Utrata pewności siebie względem kobiet

Witam,

Mam w zasadzie krótką prośbę o poradę. Prawie rok temu zerwała ze mną dziewczyna: byłem z nią ponad rok. Stało się – trudno, pogodziłem się z tym. Nie o tym jednak chcę pisać. Od tamtego czasu straciłem znaczną pewność siebie względem kobiet (zwłaszcza odkąd dowiedziałem się, że ona ma innego). Nie zamierzam do niej wracać, ale chcę poznać kogoś nowego. Próbowałem uwawiać się przez internet z paroma koleżankami, na razie nic z tego nie wynikło. Dwie z nich umówiły się ze mną, ale nie przyszły nawet na spotkanie – olałem zatem i skasowałem ich numery, żeby nie robić z siebie idioty. Moim problemem jest to, że nie moge przełamać się na żywo do żadnej dziewczyny (za nic w świecie nie podejdę, czuję się nieswojo nawet w trakcie normalnej rozmowy, a co więcej – boję się nawet przebywać w otoczeniu dziewczyny). Jest to dziwne, bo jak byłem w związku z tamtą, to zrobiliśmy wspólnie tak wiele – nie mielibyśmy problemów z pocałunkami ani seksem, ogólnie było nam dobrze. Dlaczego zwykła rozmowa z jakąkolwiek kolezanką sprawia aż tyle problemów ? Co więcej – przez internet jestem niezwykle odważny i żadna dziewczyna nie wierzy w to, że mogę być nieśmiały.

Co mogę zrobić, żeby poznać fajną dziewczynę, która będzie chciała ze mną być na stałe, a z czasem może nawet zostać moją żoną? Dodam, że nie interesują mnie żadne rady, żeby poznać dziewczynę tylko dla samego seksu, no z niektórych lekcji podrywania wysnułem taki wniosek.

Pozdrawiam

ODPOWIEDŹ

Cześć.
To o czym piszesz to brak poczucia komfortu. Kiedy byłeś z jedną dziewczyną przyzwyczaiłeś się do tego, że już się znacie, że ona dużo o Tobie wie itd. To spowodowało u Ciebie poczucie komfortu i luzu 🙂

Teraz na nowo musisz poznawać kobiety, więc zaczynasz się obawiać różnych rzeczy np. czy Cie zaakceptuje.

Tak naprawdę problem leży w sposobie postrzegania pewnych spraw przez Ciebie. Masz błędne przekonania na temat kobiet i tego co bezpośrednio ich dotyczy.

Proponuje CI zastanowić się czego tak naprawdę się boisz i co Cie blokuje przed podejściem.
Poczytaj moje artykuły, bo pisałem już na podobne problemy wielokrotnie 🙂

Na Twoim miejscu odstawiłbym też internet, bo on wprowadza na spotkaniach z kobietami zamęt. Przez intenet ludzie piszą sobie wszystko, a poźniej na pierwszym spotkaniu nie wiedzą o czym rozmawiać

Pozdrawiam
Marso

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck