Podrywanie dziewczyn. Jak polepszyć konwersację z dziewczyną

Umiejętność dobrej komunikacji to podstawa w dobrych relacjach z drugim człowiekiem. W życiu często zdarza się tak, że jeżeli chcemy coś załatwić np. w urzędzie to staramy się być mili dla urzędników. Odpowiednie podejście do każdego człowieka daje nam gwarancję dobrej relacji z nim i uzyskania jego szacunku. Od tego jak potrafimy zachować się w danej sytuacji i rozmawiać z ludźmi zależą nasze relacje w poznawaniu nowych ludzi, w rozmowie z pracodawcą czy też w relacjach z kobietami. Zawsze znajdzie się ktoś od nas sprytnieszy, silniejszy i mądrzejszy, ale możesz go do siebie przekonać umiejętną konwersacją

NIE DAJ SIĘ

Wielu mężczyzn próbuje na siłe przekonać o czymś kobietę. Ona mówi jedno, a on zaprzecza. Później na siłę słowami próbuje ją przekonać, że nie ma racji. Pisałem już kilkadziesiąt razy, że kobiecie nie da się przekonać słowami.
Swego czasu probowalem cos wytlumaczyc pewnej dziewczynie, ale ona dzielnie obstawała przy swoim zdaniu. Wpadłem na pomysł i wytłumaczyłem jej to na przykładzie. Efekt? Przestała bronić swoich racji, ale nie przyznała się, ze to ja mam rację. Pewnego dnia powiedziała mi, że wtedy jednak miałem rację, że to ona się pomyliła. Zauważylem wtedy, że na jej reakcje miało wpływ to co się właśnie wydarzyło i nawiązało do tamtej rozmowy.

POZNAJ JĄ

Kobiety uwielbiają mówić. Daj jej tą możliwość. Pytaj o różne ciekawe rzeczy. Niech ona zauważy, że się nią interesujesz. Staraj się dostrzegać w niej pewne cechy, słowa , a także to, co lubi. Dzięki temu łatwiej będzie Ci ją zrozumieć i utrzymywać dobre relacje. Bedziesz wiedział jak reagować na jej różne zachowania, kiedy możesz pozwolić sobie na żart, a kiedy nic nie mówić.

SŁUCHAJ

Dziewczyny uwielbiają mówić więc szukają ludzi, którzy potrafią słuchać. Jeżeli potrafisz słuchać będziesz potrafił też odpowiednio reagować. Wychwytując malutkie detale w tym co mówi możesz je później wykorzystać do polepszenia waszych realcji. To jedna z cześci budowania raportu.

DOSTRZEGAJ TO CO WAŻNE
Często mężczyźni postrzegają każde słowo kobiety takim jakie słyszą. Kobiety mają tą umiejętność, że potrafią czytać między wierszami. Jeżeli wyrobisz w sobie tą umiejętność Twoja atrakcyjność wzrośnie. Kobiety nie lubią mówić wprost, ale dają najczęściej do zrozumienia za pomocą ogólnych zdań. Bywa też tak, że dziewczyna mówi jedno, a wcale tak nie myśli. Np potrafia mówić „narazie nie chce mieć faceta”

BĄDŹ W CENTRUM

Mężczyźni, którzy więcej udzielają się w grupie osób są postrzegani jako bardziej atrakcyjni. Umiejętność komunikowania się w grupie znacznie polepszy Twoje relacje z kobitami. Żeby to jednak robić musisz musisz zwiekszyć swoją pewność siebie. Zapewne masz czasem tak, że siedzisz w grupie i chciałbyś coś powiedzieć , ale boisz się reakcji grupy? No właśnie. Tak samo jest później na spotkaniu z dziewczyną w 4 oczy. Często piszecie , że nie wiecie o czym rozmawiać z dziewczyną. Założę się, że macie o czym ale boicie się zacząć mówić na dany temat w obawie przed wyśmianiem dziewczyny. Myślicie , że jest nudny , śmieszny itd. To wszystko jest wynikiem braku pewności siebie.

POZYTYWNE NASTAWIENIE

Jeżeli będziesz podchodził z pozytywnym nastawieniem do wszystkiego to będzie Ci wszystko łatwiej przychodziło. Staraj sie nie myśleć o negatywach, ale o pozytywach. Podchodź do każdej sprawy z uśmiechem na ustach, a nie z przestraszoną miną i zobaczysz jakie będą efekty. Każda rozmowę z kimkolwiek rozpoczynaj uśmiechem. Pamiętaj, że agresja budzi agresję.

Przykład 1

Na imprezie Twój kumpel za dużo wypił i się burzy. Ochrona chce go wyprowadzić. Teraz Ty podchodzisz i mówisz „ej zostawcie go to mój kumpel robisz groźną minę itd.
Prawdopodobnie wylecisz z klubu razem z kumplem i dodatkowo masz kreskę u ochrony.

Przykłąd 2

A teraz sytuacja ta sama, ale podchodzisz i mówisz do kumpla „ej uspokój się idziemy na dwór.” Mówisz do ochrony „słuchajcie przyszliśmy się dobrze pobawić a on dużo wypił. Ja sie nim zajmę. Wezmę go na dwór i wrócimy jak się przewietrzy”
W tym przypadku Ty i Twój kumpel unikacie spięcia z ochroną, a dodatkowo Ty zyskasz szacunek ochrony swoją postawą. Przy dobrym rozegraniu konwersacji możesz nawet zyskać nowego znajomego w klubie.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck