Podryw dziewczyn. Znaczenie wyglądu w podrywaniu

Znaczenie wyglądu w podrywie kobiet.

Napewno oglądacie TV. Popatrzcie na reklamy. Każda reklamowana rzecz dla mężczyzny w reklamie jest z kobietą. dlaczego tak się dzieje? Środki masowego przekazu wpajają nam do głowy bzdury. Logicznie myślący facet widzi,że w reklamie samochodu jest atrakcyjna blondynka i stwierdza, że jeżeli będzie miał samochód będzie miał taką kobietę. Tak samo sprawa się ma z wszelkiego rodzaju maszynkami do golenia, garniturami itd. TV wpaja wam do głowy całe życie błędne przekonania. To dlatego większość mężczyzn nie radzi sobie z kobietami.
Aby poderwać dziewczynę nie potrzebujesz tych wszystkich rzeczy reklamowanych w TV. Ważne jest Twoje wnętrze.

Wygląd w podrywie jest ważny, ale nie jest najważniejszy. Kobiety nie patrzą na wygląd jak mężczyźni. One mają wyostrzony słuch nie wzrok!! Są emocjonalne i ważne dla nich jest samopoczucie. Jeżeli jeszcze nie znasz różnic płci przeczytaj artykuł czym różni się kobieta od mężczyzny

Przykład

Masz 20tys i stoisz przed wyborem samochodu. Masz do wyboru dwa.
Pierwszy jest zajebisty z wyglądu, a drugi troche gorszy. Oba mają te same silniki, takie samo spalanie, tyle samo poduszek powietrznych itd.
Co wybierzesz? Oczywiście, że ten ładniejszy.

A teraz wyobraż sobie że ten brzydszy samochód ma lepszy silnik, jest bardziej ekonomiczny, bezpieczniejszy i tańszy.
Co wybierzesz? Oczywiście ten brzydszy, chyba że lubisz szpanować (tak jak kobiety lubią jeździć fajnymi furami-lafiryndy)

Szpaner=lafirynda

Rozumiesz przesłąnie?
Jeżeli Twoje wnętrze jest bogate, masz cechy, które kobiety pociągają wygląd jest nieważny. Już ona znajdzie sobie coś w Tobie co jej się spodoba!
Ważne, żeby się dobrze przy Tobie czuła.
Widziałem wielokrotnie jak przystojny facet stoi koło kobiety i jedyne co potrafił to kiwać się w rytm muzyki udając luzaka.

Czy wzrost ma znaczenie?

Mężczyźni mają kompleksy na temat swojego wzrostu. Boją się podejśc do wyższych od siebie kobiet. Śmiesznie to wygląda jak idzie koleś z laską większą od siebie o głowe nie?
A teraz zastanów się ile do tej pory robiłeś smiesznych rzeczy. Stałeś pod ścianą z piwem, kupowałeś lasce kwiaty, płakałeś, stawiałeś drinki itd. Tym się nie przejmujesz?

Dla kobiety wzrost jest ważny.
Oczywiście tak samo jak wygląd hehe (patrz wyżej)
No dobra znów trzeba przykład podać, żeby logicznie dotarło 🙂

Przykład

Wyobraź sobie taką sytuację:

Stoisz w klubie podchodzi do Ciebie koleś 185cm. Ale byk co? (ja tyle mam :D)
Jest lekko zgarbiony, mina jak kubuś puchatek, gdy mu się skonczy miodek i mówi do Ciebie coś cichym głosem. Nic nie rozumiesz, znowu coś mówi i do tego się jąka!
Jak reagujesz?Pewnie jesteś przerażony i uciekasz?haha
Olewasz go i stoisz dalej o ile masz w sobie odrobinę faceta!Prawda?

Teraz sytuacja druga.

Stoisz i podchodzi do Ciebie koleś 165cm. Niski, ale broda wysoko, patrzy Ci głęboko w oczy po czym mówi pewnym głosem, że masz się przesunąć. Respekt co?
Skoro koleś jest na tyle pewny siebie , że podszedł do Ciebie wyższego o 20cm to pewnie musi mieć coś w sobie nie? Cwiczy boks, albo karate hehe

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

No pewnie tak jak wygląd i wzrost (patrz wyżej)
Jeżeli Twój przyjaciel jest większy i grubszy od Twojego najmniejszego palca prawej ręki to gratuluję możesz podrywać dziewczyny 😀

Coś jeszcze Ci przeszkadza w podrywie? Przeciętny facet zawsze znajdzie wymówkę. Skoro jesteś na tej stronie masz szansę stać się takim jakim pragną Cię kobiety.
Wykorzystaj swą szanse, jaką daje Ci ta strona. Korzystaj z wiedzy i zobaczysz, że podryw dziewczyn stanie się dla Ciebie dużo łatwiejszy.

You can leave a response, or trackback from your own site.

9 komentarzy to “Podryw dziewczyn. Znaczenie wyglądu w podrywaniu”

 1. ziomal pisze:

  no niezle, nawet o pinokiu jest cos napisane hahaha

 2. StanMarsh pisze:

  Słyszałem opinię, że dziewczyny lubią przysłowiowych miśków (nie chodzi mi o koksa, który bierze 599 na klatę, tylko chłopaka troszkę przy kości). Co o tym myślisz?

 3. Marso pisze:

  Myślę, że kobiety mają taki sam wybór jak my. Jednym się podobają szczupłe modelki , a innym laski, które jest za co złapać. Najważniejsze jednak, to bycie najlepszą wersją siebie, a nie kaloryfer na brzuchu, czy 50cm w łapie 🙂

 4. znawca pisze:

  A ja Wam powiem tak, przy samym podrywie liczy się: gadka, postawa, i danie sarence do zrozumienia że ma się coś we łbie oraz nie jest się gostkiem z armii klonów spacerujących po ulicach.

  Niemniej jednak to wyglądem zwrócisz na siebie jej uwagę, a nie muszę mówić że jak ona zwróci na Ciebie uwagę masz sporo łatwiej, prawda? 😀 Dlatego czasami warto zainwestować w jakieś wdzianko czy żel.

  Tak czy siak, fajna stronka można się dowiedzieć tego i owego ;]

 5. W temacie pisze:

  Przykro mi to mówić, ale połowa z tych wszystkich artykułów, to powielanie tego co już jest ogólnie dostępne. „Bycie najlepszym sobą” itd. utarte slogany. Niewiele wnoszą.

  Natomiast cieszy mnie to, że od czasu do czasu dajesz faktycznie coś nowego, szczególnie przykłady fajnie uczą. Tylko.. Ty dajesz kolesiom przykłady i nagle stado wielkich „podrywaczy” zaczyna używać tych samych oklepanych tekstów. Uczenie schematów i rutyn tylko zabija cały proces.

  Wystarczy wejść na fora internetowe czy miasto. W tej chwili mamy stado kolesi, powtarzających wszystko to co przeczytają w internecie, sztucznych jak ubiór Lady Gagi. Uwodzenie to nie powtarzanie oklepanych tekstów. Tutaj każdy musi znaleźć swoją drogę. Im więcej tego 'gówna’ się naczytasz tym bardziej zabijesz swoją naturalność. Ilu z Was tak naprawdę używa własnych tekstów i potrafi zbudować naprawdę interesującą rozmowę? Przyznajcie się sam przed sobą.

  PUA to Artysta Podrywu. Czy widziałeś kiedyś artystę który tworzy dwa razy to samo dzieło sztuki, który maluje dwa razy ten sam obraz? Nie. Każdy jest inny i niepowtarzalny, ma swoją magię. (odnieś sobie to do rutyn i schematów)

  Ale do artykułu. Piszesz, ze laski nie patrzą aż tak bardzo na wygląd. Bzdura. Każda kobieta jest inna i pisanie tego typu ogólników jest kompletnie bez sensu. Znam kobiety które nie będą z facetem który im się nie podoba, bez dwóch zdań (to najczęściej małe księżniczki, które później zaczynają świrować gdy budzą się ze snu w którym zostają starą panną:) ). Znam też kobiety dla których wygląd nie jest taki ważny.

 6. Marso pisze:

  Kolego w „Temacie” czy tak trudno było Ci wpisać imię, ksywę itd?
  Ja zawsze stawiam na rozwój osobisty, a nie na schematy, przykłądy i rutyny. Widzisz na tej stronie gdzieś stos rutyn czy moich opowieści? Przykłady są potrzebne, żeby mężczyzn nakierować na właściwe tory. Ty za pewne urodziłeś się od razu podrywaczem i do wszystkiego doszedłeś sam 🙂 Pewnie nawet nie czytałeś ksiązek i podobnych stron jak moja heh
  Chcesz wnieść coś na stronę oprócz nie wnoszącej nic krytyki to napisz jakiś artykuł, a ja chętnie go zamieszczę 🙂

  Co do artykułu: Nie wiem czego się czepiasz….Jeżeli chcesz kobiet, które lecą na wygląd, a nie doceniają faceta za to jaki jest to Twoja sprawa. Sam piszesz, że takie świrują wiec po co nam takie „kobiety”?

 7. mike pisze:

  Marso 100% poparcia odemnie, w twoich artykułach można odnaleźć sedno, szkielet, opakować to później sobą, swoimi zwyczajami, tekstami, umiejętnościami. Nic nie zmieniaj tutaj możemy się pośmiać ze swoich dotychczasowych dokonań błędów które dla mnie są ewidentnie widoczne i pięknie wytknięte poprzez twoją robotę.

 8. Greg pisze:

  Baju baju. Oczywiście że wygląd jest najważniejszy. Nie chce mi się szukać ale są nawet testy gdzie 75% kobiet przyznaje że kieruje się wyglądem, ba, są nawet badanie naukowe w tym kierunku z których wynika że ludzie obdarzeni urodą po prostu mają w życiu łatwiej i to nie tylko w miłości ale także w nawiązywaniu kontaktów, w pracy zawodowej, w awansach, czy też w szkole, ba tam jest nawet tak daleko idący wniosek że urodni przestępcy dostają mniejsze wyroki niż ci mniej urodziwi.
  Więc te wszystkie psychologiczne triki to tylko jak zwykle, pewnie dla kasy

 9. Marso pisze:

  Greg jeżeli chcesz swoją rację podpierać informacją, że „75% kobiet przyznaje” to jesteś bardzo daleko od prawdy 🙂 Co do stwierdzenia że mają łatwiej, to oczywiście zgadzam się 🙂 Dzięki za komentarz

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck