma to w jaki sposób mówimy do kobiety niż co mówimy. Słowa są nie istotne. Oczywiście mają znaczenie, ale sposób w jaki wypowiadasz słowa jest zdecydowanie bardziej istotny. Pamiętasz jak ktoś opowiadał ci kawał i się śmiałeś, a później Ty go opowiedziałeś i nie wzbudził salwy śmiechu? No właśnie.
Pierwsze wrażenie w relacjach z kobietami jest o tyle istotne, że albo ją zainteresujesz albo nie. To wrażenie możesz później zmienić o ile będziesz miał okazję, ale w głowie kobiety może pozostać coś, co będzie jej się kojarzyło z chwilą kiedy Cię poznała.

Gdy rzucasz do niej tekst i zastanawiasz się czy jest dobry czy nie, ona dokonuje kolejnego prześwietlenia:
– zapach,
– czystość Twoich butów,
– czystość włosów,
– zadbane paznokcie,
– świeży oddech.

Jeżeli kobieta zobaczy, że masz brudne nie obcięte paznokcie nie dziw się, że nagle jej się zacznie spieszyć. Postaraj się być zawsze czysty i schludny.

Co zrobić aby było ono pozytywne?

Na pewno miałeś kiedyś fizykę. Słyszałeś jak przedmiot o wyższej temperaturze oddaje ciepło temu o niższej?
Tak samo jest z ludźmi. Jeżeli podchodzisz do kobiety z większą energią, pozytywnie nastawiony, tym większe prawdopodobieństwo powodzenia. Zauważ jaki wpływ ma na Ciebie kumpel, kiedy ma dobry humor? Przejmujesz go od niego!
Oprócz pozytywnego nastawienia ważna jest Twoja mowa ciała.
Podchodząc do kobiety bądź wyprostowany, broda lekko do góry. Spokojny pewny krok. To emanuje pewnością siebie. Następnie podejdź uśmiechnij się i spokojnym głosem powiedz cokolwiek.
Taka postawa pokazuje kobiecie, że jesteś czujny, zdrowy i pozytywnie nastawiony do świata.

Czy dobry tekst gwarantuje sukces?

Nie ma złotych tekstów na podryw. Jeden facet powie to samo kobiecie i ona go spławi, a drugi będzie z nią rozmawiał.
To wszystko jest zależne od Twojej atrakcyjności jaką reprezentujesz swoją postawą.
Jeżeli nadal Cię nie przekonałem przypomnij sobie ile razy oceniłeś kogoś na podstawie tego jak jest ubrany, jak tańczy czy jak chodzi. Mimo, że nic o nim nie wiedziałeś oceniłeś go na podstawie tego jak zachowuje się w danej sytuacji. Kobiety robią dokładnie tak samo tylko mają w tym większe doświadczenie.

Na pierwsze wrażenie składają się tez mimika twarzy i gesty rąk.
Przyjemny wyraz twarzy, błysk oczu, uśmiech, lekko przekrzywiona głowa to elementy które pozytywnie wpływają na ludzi.
Gesty rąk przekazują pewne emocje, których nie da się do końca określić słowami. To też część mowy Twojego ciała. Jeżeli spokojnie będziesz gestykulował kobieta uzna cię za spokojnego i opanowanego. Jeżeli będziesz machał rękami we wszystkie strony, bardziej będzie skupiona na tym żebyś jej nie uderzył, niż na tym co chcesz je przekazać.
Pamiętaj: TWOJA POSTAWA JEST TWOJA WIZYTÓWKĄ!

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 komentarze to “Pierwsze wrażenie”

 1. Adam pisze:

  jest takie powiedzenie… wyglądaj najlepiej jak potrafisz.

 2. Ideał kobiety | Jak poderwać kobietę pisze:

  […] Pomijając teraz cały schemat podrywania skupmy się na charakterze kobiety. Ponieważ jej pierwsze wrażenie było dobre , mężczyzna sprawdza teraz czy kobieta posiada cechy osobowośći, które są dla […]

 3. Hovler pisze:

  Pamiętaj!!!

  Wyglądaj jak milion dolarów, mów jak milion dolarów, zachowuj się jak milion dolarów, miej kulturę na milion dolarów a ludzie będą cię postrzegać jak milion dolarów.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck