Uwodzenie dziewczyn. Kobiety nie do poderwania

Author: moloh12

Wielu z nas tak ma, że po przeczytaniu poradników, przeanalizowaniu kursów nadal nie wiemy jak podchodzić do pewnych kobiet. Dzielimy je na te które da się poderwać (tez zaś dzielimy na łatwe i nie łatwe) i te których się nie da. Każdą dziewczynę da się poderwać! Ale na to potrzeba trochę czasu. Możliwe, że nie jesteś jeszcze na tyle nauczony, aby móc poderwać taką dziewczynę. Trening czyni mistrza! Musisz być konsekwentny w tym stosunku. Możliwe jest również, że po prostu ci się zdawało, a ona chciała tylko pokazać, że nie jest łatwa? Może chciałeś na szybko, a to nie był dobry sposób w tej sytuacji? Chciałeś tak jak uwodziciele poderwać w pół godziny, 15 minut, 5 minut? Nie wszystkie kobiety są takie łatwe jak te, które da się poderwać w dzień. Niektóre są nawet takie, że możesz z nimi się guzdrać przez miesiąc, a one wciąż nie będą z Tobą w związku. Pamiętaj jedno: Musisz dać trochę czasu, wszystkiemu co chcesz, aby doszło do skutku.
Kolejny punkt to materialistki. Niby są takie nie do zdobycia, jak nie masz kasy, fury czy willi, ale jak przyjdzie co do czego to będą na kolanach błagać o to byś je przyjął do swojego życia. Im również da się zakręcić w głowie, ale to jest akurat trudniejsze. Nikt nie wytłumaczy Ci jakie dziewczyny są. Sam musisz zbadać ich wnętrze! Każdy człowiek jest inny. Poradniki to nauczą Cię tylko przełamać strach, nauczą Cię jak to robić, jak się poruszać, gestykulować. To tylko taki dodatek do całego uwodzenia. Najważniejsza jest praktyka. Wracając do tematu musisz ustosunkować się do ich charakteru, ale nie tego zewnętrznego, czyli zachcianek, tylko do tego abyś pokazywał jej samej jaka ona jest, odkrywał w niej talenty, uszczęśliwił ją przygodą, zabawą, przyjemnością, SOBĄ!
Ostatnim punktem, o którym chciałbym wspomnieć, to dziewczyny z obrzydzeniem do mężczyzn. Często stają się takie, gdyż zostały w jakiś sposób urażone lub zranione. Musisz pokazać takiej kobiecie, że nie każdy ?mężczyzna to świnia.? Znajdź w niej to czego ona jeszcze nigdy nie znalazła. Kiedy jest w takim stanie to komplementy powinny być tu jak najbardziej użyte. Nawet homoseksualistki są w każdej chwili możliwe do nawrócenia. Trzeba tylko próbować, jak nie znasz poznaj, jak nie da się poznać, użyj metody prób i błędów. Jak to kiedyś pewien mądry człowiek powiedział: ?W uwodzeniu nie masz nic do stracenia, możesz tylko zyskać.?
Myślę, że te argumenty powinny przekonać Cię, abyś próbował swoich sił z każdą dziewczyną, nawet z popularnym ostatnio gatunkiem: ?Galerianką?.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck