Uwodzenie kobiet. Uwodzenie głosem i wzrokiem

Czym jest uwodzenie?
Uwodzenie jest to świadome budowanie relacji z kobietą.
Każdy z nas ma coś w sobie z uwodziciela. Większość mężczyzn nie dostrzega tego w sobie, dopóki nie zagłębi się bardziej w wiedzę na ten temat. Wiedza ta bywa jednak kosztowna i nie każdego stać na profesjonalne kursy uwodzenia.
W przeciwieństwie do nas kobiety mają uwodzenie we krwi. Wyssały te umiejętności z mlekiem matki i czasem robią to nawet nieświadomie.
Kobiety można uwodzić w różny sposób.
Najlepsze efekty daje uwodzenie wzrokiem i głosem.

Uwodzenie wzrokiem:

Za pewne nie raz słyszałeś, jak Twoja koleżanka mówiła Ci o jakimś facecie, że ma uwodzicielski wzrok. Patrzał na nią, aż miała miękkie nogi. Może Tobie też to jakaś dziewczyna powiedziała?
Każdy facet ma takie jedno swoje spojrzenie, które rozbraja kobiety. Jeżeli nie wiesz co to za spojrzenie obserwuj mężczyzn, którzy w taki sposób działają na kobiety (przyciągają je wzrokiem). Następnie trenuj to swoje spojrzenie najlepiej przed lustrem.

Uwodzenie głosem:

Kobiety mają bardzo dobrze rozwinięty zmysł słuchu. Potrafią dostrzegać w głosie radość, strach, smutek itd, niepewność.
Większość mężczyzn w komunikacji z kobietą popełnia duży błąd. Jest nim szybkie mówienie. Takie przekazywanie informacji prowadzi do:

– zniekształcenia ich
– nie zrozumienie przez kobietę
– jąkania się mężczyzn
– braku odpowiednich słów (mały czas reakcji mózgu na znalezienie odpowiedniego słowa)
– wypowiadania yyyyyy i eeeee

To w jaki sposób mówicie do danej osoby ma bardzo ważne znaczenie. Świadczy to o szeregu waszych cech.

Jak mówić do kobiety, aby uwodzić ją głosem:
– obniż głos
– mów głośniej, gdy przekazujesz emocje
– zwracaj uwagę na intonację ważnych słów
– staraj się mówić wyraźnie
– stosuj pauzy
– od czasu do czasu mów jej coś do ucha, jakby to była tajemnica

Ważnym elementem uwodzenia kobiet jest też dotyk. Dotyk zbliża dwoje osób. Gdy stosujesz go wobec kobiety, oswajasz ją ze swoim ciałem. Sprawiasz, że czuje się przy Tobie na luzie, a dodatkowo dajesz jej przyjemność. Kobiety są bardziej czułe na dotyk. Ich skóra jest bardziej cienka, delikatniejsza , a co za tym idzie wrażliwsza.

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Uwodzenie kobiet. Uwodzenie głosem i wzrokiem”

  1. luca17 pisze:

    Dobra robota Marso, u Gracjana nie ma niektórych rzeczy albo inaczej(tutaj łatwiej znaleźć). Odnośnie uwodzenia głosem, wzrokiem, dotykiem to prawda, zgadzam sie ze wszystkim, ale przy patrzeniu w oczy lasce nie wiem jakie mam spojrzenie 🙂 Jednak wiem że działa bo to można intuicyjnie wyczuć. Pozdrawam

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck