Seks na pierwszej randce

Na pewno zastanawiałeś się kiedyś co myślą kobiety o seksie na pierwszej randce.

W świecie panuje opinia, że to mężczyźni bardziej pragną seksu niż kobiety. W tym momencie chciałem rozwiać waszą jakże mylną myśl. Kobiety kochają seks tak samo, a może nawet bardziej niż mężczyźni. Jedyna różnica między mężczyzną, a kobietą dotyczy kwestii etycznej.

O co chodzi?

Kobieta czasem od pierwszego momentu, gdy zobaczy mężczyznę ma ochoty na sex z nim, ale nie może tego zrobić ze względu na swoją reputację. Większość kobiet boi się później, że ludzie nadadzą jej ksywę dziwki lub łatwej. Kobieta musi dbać o swoje morale. Panowie nie przywiązują do tego większej uwagi. Dla nich jest to bardziej powód do dumy.

Dziewczyny pragną, aby facetowi zależało na nich, a nie tylko na seksie. Chcą, aby miał o nich dobre zdanie, a nie uważał ją za kolejną zaliczoną. Jeżeli facet naprawdę podoba się kobiecie to ona nie będzie chciała mu pokazać, że go pragnie od pierwszego momentu, ponieważ obawia się że może go stracić. Mężczyźni nie lubią wiązać się z łatwymi kobietami.

Kobiety po seksie przeważnie chcą związku, a facet niekoniecznie.

Poniżej zamieszczam krótki film.

Zwróćcie uwagę na wypowiedź kobiety.

Na pytanie co sądzi o seksie na pierwszej randce odpowiada ?nie bo nie wypada trochę? Rozumiecie o co chodzi?
Poniżej znajdziesz wszystko na temat pierwszej randki:
PORADNIK PIERWSZA RANDKA


Ten post został opublikowany w niedziela, 30 sierpnia, 2009 at 22:56 i umieszczony w kategori Zachowania. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

One komentarz to “Seks na pierwszej randce”

  1. Pankracy89 napisał:

    no niby by chciała ale nie wypada tak do końca..:P

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)