Podryw dziewczyny w autobusie

Chwile temu wracajac do domu wsiadlem do autobusu i usiadlem obok dziewczyny w czarnych wlosach.  Nie wiem wlasciwie co mnie wzielo, zeby sie do niej odezwac, ale powiem szczerze, ze zrobilem to bez zadnych oporow i odwaznie.  Zauwazylem jej notatki i uznalem, ze juz znalazlem jej punkt zaczepienia (rozmowe zaczalem pytajac czy nie za male litery ma w notatkach) nastepnie spytalem z czego to a pozniej juz jakos samo poszlo.
Gadalismy o studiach i jej kierunku i tak gadalismy, az do konca tzn. do naszego przystanku, bo okazalo sie, ze wysiedlismy na tym samym. Reszty nie zrobilem juz, bo dziewczyna nie spodobala mi sie jakos wizualnie, ale brzydka nie byla. Ja nie planowalem podrywu dlatego nie prosilem jej o nr tela, tylko po prostu na pozegnanie powiedzielismy sobie “czesc”.  Uznalem to za trening i mysle, ze to i tak dobrze jak na moj pierwszy raz. Ciesze sie, ze przemoglem sie w tej kwestii i odezwalem sie, nie bojac sie reakcji. Zastanawiam sie tylko czy odwazylbym sie na to na ulicy.

Ten post został opublikowany w piątek, 26 lutego, 2010 at 16:41 i umieszczony w kategori Wasze wpisy na blogu. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

2 komentarze to “Podryw dziewczyny w autobusie”

  1. jace napisał:

    no i git

  2. MarcinKa napisał:

    Jak masz problem odezwać się do dziewczyny na ulicy, to po prostu nie podchodź do niej, jak do wyrywanej dziewczyny, tylko tak jak do tej. Pogadać, a nie wyciągnąć numer. W trakcie rozmowy ocenisz czy chcesz numer, czy nie. Może podobać Ci się dziewczyna wizualnie, a jak podejdziesz, to co drugie słowo to przekleństwo, albo co gorsza ‘godo’ po śląsku. ^^

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT