Zachowanie dziewczyny.

Kriss napisał:

Witam.W poszukiwaniu rady trafiłem na Twoją stronę (bardzo fajnązresztą) i postanowiłem zadać pytanie dotyczące mojej sytuacji z dziewczyną.Spotykaliśmy się parę miesięcy, wydawała się być zainteresowana rozwijaniem tej znajomości. Nie jesteśmy z tej samej miejscowości,ale utrzymywaliśmy stały kontakt. I nagle, prawie z zaskoczeniastwierdziła że nic z tego nie będzie i życzyła mi powodzenia alejuż bez niej… Napisałem jej, że mi na niej zależało, że jest super dziewczyną itd., ale nie błagałem na siłę,by zmieniła zdanie. Jako że jest sporo młodsza ode mnie (ona20, ja 28), walnąłem jej na pożegnanie małe kazanie o życiu, o życiowych wyborach, poprosiłem by nie pisała do mnie, nie dzwoniła,to szybciej o niej zapomnę.Ale nie posłuchała. Każdego dnia dzwonek, jakieś żałośliwe sms-y(że jest głupia i do tego wredna), w końcu po zaledwie 4 dniachwyznanie, że tak jej szkoda, że JA się do niej nie odzywam! Ale toprzecież ona dała mi kopa. O co biega dziewczynce, nie jestem pewien. W każdym razie jej decyzja o rozstaniu wyglądała nazdecydowaną i przemyślaną. Nie prosiła o trochę czasu nazastanowienie. Zaproponowała koleżeństwo, co zresztą odrzuciłem.Rozumiem, że mogłoby jej się z czasem zrobić żal, że pojawiłyby sięwątpliwości co do decyzji. Ale żeby już po paru dniach?Nie jestem zdeterminowany odzyskaniem jej. Zaczęło mi na niejzależeć, ale nie od razu, gdyż dostrzegałem u niej sporo minusów,zwłaszcza na tle mojej poprzedniej kobiety. Chciałbym tylkoprosić o obiektywną opinię na ten temat. Pozdrawiam

ODPOWIEDŹ

Nie wiem do końca jakie między wami realcje panowały ponieważ napisałeś, że się spotykaliście. Spotykanie, a bycie razem to różnica. Zakładam ,że byliście parą. Czy przez te miesiące uprawialiście seks? Jeżeli nie to myśle, że to główny powód jej odejścia. Kobieta nigdy nie odchodzi bez powodu. jeżeli seks był musiałbyć inny powód np. monotonnia w spotkaniach.
Napisałeś jej że Ci zależy i , że ma nie pisać to postanowiła sprawdzić jak bardzo Ci zależy i czy ma Cie w garści. Typowe kobieca zachowanie. Sprawdza czy jakby co jesteś na jej zawołanie. Smsy, które podałeś to tez kobiece testy. Kobiety często mówią, “ale jestem dzis brzydka”. W taki sposób albo testuje Ciebie i co jest ciekawa co powiesz (przecież ma lustro i wie jak wygląda) albo szuka dowartościowania.
Odnosnie jeszcze tego jej zainteresowania. Kobieta jest zainteresowana jak daje coś od siebie. Proponuje spotkania, dotyka Cię, pisze pierwsza smsy itd. Jeżeli nic od siebie nei daje to jesteś tylko jej facetem dla zabicia czasu. Kiedy pojawi się ktoś interesujący lub całkiem się znudzi to znika.

Ten post został opublikowany w piątek, 16 października, 2009 at 14:11 i umieszczony w kategori Odpowiedzi na wasze pytania. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

2 komentarze to “Zachowanie dziewczyny.”

  1. Gamer napisał:

    Kobiety często mówią, ?ale jestem dzis brzydka?. Co w takiej sytuacji odpowiedzieć?

  2. Marso napisał:

    przeczytaj to https://www.jakpoderwac.com/kobiece-testy/ Tam masz też link do publikacji o shit testach

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT