Typy mężczyzn

Alpha

Przywódca stada. Mężczyzna, którego charakterystyczna cecha jest pewnosc siebie. Nie interesuja go poglady i zdanie innych, robi to co chce i na co ma ochote. Samiec Alpha zawsze podejmuje decyzje (w relacji z kobieta), zawsze ma swoje zdanie. kobieta nie ma wyjscia, musi je zaakceptować. Samiec Alpha kieruje się zasada, że to On jest nagroda dla kobiety, a nie odwrotnie. Uważa, że jest najlepszym facetem dla tej kobiety, jesli ona nie potrafi go zaakceptować, szuka innej, lepszej od niej.
Samiec Alpha to najbardziej atrakcyjny typ mężczyzny dla kobiet, silny charakter bowiem daje jej poczucie bezpieczeństwa.

Pazur

Facet typu Pazur jest niepewny siebie, który gruboskórnoscia nadrabia swoje kompleksy. Kobiety w ciagu chwili potrafia to dostrzec i przestaja się takim mężczyzna interesować.

Beta

Jesli widzisz parę wchodzącą do restauracji i to kobieta wybiera miejsce, a facet za nia podąża to jest własnie Beta. To zdecydowane przeciwięństwo Alpha.
Ten typ faceta jest zupełnie nieatrakcyjny dla kobiet. Jesli kobieta jest z takim facetem, to albo dlatego, że jest nieatrakcyjna, albo facet ma kasę i może sponsorować jej zachcianki.

Gama

Gama to samotnik. Zamknięty w sobie, ma swoje życie i swój swiat. Może intrygować kobiety, gdyż sam w sobie jest zagadka. Gdy Gama pozna jakas kobietę i zaczyna się z nia spotykać, praktycznie w 100 % staje się Beta i kobiety kończa taka znajomosć.

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 komentarze to “Typy mężczyzn”

 1. Marcin20 pisze:

  Pazur

  Facet typu Pazur jest niepewny siebie, który gruboskórnoscia nadrabia swoje kompleksy. Kobiety w ciagu chwili potrafia to dostrzec i przestaja się takim mężczyzna interesować.

  Długo jestem w społeczności ale nie słyszałem o tym typie faceta.

 2. Aveler pisze:

  To ja w ogóle jestem jakiś delta bo Gamma na początku potem Alpha XD

 3. Sweet^^ pisze:

  hmm z 3lata temu Gama, potem jak mowisz na Beta i teraz po lekcjach Marso Alpha;]

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck