Tracę dziewczynę. Co zrobić

Mpolak napisał:

Witam, wczoraj przypadkowo trafiłem na tego bloga, ponieważ nie wiem co mam zrobić. Opiszę krótko…
Otóż jestem dziewczyną od ponad 5 miesięcy, wszystko było pięknie,byliśmy bardzo zakochani, zero kłótni, wspólne spędzanie czasu, wyjazdy itd. Kilka dni temu wszystko się zmieniło, ona napisała mi, że chyba nie jest mnie warta, że nie zasługuje na mnie. Wiem, teraz już zmądrzałem po przeczytaniu bloga i paru artykułów, wiem co robiłem źle, wkradła się monotonia. Ja czułem, że jest dobrze, a ją zaczeło to nudzić. Ale jeszcze z nią jestem i czuje, że wszystko zbliża się ku końcowi, juz przeczytałem wszystkie artykuły jakie są na tej stronie, i nie wiem co mam zrobić. Nie potrafie podtrzymać tego, nie wiem jak mam reagować, co do niej napisać, nie pisałem do niej jeden dzień, to mi powiedziała ” tobie już na mnie nie zależy…” napisałem jej że zależy mi na niej, tak jak jej na mnie, napisała mi ” yhy to wszystko jasne” lub wcześniej pisała mi ” źle mi z tym że cię ranie i nie chce tego dłużej robić” boje się, że ją stracę bezpowrotnie, boje się że jak będę musiał się z nią rozstać i ona mi powie, że to koniec to nie zdołam jej powiedzieć pozytywnie tak jak pisało tutaj w jednym z artykułów (ok, szanuje twoją decyzję…). Kiedy się tylko do niej zbliżam od razu serce mocniej mi wali i mam świeczki w oczach. Wiem że nie mogę za nią latać, bo nie może mieć pewności że ma mnie w ręku. Jak mam zrobić aby to nie upadło? ehhh przeczytałem wsio, wiem teraz jak mam postępować, ale co mam zrobić?

ODPOWIEDŹ

Sluchaj. To co ona teraz robi to są typowe gierki kobiety. Ona chce tym zmusic Cie do dzialania. Tymi wszystkimi tekstami chce dac Ci impuls do dzialania, aby cos zrobic z ta monotonią. Skoro Ty jako facet nie potrafisz zadbac o emocje w zwiazku i nie potrafisz prowadzic to ona chce przejąc stery. Kobiety nie potrafią prowadzić. Kiedy oddasz jej kontrole w zwiazku bardzo szybko nastąpi koniec.

Co zrobić

Zróbcie coś czego od dawna lub wcale nie robiliście. Zabierz ją na kręgle, bilard i rzuć jej wyzwanie np. przegrany robi wygranemu masaż. Idź z nią na basen lub łyżwy i zwyczajnie powygłupiaj się z nią.

Zrób coś spontanicznego. Powiedz jej, że będziesz po nią o 10 w sobotę. Zrób listę 10 miejsc w odległości do 150km i niech ona poda liczbę od 1-10. Pojedzcie w wybrane miejsce.

Jeżeli nie masz kasy na taki wypad zabierz ją do hipermarketu i poprzymierzjcie jakieś ciuchy. Znajdź jakieś miejsce w swoim rejonie, w którym nigdy nie była i ją tam zabierz na spacer.

Możliwości jest mnóstwo wystarczy pomyśleć. Przestań się bać, a zacznij działać!

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Tracę dziewczynę. Co zrobić”

  1. mpolak154 pisze:

    dzięki wielkie, odpisze we wtorek, czy się uda zobaczymy ^^ mam nadzieje dzięki za radę

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck